8 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Lacnea Slovakia, s. r. o. IČO 44110219 | Konateľ | 1. 3. 2019 až dodnes | dodávateľ 1,7 mil. € (87 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| STAVINVESTA s.r.o. IČO 36838195 | Konateľ | 26. 9. 2007 až dodnes | dodávateľ 564 tis. € (3 zmluvy) |
| Správa budov Trenčín s. r. o. IČO 57040249 | Konateľ | 24. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Správa objektov TN s. r. o. IČO 56651791 | Konateľ | 27. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUSEDSTVO s. r. o. IČO 55765190 | Konateľ | 3. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| la etnoss s.r.o. IČO 47209330 | Konateľ | 15. 11. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AZZARO, spol. s r.o. IČO 36311961, zaniknutý 12. 2. 2015 | Konateľ | 21. 3. 2000 až 20. 12. 2013 | dodávateľ 748 tis. € (17 zmlúv) |
| AZZARO, spol. s r.o. IČO 36311961, zaniknutý 12. 2. 2015 | Konateľ | 21. 3. 2000 až 27. 11. 2013 | dodávateľ 748 tis. € (17 zmlúv) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Lacnea Slovakia, s. r. o. IČO 44110219 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 15 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| Správa budov Trenčín s. r. o. IČO 57040249 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 6. 2025 |
| Správa objektov TN s. r. o. IČO 56651791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 11. 2024 |
| STAVINVESTA s.r.o. IČO 36838195 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 21. 1. 2023 |
| SUSEDSTVO s. r. o. IČO 55765190 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 10. 2023 |
| la etnoss s.r.o. IČO 47209330 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.