15 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ADVOKÁTI Müller § Dikoš, s.r.o. IČO 36864455 | Konateľ | 29. 8. 2009 až dodnes | dodávateľ 100 tis. € (2 zmluvy) |
| M§D Estate s. r. o. IČO 51675978 | Konateľ | 18. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PM-Garage, s. r. o. IČO 53954114 | Konateľ | 28. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PM-Rent, s. r. o. IČO 53951387 | Konateľ | 27. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Passerati, s. r. o. IČO 52309304 | Konateľ | 24. 4. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Myrent s.r.o. IČO 51489546 | Konateľ | 21. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Náhradné vozidlo, s.r.o. IČO 50496166 | Konateľ | 15. 9. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ADVOKÁTI Müller § Dikoš, s.r.o. IČO 36864455 | Konateľ | 29. 8. 2009 až 27. 6. 2017 | dodávateľ 100 tis. € (2 zmluvy) |
| MUKU, s. r. o. IČO 53572297 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 27. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MUKU, s. r. o. IČO 53572297 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 14. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROSCAFFOLDING, s. r. o. IČO 52756904 | Konateľ | 27. 11. 2019 až 6. 5. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EUROSCAFFOLDING, s. r. o. IČO 52756904 | Konateľ | 27. 11. 2019 až 10. 4. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Zafirka, s.r.o. IČO 51982668 | Konateľ | 6. 11. 2018 až 9. 10. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Zafirka, s.r.o. IČO 51982668 | Konateľ | 6. 11. 2018 až 5. 5. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Náhradné vozidlo, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 15. 9. 2016 až 27. 6. 2017 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ADVOKÁTI Müller § Dikoš, s.r.o. IČO 36864455 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 15. 6. 2022 |
| Náhradné vozidlo, s.r.o. IČO 50496166 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 50 % | 29. 6. 2022 |
| Myrent s.r.o. IČO 51489546 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 6. 2022 |
| M§D Estate s. r. o. IČO 51675978 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 1. 2025 |
| PM-Garage, s. r. o. IČO 53954114 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 7. 2021 |
| PM-Rent, s. r. o. IČO 53951387 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 7. 2021 |
| Passerati, s. r. o. IČO 52309304 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 6. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.