22 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| STARDUST GLOBAL a.s. IČO 56333498 | Predseda predstavenstva | 5. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGF Media Agency s.r.o. IČO 55687644 | Konateľ | 27. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Investment cooperative, družstvo IČO 55426174 | Predseda predstavenstva | 24. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Conservative investments s.r.o. IČO 55291651 | Konateľ | 11. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dodava.me, s.r.o. IČO 55249019 | Konateľ | 18. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZlatýDarček.sk, s.r.o. IČO 53506499 | Konateľ | 19. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stardust Invest s. r. o. IČO 54286786 | Konateľ | 1. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FESTASA s. r. o. IČO 47076739 | Konateľ | 27. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TOPFEST MANAGEMENT s. r. o. IČO 54603021 | Konateľ | 15. 2. 2023 až 27. 8. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 91 tis. € (4 zmluvy) |
| TOPFEST MANAGEMENT s. r. o. IČO 54603021 | Konateľ | 15. 2. 2023 až 18. 6. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 91 tis. € (4 zmluvy) |
| Radio ON s.r.o. IČO 36687031 | Konateľ | 7. 12. 2023 až 22. 11. 2024 | dodávateľ 30 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Radio ON s.r.o. IČO 36687031 | Konateľ | 7. 12. 2023 až 5. 11. 2024 | dodávateľ 30 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VibeSi s. r. o. IČO 55271049 | Konateľ | 29. 11. 2024 až 3. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VibeSi s. r. o. IČO 55271049 | Konateľ | 29. 11. 2024 až 3. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stabilium, s. r. o. IČO 55295011 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 14. 4. 2023 až 27. 3. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Stabilium, s. r. o. IČO 55295011 | Konateľ | 14. 4. 2023 až 5. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Btrfly S.E. IČO 54184801 | Správna rada: Podpredseda správnej rady | 15. 2. 2022 až 5. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Btrfly S.E. IČO 54184801 | Správna rada: Podpredseda správnej rady | 15. 2. 2022 až 22. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGF EUROPE S.E. IČO 52869661 | Správna rada: Predseda správnej rady | 2. 12. 2021 až 5. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGF EUROPE S.E. IČO 52869661 | Správna rada: Predseda správnej rady | 2. 12. 2021 až 13. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BeFree World Education Community s. r. o. IČO 50913549 | Konateľ | 1. 6. 2017 až 30. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BeFree World Education Community s. r. o. IČO 50913549 | Konateľ | 1. 6. 2017 až 14. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Stardust Invest s. r. o. IČO 54286786 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 1. 2022 |
| Conservative investments s.r.o. IČO 55291651 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 11. 3. 2023 |
| FESTASA s. r. o. IČO 47076739 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.