35 zápisov v štatutárnych orgánoch19 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Millenium 2 s.r.o. IČO 47488573 | Konateľ | 16. 10. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| SlovakiaInvest Accounting s. r. o. IČO 47021152 | Konateľ | 9. 3. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| SlovakiaInvest Education s.r.o. IČO 46926747 | Konateľ | 14. 12. 2012 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Aqua Vitae s.r.o. IČO 47571403 | Konateľ | 4. 1. 2014 až 1. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aqua Vitae s.r.o. IČO 47571403 | Konateľ | 4. 1. 2014 až 18. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Safe Load s. r. o. IČO 47567767 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 15. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Safe Load s. r. o. IČO 47567767 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 14. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| InvestCommerce s.r.o. v likvidácii IČO 47569557, zaniknutý 26. 8. 2022 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 30. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| InvestCommerce s.r.o. v likvidácii IČO 47569557, zaniknutý 26. 8. 2022 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 14. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimizer s. r. o. IČO 47569620 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 18. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimizer s. r. o. IČO 47569620 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 29. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Long-term Vision s. r. o. IČO 47569701, zaniknutý 19. 10. 2024 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 1. 1. 2014 až 6. 3. 2015 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Long-term Vision s. r. o. IČO 47569701, zaniknutý 19. 10. 2024 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 14. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| West Line Company s. r. o. IČO 47571381 | Konateľ | 12. 12. 2013 až 10. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| West Line Company s. r. o. IČO 47571381 | Konateľ | 12. 12. 2013 až 18. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DELUX TRAVEL s. r. o. IČO 47569735 | Konateľ | 3. 12. 2013 až 3. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DELUX TRAVEL s. r. o. IČO 47569735 | Konateľ | 3. 12. 2013 až 11. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SlovServis Group s. r. o. IČO 47355654 | Konateľ | 21. 8. 2013 až 5. 11. 2013 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| SlovServis Group s. r. o. IČO 47355654 | Konateľ | 21. 8. 2013 až 4. 12. 2013 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| VPC s. r. o. IČO 47355671 | Konateľ | 17. 8. 2013 až 23. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VPC s. r. o. IČO 47355671 | Konateľ | 17. 8. 2013 až 5. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORDL Slovakia s. r. o. IČO 47355689, zaniknutý 12. 12. 2025 | Konateľ | 17. 8. 2013 až 13. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORDL Slovakia s. r. o. IČO 47355689, zaniknutý 12. 12. 2025 | Konateľ | 17. 8. 2013 až 2. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corporate Contracting s. r. o. IČO 47143185 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 18. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corporate Contracting s. r. o. IČO 47143185 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 12. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Long Life s. r. o. IČO 47144505 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 3. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Long Life s. r. o. IČO 47144505 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 12. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKC Oktachim s. r. o. IČO 47145358 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 1. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKC Oktachim s. r. o. IČO 47145358 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 26. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sitronics s.r.o. IČO 47146303 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 16. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sitronics s.r.o. IČO 47146303 | Konateľ | 28. 5. 2013 až 7. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AlSilk s. r. o. IČO 47020784 | Konateľ | 21. 3. 2013 až 11. 6. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AlSilk s. r. o. IČO 47020784 | Konateľ | 21. 3. 2013 až 30. 5. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Altaj Group s. r. o. IČO 46926976 | Konateľ | 5. 1. 2013 až 30. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Altaj Group s. r. o. IČO 46926976 | Konateľ | 5. 1. 2013 až 18. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Millenium 2 s.r.o. IČO 47488573 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 18. 1. 2022 |
| SlovakiaInvest Education s.r.o. IČO 46926747 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 1. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.