73 zápisov v štatutárnych orgánoch38 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Mreality Prešov s.r.o. IČO 43799485 | Konateľ | 9. 9. 2009 až dodnes | dodávateľ 2,6 mil. € (3 zmluvy) |
| Sterako s. r. o. IČO 36617849 | Konateľ | 26. 6. 2019 až dodnes | dodávateľ 34 tis. € (12 zmlúv) |
| MAVASO s. r. o. IČO 47353619 | Konateľ | 21. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spinergo a.s. IČO 44933151 | Predstavenstvo: predseda | 10. 8. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rondo Prešov s. r. o. IČO 51450721 | Konateľ | 21. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spinergo SK a.s. IČO 45256063 | predseda predstavenstva | 20. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Genovital s.r.o. IČO 47354135 | Konateľ | 10. 9. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Handytaxi s. r. o. IČO 47353589 | Konateľ | 10. 8. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS ten s. r. o. IČO 45256225 | Konateľ | 29. 10. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BETASOLAR s. r. o. IČO 44878494 | Konateľ | 24. 7. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOTOSOLAR s. r. o. IČO 44871708 | Konateľ | 14. 7. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Šafranček, s.r.o. IČO 47353716 | Konateľ | 4. 9. 2013 až 7. 10. 2014 | dodávateľ 3 960 € (1 zmluva) |
| Šafranček, s.r.o. IČO 47353716 | Konateľ | 4. 9. 2013 až 9. 10. 2014 | dodávateľ 3 960 € (1 zmluva) |
| SOLARIS seven s. r. o. IČO 45255971, zaniknutý 22. 2. 2023 | Konateľ | 23. 6. 2022 až 21. 2. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ReDiGo s.r.o. IČO 35866802 | Konateľ | 25. 8. 2015 až 25. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ReDiGo s.r.o. IČO 35866802 | Konateľ | 25. 8. 2015 až 30. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 2 s.r.o. IČO 47353562, zaniknutý 2. 4. 2021 | Konateľ | 5. 9. 2013 až 17. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 2 s.r.o. IČO 47353562, zaniknutý 2. 4. 2021 | Konateľ | 5. 9. 2013 až 25. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAMA INVESTMENT Prešov, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 5. 9. 2013 až 12. 11. 2014 |
dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| GAMA INVESTMENT Prešov, s.r.o. IČO 47353571 | Konateľ | 5. 9. 2013 až 7. 11. 2014 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| PYROLYZA 5 s.r.o. IČO 47353724 | Konateľ | 29. 8. 2013 až 8. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 5 s.r.o. IČO 47353724 | Konateľ | 29. 8. 2013 až 2. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IQK9 Unlimited s. r. o. IČO 47353775 | Konateľ | 29. 8. 2013 až 9. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IQK9 Unlimited s. r. o. IČO 47353775 | Konateľ | 29. 8. 2013 až 1. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 6 s.r.o. IČO 47354097 | Konateľ | 15. 8. 2013 až 1. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 6 s.r.o. IČO 47354097 | Konateľ | 15. 8. 2013 až 8. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 1 s.r.o. IČO 47353503, zaniknutý 17. 6. 2021 | Konateľ | 10. 8. 2013 až 17. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYROLYZA 1 s.r.o. IČO 47353503, zaniknutý 17. 6. 2021 | Konateľ | 10. 8. 2013 až 25. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAVASO s. r. o. IČO 47353619 | Konateľ | 10. 8. 2013 až 2. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAVASO s. r. o. IČO 47353619 | Konateľ | 10. 8. 2013 až 19. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L Installation s. r. o. IČO 44956690 | Konateľ | 19. 2. 2013 až 14. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L Installation s. r. o. IČO 44956690 | Konateľ | 19. 2. 2013 až 12. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS six s. r. o. IČO 45255831, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 7. 1. 2013 až 12. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS six s. r. o. IČO 45255831, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 7. 1. 2013 až 7. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| obnoviteľné zdroje, spol. s r.o. IČO 44873425 | Konateľ | 5. 2. 2010 až 9. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| obnoviteľné zdroje, spol. s r.o. IČO 44873425 | Konateľ | 5. 2. 2010 až 10. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS six s. r. o. IČO 45255831, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 29. 10. 2009 až 25. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS six s. r. o. IČO 45255831, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 29. 10. 2009 až 20. 12. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GRANIT SK s.r.o. IČO 45255989 | Konateľ | 29. 10. 2009 až 21. 3. 2012 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| GRANIT SK s.r.o. IČO 45255989 | Konateľ | 29. 10. 2009 až 12. 4. 2012 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Spinergo SK a.s. IČO 45256063 | Konateľ | 29. 10. 2009 až 13. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS seven s. r. o. IČO 45255971, zaniknutý 22. 2. 2023 | Konateľ | 28. 10. 2009 až 1. 8. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SOLARIS seven s. r. o. IČO 45255971, zaniknutý 22. 2. 2023 | Konateľ | 28. 10. 2009 až 27. 8. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SOLARIS one s.r.o. IČO 43871917 | Konateľ | 10. 9. 2009 až 4. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS one s.r.o. IČO 43871917 | Konateľ | 10. 9. 2009 až 2. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS five s. r. o. IČO 44956835, zaniknutý 20. 2. 2018 | Konateľ | 9. 9. 2009 až 25. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS five s. r. o. IČO 44956835, zaniknutý 20. 2. 2018 | Konateľ | 9. 9. 2009 až 18. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SHOP STYLE s. r. o. IČO 44956428 | Konateľ | 8. 9. 2009 až 25. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SHOP STYLE s. r. o. IČO 44956428 | Konateľ | 8. 9. 2009 až 16. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L Installation s. r. o. IČO 44956690 | Konateľ | 8. 9. 2009 až 23. 6. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L Installation s. r. o. IČO 44956690 | Konateľ | 8. 9. 2009 až 6. 7. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THESOLAR s. r. o. IČO 44933029 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 2. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THESOLAR s. r. o. IČO 44933029 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 12. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spinergo a.s. IČO 44933151 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 9. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETASOLAR s. r. o. IČO 44933207 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 4. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETASOLAR s. r. o. IČO 44933207 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 2. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DELTASOLAR s. r. o. IČO 44933363 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 24. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DELTASOLAR s. r. o. IČO 44933363 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 14. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPSOLAR s. r. o. IČO 44933428 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 9. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPSOLAR s. r. o. IČO 44933428 | Konateľ | 26. 8. 2009 až 10. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNISOLAR s. r. o. IČO 44918011 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 20. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNISOLAR s. r. o. IČO 44918011 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 2. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Satmont s. r. o. IČO 44918178 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 9. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Satmont s. r. o. IČO 44918178 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 5. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sterako s. r. o. IČO 44918232, zaniknutý 13. 7. 2017 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 12. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UKND s. r. o. IČO 44918313 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 9. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UKND s. r. o. IČO 44918313 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 2. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stovateam s. r. o. IČO 44918364 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 20. 12. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stovateam s. r. o. IČO 44918364 | Konateľ | 19. 8. 2009 až 4. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAMASOLAR s. r. o. IČO 44878451 | Konateľ | 29. 7. 2009 až 25. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAMASOLAR s. r. o. IČO 44878451 | Konateľ | 29. 7. 2009 až 14. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tranplanet s.r.o. IČO 31727808, zaniknutý 17. 5. 2025 | Konateľ | 16. 9. 1996 až 27. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tranplanet s.r.o. IČO 31727808, zaniknutý 17. 5. 2025 | Konateľ | 16. 9. 1996 až 14. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Sterako s. r. o. IČO 36617849 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 22. 5. 2022 |
| FOTOSOLAR s. r. o. IČO 44871708 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 5. 2022 |
| Handytaxi s. r. o. IČO 47353589 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 5. 2022 |
| BETASOLAR s. r. o. IČO 44878494 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 22. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 61.