31 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SKI PARK Vyšné Ružbachy, a.s. IČO 36461962 | Predstavenstvo: predseda | 28. 11. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TATRAVAGÓNKA a.s. IČO 31699847 | člen predstavenstva | 6. 11. 2006 až 28. 5. 2007 | dodávateľ 23,0 mil. € (111 zmlúv) objednávateľ 153 tis. € (71 zmlúv) |
| TATRAVAGÓNKA a.s. IČO 31699847 | člen predstavenstva | 6. 11. 2006 až 15. 5. 2007 | dodávateľ 23,0 mil. € (111 zmlúv) objednávateľ 153 tis. € (71 zmlúv) |
| TATRAVAGÓNKA a.s. IČO 31699847 | Predstavenstvo: predseda | 4. 6. 2002 až 7. 11. 2006 | dodávateľ 23,0 mil. € (111 zmlúv) objednávateľ 153 tis. € (71 zmlúv) |
| TATRAVAGÓNKA a.s. IČO 31699847 | Predstavenstvo: predseda | 4. 6. 2002 až 6. 11. 2006 | dodávateľ 23,0 mil. € (111 zmlúv) objednávateľ 153 tis. € (71 zmlúv) |
| TATRAVAGÓNKA a.s. IČO 31699847 | Predstavenstvo: predseda | 4. 6. 2002 až 13. 10. 2004 | dodávateľ 23,0 mil. € (111 zmlúv) objednávateľ 153 tis. € (71 zmlúv) |
| BENOL STEEL a.s. Košice IČO 31655980 | Predstavenstvo: člen | 10. 4. 1997 až 2. 10. 2000 | dodávateľ 768 tis. € (26 zmlúv) |
| HK Poprad, s.r.o. IČO 36506176, zaniknutý 5. 12. 2019 | Konateľ | 31. 5. 2005 až 7. 8. 2006 | dodávateľ 84 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 64 tis. € (4 zmluvy) |
| HK Poprad, s.r.o. IČO 36506176, zaniknutý 5. 12. 2019 | Konateľ | 31. 5. 2005 až 27. 6. 2006 | dodávateľ 84 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 64 tis. € (4 zmluvy) |
| i.DEAL, a.s. IČO 36472999 | člen predstavenstva | 28. 11. 2014 až 31. 1. 2020 | dodávateľ 22 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 2 966 € (3 zmluvy) |
| i.DEAL, a.s. IČO 36472999 | člen predstavenstva | 28. 11. 2014 až 4. 8. 2019 | dodávateľ 22 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 2 966 € (3 zmluvy) |
| i.DEAL, a.s. IČO 36472999 | Konateľ | 22. 5. 2001 až 30. 10. 2006 | dodávateľ 22 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 2 966 € (3 zmluvy) |
| Trend Tatry, a.s. IČO 36473774 | Predstavenstvo: člen | 7. 7. 2003 až 12. 6. 2019 | dodávateľ 9 993 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Trend Tatry, a.s. IČO 36473774 | Predstavenstvo: člen | 7. 7. 2003 až 11. 7. 2019 | dodávateľ 9 993 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Trend Tatry, a.s. IČO 36473774 | Predstavenstvo: člen | 7. 7. 2003 až 2. 8. 2004 | dodávateľ 9 993 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Trend Tatry, a.s. IČO 36473774 | Predstavenstvo: člen | 7. 7. 2003 až 19. 6. 2017 | dodávateľ 9 993 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OKTAN, a.s. IČO 36458651 | Predstavenstvo: predseda | 13. 6. 2000 až 8. 8. 2002 | dodávateľ 11 € (3 zmluvy) objednávateľ 179 € (5 zmlúv) |
| ABUELITA, s. r. o. IČO 51704714 | Konateľ | 31. 8. 2020 až 14. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI PARK Vyšné Ružbachy, a.s. IČO 36461962 | Predstavenstvo: predseda | 28. 11. 2014 až 19. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI PARK Mestský hokejový klub Kežmarok, s.r.o. v konkurze IČO 36657662, zaniknutý 1. 8. 2013 | Konateľ | 30. 10. 2006 až 31. 7. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAMP POD LESOM, a.s. IČO 36678597, zaniknutý 8. 8. 2012 | Predstavenstvo: predseda | 26. 9. 2006 až 7. 8. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKTAN INVEST, a.s. IČO 36460711, zaniknutý 1. 4. 2008 | Predstavenstvo: predseda | 25. 8. 2004 až 9. 1. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKTAN INVEST, a.s. IČO 36460711, zaniknutý 1. 4. 2008 | Predstavenstvo: predseda | 25. 8. 2004 až 19. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKTAN INVEST, a.s. IČO 36460711, zaniknutý 1. 4. 2008 | Predstavenstvo: podpredseda | 26. 5. 2004 až 8. 9. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKTAN INVEST, a.s. IČO 36460711, zaniknutý 1. 4. 2008 | Predstavenstvo: podpredseda | 26. 5. 2004 až 25. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKTAN INVEST, a.s. IČO 36460711, zaniknutý 1. 4. 2008 | Predstavenstvo: člen | 31. 5. 2000 až 7. 8. 2002 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UKRTATNAFTA Slovakia, a.s. IČO 36457906, zaniknutý 23. 11. 2021 | Predstavenstvo: člen | 21. 9. 1999 až 23. 1. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UKRTATNAFTA Slovakia, a.s. IČO 36457906, zaniknutý 23. 11. 2021 | Predstavenstvo: člen | 21. 9. 1999 až 5. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UKRTATNAFTA Slovakia, a.s. IČO 36457906, zaniknutý 23. 11. 2021 | Predstavenstvo: člen | 21. 9. 1999 až 5. 1. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKI PARK Vyšné Ružbachy, a.s. IČO 36461962 | Predstavenstvo: člen | 7. 7. 1999 až 12. 1. 2000 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKTAN INVEST, a.s. IČO 36460711, zaniknutý 1. 4. 2008 | Predstavenstvo: predseda | 29. 4. 1999 až 30. 5. 2000 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| RUBIA, s.r.o. IČO 50858041 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 16.