41 zápisov v štatutárnych orgánoch21 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NetSpace s.r.o. IČO 36049778 | Konateľ | 30. 5. 2007 až dodnes | dodávateľ 532 tis. € (73 zmlúv) objednávateľ 162 € (2 zmluvy) |
| SanyNet s. r. o. IČO 57057605 | Konateľ | 25. 6. 2025 až dodnes | dodávateľ 167 € (16 zmlúv) |
| ARTOS, a. s. IČO 45559503 | Člen predstavenstva | 31. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NET IX s.r.o. IČO 50296299 | Konateľ | 14. 5. 2016 až 7. 1. 2026 | dodávateľ 109 € (3 zmluvy) |
| NET IX s.r.o. IČO 50296299 | Konateľ | 14. 5. 2016 až 5. 1. 2026 | dodávateľ 109 € (3 zmluvy) |
| GoTelecom s.r.o. IČO 48232530 | Konateľ | 23. 7. 2015 až 12. 1. 2026 | dodávateľ 19 € (3 zmluvy) objednávateľ 72 € (1 zmluva) |
| GoTelecom s.r.o. IČO 48232530 | Konateľ | 23. 7. 2015 až 9. 1. 2026 | dodávateľ 19 € (3 zmluvy) objednávateľ 72 € (1 zmluva) |
| Media-Servis s.r.o. IČO 47469064 | Konateľ | 22. 10. 2013 až 9. 1. 2026 | dodávateľ 20 € (1 zmluva) |
| Media-Servis s.r.o. IČO 47469064 | Konateľ | 22. 10. 2013 až 12. 1. 2026 | dodávateľ 20 € (1 zmluva) |
| XINET, s.r.o. IČO 45918261 | Konateľ | 8. 8. 2025 až 30. 12. 2025 | dodávateľ 14 € (1 zmluva) |
| XINET, s.r.o. IČO 45918261 | Konateľ | 8. 8. 2025 až 2. 1. 2026 | dodávateľ 14 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| XINET PLUS, s.r.o. IČO 45918252 | Konateľ | 8. 8. 2025 až 2. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XINET PLUS, s.r.o. IČO 45918252 | Konateľ | 8. 8. 2025 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NUO DubiNet s.r.o. IČO 53515048 | Konateľ | 12. 1. 2021 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NUO DubiNet s.r.o. IČO 53515048 | Konateľ | 12. 1. 2021 až 15. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fiber Kokava s.r.o. IČO 51064065 | Konateľ | 29. 4. 2020 až 7. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fiber Kokava s.r.o. IČO 51064065 | Konateľ | 29. 4. 2020 až 23. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARTOS, a. s. IČO 45559503 | Člen predstavenstva | 1. 6. 2017 až 19. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARTOS, a. s. IČO 45559503 | Člen predstavenstva | 1. 6. 2017 až 31. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Media 08 s.r.o. IČO 50296272 | Konateľ | 30. 4. 2016 až 31. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Media 08 s.r.o. IČO 50296272 | Konateľ | 30. 4. 2016 až 7. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SWN-COM s.r.o. IČO 47748711 | Konateľ | 5. 2. 2015 až 13. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SWN-COM s.r.o. IČO 47748711 | Konateľ | 5. 2. 2015 až 16. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DATA Investment družstvo IČO 47819472 | predseda družstva | 4. 8. 2014 až 17. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DATA Investment družstvo IČO 47819472 | predseda družstva | 4. 8. 2014 až 19. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAX 21 s.r.o. IČO 46395296 | Konateľ | 3. 11. 2011 až 30. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAX 21 s.r.o. IČO 46395296 | Konateľ | 3. 11. 2011 až 2. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAX 23 s.r.o. IČO 45967342 | Konateľ | 26. 1. 2011 až 15. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAX 23 s.r.o. IČO 45967342 | Konateľ | 26. 1. 2011 až 7. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAX 22 s.r.o. IČO 45727261 | Konateľ | 24. 9. 2010 až 30. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAX 22 s.r.o. IČO 45727261 | Konateľ | 24. 9. 2010 až 5. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tool 7 IP s.r.o. IČO 44553544 | Konateľ | 30. 12. 2008 až 23. 12. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Tool 7 IP s.r.o. IČO 44553544 | Konateľ | 30. 12. 2008 až 7. 1. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Fine IV s.r.o. IČO 44552670 | Konateľ | 29. 12. 2008 až 27. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fine IV s.r.o. IČO 44552670 | Konateľ | 29. 12. 2008 až 19. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Set Five s.r.o. IČO 44553391 | Konateľ | 29. 12. 2008 až 19. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Set Five s.r.o. IČO 44553391 | Konateľ | 29. 12. 2008 až 1. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIP Ring s.r.o. IČO 44553625 | Konateľ | 29. 12. 2008 až 7. 1. 2026 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| VIP Ring s.r.o. IČO 44553625 | Konateľ | 29. 12. 2008 až 22. 12. 2025 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Fox II s.r.o. IČO 36788112 | Konateľ | 7. 6. 2007 až 23. 12. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Fox II s.r.o. IČO 36788112 | Konateľ | 7. 6. 2007 až 7. 1. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| NetSpace s.r.o. IČO 36049778 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 186 000 € | 93 % | 28. 6. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 29.