21 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Spoločnosť SK, s. r. o. v likvidácii IČO 47382392 | Likvidátor | 28. 9. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TATRY WASH s. r. o. IČO 52851737 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 26. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRY WASH s. r. o. IČO 52851737 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 1. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optikstav spol. s r. o. IČO 52851958 | Konateľ | 6. 5. 2020 až 13. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optikstav spol. s r. o. IČO 52851958 | Konateľ | 6. 5. 2020 až 31. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavbona, s. r. o. IČO 52483428 | Konateľ | 26. 7. 2019 až 26. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavbona, s. r. o. IČO 52483428 | Konateľ | 26. 7. 2019 až 13. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 3B system s.r.o. IČO 52483355 | Konateľ | 5. 7. 2019 až 14. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 3B system s.r.o. IČO 52483355 | Konateľ | 5. 7. 2019 až 4. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUGOMO s. r. o. IČO 52430189 | Konateľ | 12. 6. 2019 až 9. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUGOMO s. r. o. IČO 52430189 | Konateľ | 12. 6. 2019 až 12. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavbon, s. r. o. IČO 52427412 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 26. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavbon, s. r. o. IČO 52427412 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 6. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavdon, s.r.o. IČO 47710918 | Konateľ | 11. 7. 2017 až 11. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavdon, s.r.o. IČO 47710918 | Konateľ | 11. 7. 2017 až 10. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stav-bonit, s.r.o. IČO 50977032 | Konateľ | 11. 7. 2017 až 9. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stav-bonit, s.r.o. IČO 50977032 | Konateľ | 11. 7. 2017 až 10. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reinpro Bratislava s. r. o. IČO 50305581 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 11. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reinpro Bratislava s. r. o. IČO 50305581 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 12. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEVELKO s. r. o. IČO 50306065, zaniknutý 7. 5. 2025 | Konateľ | 10. 6. 2016 až 10. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEVELKO s. r. o. IČO 50306065, zaniknutý 7. 5. 2025 | Konateľ | 10. 6. 2016 až 11. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.