62 zápisov v štatutárnych orgánoch47 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Groningen s. r. o. v likvidácii IČO 46780718 | Likvidátor | 27. 6. 2018 až dodnes | objednávateľ 4 464 € (2 zmluvy) |
| Groningen s. r. o. v likvidácii IČO 46780718 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | objednávateľ 4 464 € (2 zmluvy) |
| Cornwallis s. r. o. IČO 46620435 | Konateľ | 10. 4. 2018 až dodnes | dodávateľ 960 € (1 zmluva) |
| Jeune fille s. r. o., v lividácii IČO 47348216 | Likvidátor | 26. 6. 2018 až dodnes | objednávateľ 540 € (1 zmluva) |
| Jeune fille s. r. o., v lividácii IČO 47348216 | Konateľ | 31. 5. 2018 až dodnes | objednávateľ 540 € (1 zmluva) |
| Silkeborg s. r. o. v likvidácii IČO 50774140 | Konateľ | 30. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Silkeborg s. r. o. v likvidácii IČO 50774140 | Likvidátor | 30. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Parasource s.r.o. v likvidácii IČO 45666334 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hardegg s. r. o. v likvidácii IČO 46892851 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hardegg s. r. o. v likvidácii IČO 46892851 | Likvidátor | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Villeurbanne s. r. o. v likvidácii IČO 47225521 | Likvidátor | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Villeurbanne s. r. o. v likvidácii IČO 47225521 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fali Trade s.r.o. v likvidácii IČO 47607378 | Likvidátor | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fali Trade s.r.o. v likvidácii IČO 47607378 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Konerekken s.r.o. v likvidácii IČO 47688009 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRDLEECK s.r.o. v likvidácii IČO 45315311 | Likvidátor | 26. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRDLEECK s.r.o. v likvidácii IČO 45315311 | Konateľ | 26. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Espartero s. r. o. v likvidácii IČO 46588370 | Likvidátor | 26. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Comptoir s.r.o. v likvidácii IČO 48138673 | Likvidátor | 26. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lappeenranta s.r.o. v likvidácii IČO 50654527 | Likvidátor | 26. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Espartero s. r. o. v likvidácii IČO 46588370 | Konateľ | 23. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Comptoir s.r.o. v likvidácii IČO 48138673 | Konateľ | 21. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lappeenranta s.r.o. v likvidácii IČO 50654527 | Konateľ | 14. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| virtualnesidlolacno.sk s.r.o. IČO 50533011 | Konateľ | 27. 12. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maintenant s.r.o. IČO 36683159 | Konateľ | 27. 10. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Betteraves s.r.o. IČO 44307268 | Konateľ | 27. 10. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| LUSIKO, s.r.o. IČO 47332387 | Konateľ | 25. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Affaires SK s.r.o. IČO 50977687 | Konateľ | 19. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Abeille a.s. IČO 36477877 | Predstavenstvo | 18. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Au revoir s.r.o. IČO 46282572 | Konateľ | 17. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKODIKA, s. r. o. IČO 50492560 | Konateľ | 22. 9. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPRETAR, s.r.o. IČO 36651150 | Konateľ | 28. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PM Stock Systems, s. r. o. IČO 45235201 | Konateľ | 22. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chaux Group a. s. IČO 46416285 | predseda predstavenstva | 10. 6. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOTSTAV s.r.o. IČO 50308947 | Konateľ | 6. 5. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDSON s.r.o. v konkurze IČO 36462667 | Konateľ | 21. 8. 2015 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| lukk, s.r.o. IČO 46833552 | Konateľ | 22. 5. 2015 až dodnes | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| slutar, s.r.o. IČO 36435414 | Konateľ | 20. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PA & PI company s.r.o. IČO 36585921 | Konateľ | 25. 11. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haapavesi s. r. o. IČO 35782692 | Konateľ | 19. 11. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAKOMOL s. r. o. IČO 44538740 | Konateľ | 19. 11. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIXAM Slovakia s.r.o. IČO 44842627 | Konateľ | 30. 5. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| REMILOOP, s.r.o. IČO 46847251, zaniknutý 14. 10. 2023 | Konateľ | 13. 4. 2016 až 24. 7. 2017 | dodávateľ 65 tis. € (1 zmluva) |
| REMILOOP, s.r.o. IČO 46847251, zaniknutý 14. 10. 2023 | Konateľ | 13. 4. 2016 až 7. 8. 2017 | dodávateľ 65 tis. € (1 zmluva) |
| Nivy Slovakia, s. r. o. IČO 36809144, zaniknutý 14. 10. 2025 | Konateľ | 28. 7. 2018 až 13. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chou-rave s.r.o. IČO 36712507, zaniknutý 21. 2. 2025 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 20. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURYDIKA real, s. r. o. IČO 48262951, zaniknutý 7. 11. 2017 | Konateľ | 23. 10. 2017 až 6. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WAZOO s.r.o. IČO 46450441, zaniknutý 18. 3. 2023 | Konateľ | 19. 10. 2017 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEVALLOIS s.r.o. IČO 46036806, zaniknutý 1. 12. 2023 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 30. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Ecureuil s. r. o. IČO 50200534, zaniknutý 23. 8. 2023 | Konateľ | 29. 9. 2017 až 22. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HS stav plus s.r.o. IČO 50348663, zaniknutý 2. 8. 2022 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 26. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HS stav plus s.r.o. IČO 50348663, zaniknutý 2. 8. 2022 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 24. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TSinvest s.r.o. v konkurze IČO 36818062, zaniknutý 13. 9. 2024 | Konateľ | 19. 5. 2016 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JaR, s.r.o. IČO 45880735, zaniknutý 6. 6. 2026 | Konateľ | 29. 2. 2016 až 5. 6. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| zekker, s.r.o. IČO 36410098, zaniknutý 25. 10. 2023 | Konateľ | 22. 12. 2015 až 24. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDSON s.r.o. v konkurze IČO 36462667 | Konateľ | 21. 8. 2015 až 11. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TREEVISI s.r.o. IČO 46009710, zaniknutý 12. 5. 2017 | Konateľ | 18. 1. 2015 až 25. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TREEVISI s.r.o. IČO 46009710, zaniknutý 12. 5. 2017 | Konateľ | 18. 1. 2015 až 2. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DERGOT, akciová spoločnosť IČO 43949916 | Predstavenstvo: predseda | 18. 12. 2014 až 22. 9. 2017 |
| DERGOT, akciová spoločnosť IČO 43949916 | Predstavenstvo: predseda | 18. 12. 2014 až 28. 9. 2017 |
| Languedoc s.r.o. IČO 45695504, zaniknutý 17. 3. 2015 | Konateľ | 21. 11. 2014 až 16. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ballabio s.r.o. IČO 46572058, zaniknutý 12. 4. 2016 | Konateľ | 22. 2. 2013 až 11. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| slutar, s.r.o. IČO 36435414 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 2. 6. 2015 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.