9 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| High Five studio, s. r. o. IČO 48159786 | Konateľ | 16. 5. 2015 až dodnes | dodávateľ 9 600 € (5 zmlúv) |
| High5 marketing, s. r. o. IČO 57271691 | Konateľ | 22. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Markeťáci s. r. o. IČO 54506433 | Konateľ | 30. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Coffee Lovers Slovakia s. r. o. IČO 54110017 | Konateľ | 7. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EventiQ s. r. o. IČO 53048792 | Konateľ | 11. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Hurááá s. r. o. IČO 56210523 | Konateľ | 12. 4. 2024 až 21. 3. 2025 | dodávateľ 200 € (2 zmluvy) |
| Hurááá s. r. o. IČO 56210523 | Konateľ | 12. 4. 2024 až 25. 3. 2025 | dodávateľ 200 € (2 zmluvy) |
| Hurááá events s. r. o. IČO 56332998 | Konateľ | 14. 6. 2024 až 21. 3. 2025 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Hurááá events s. r. o. IČO 56332998 | Konateľ | 14. 6. 2024 až 25. 3. 2025 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Coffee Lovers Slovakia s. r. o. IČO 54110017 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 7. 10. 2021 |
| Markeťáci s. r. o. IČO 54506433 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 30. 3. 2022 |
| High5 marketing, s. r. o. IČO 57271691 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 22. 10. 2025 |
| High Five studio, s. r. o. IČO 48159786 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 166 € | 72,45 % | 25. 5. 2022 |
| EventiQ s. r. o. IČO 53048792 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 66,67 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.