21 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JR - BAU s. r. o. IČO 47527986 | Konateľ | 23. 11. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| R - J company s. r. o. IČO 46016660 | Konateľ | 21. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JSE, spol. s r.o. IČO 31450661 | Konateľ | 27. 11. 2009 až 9. 6. 2010 | dodávateľ 1 600 € (4 zmluvy) |
| JSE, spol. s r.o. IČO 31450661 | Konateľ | 27. 11. 2009 až 27. 5. 2010 | dodávateľ 1 600 € (4 zmluvy) |
| RVP build, s. r. o. IČO 46572538 | Konateľ | 7. 3. 2012 až 23. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RVP build, s. r. o. IČO 46572538 | Konateľ | 7. 3. 2012 až 1. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barbierky Academy, s. r. o. IČO 45972265 | Konateľ | 29. 12. 2010 až 24. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barbierky Academy, s. r. o. IČO 45972265 | Konateľ | 29. 12. 2010 až 20. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VAPOS PROMOTION s. r. o. IČO 44311621 | Konateľ | 5. 8. 2008 až 24. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VAPOS PROMOTION s. r. o. IČO 44311621 | Konateľ | 5. 8. 2008 až 22. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Helnos, s.r.o. IČO 36822264, zaniknutý 15. 3. 2013 | Konateľ | 27. 8. 2007 až 26. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Helnos, s.r.o. IČO 36822264, zaniknutý 15. 3. 2013 | Konateľ | 27. 8. 2007 až 12. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Henrix, s.r.o. IČO 36777153 | Konateľ | 16. 5. 2007 až 4. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Henrix, s.r.o. IČO 36777153 | Konateľ | 16. 5. 2007 až 11. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VA-P.O.S. Promotion, s.r.o. IČO 35918616 | Konateľ | 3. 2. 2005 až 16. 7. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VA-P.O.S. Promotion, s.r.o. IČO 35918616 | Konateľ | 3. 2. 2005 až 18. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ČIKI spol. s r.o. IČO 35694971, zaniknutý 4. 8. 2012 | konateľ | 11. 2. 2003 až 23. 4. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ČIKI spol. s r.o. IČO 35694971, zaniknutý 4. 8. 2012 | konateľ | 11. 2. 2003 až 29. 3. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VORTEX, s.r.o. IČO 35845015, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 7. 10. 2002 až 14. 1. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VORTEX, s.r.o. IČO 35845015, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 7. 10. 2002 až 25. 1. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D.A.Max, s.r.o. IČO 35832096, zaniknutý 30. 7. 2010 | Konateľ | 26. 2. 2002 až 13. 8. 2002 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| JR - BAU s. r. o. IČO 47527986 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 11. 2013 |
| R - J company s. r. o. IČO 46016660 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 3. 5. 2011 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 116.