11 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Proinvest Tatry, s.r.o. IČO 36696145 | Konateľ | 29. 12. 2015 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 1 684 € (6 zmlúv) |
| W-partner, s. r. o. IČO 57335818 | Konateľ | 20. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CNG Partner, s. r. o. IČO 54477166 | Konateľ | 8. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Walhalla SK, s.r.o. IČO 36510793 | Konateľ | 19. 2. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| RIAL GAME, s. r. o. IČO 52285677 | Konateľ | 21. 3. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RIAL POPRAD s.r.o. IČO 44854714 | Konateľ | 6. 10. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| W-matic, s.r.o. IČO 50505904 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 15. 5. 2023 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| W-matic, s.r.o. IČO 50505904 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 19. 5. 2023 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Walkyra, s.r.o. IČO 36703362, zaniknutý 9. 12. 2015 | Konateľ | 3. 8. 2010 až 8. 12. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Solisko Invest, s. r. o. IČO 45494991 | Konateľ | 11. 5. 2010 až 17. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solisko Invest, s. r. o. IČO 45494991 | Konateľ | 11. 5. 2010 až 2. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CNG Partner, s. r. o. IČO 54477166 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 3. 2022 |
| RIAL GAME, s. r. o. IČO 52285677 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 5. 2022 |
| RIAL POPRAD s.r.o. IČO 44854714 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 5. 2022 |
| W-matic, s.r.o. IČO 50505904 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 567 000 € | 33,33 % | 26. 5. 2022 |
| Walhalla, s.r.o. IČO 36511366 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 33,33 % | 13. 12. 2022 |
| Walhalla SK, s.r.o. IČO 36510793 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 220 € | 33,33 % | 26. 5. 2022 |
| W-partner, s. r. o. IČO 57335818 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 24. 3. 2026 |
| Proinvest Tatry, s.r.o. IČO 36696145 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 191 € | 33 % | 26. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.