31 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| továreň zážitkov s.r.o. IČO 53633342 | Konateľ | 9. 3. 2021 až dodnes | dodávateľ 449 tis. € (4 zmluvy) |
| bet-culture s.r.o. IČO 47406364 | Konateľ | 9. 7. 2015 až dodnes | objednávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| Tasty & Wine club s.r.o. IČO 52544826 | Konateľ | 21. 8. 2019 až dodnes | objednávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Tasty club s.r.o. IČO 52348733 | Konateľ | 13. 4. 2019 až 23. 2. 2021 | dodávateľ 70 tis. € (1 zmluva) |
| Tasty club s.r.o. IČO 52348733 | Konateľ | 13. 4. 2019 až 9. 2. 2021 | dodávateľ 70 tis. € (1 zmluva) |
| ZAMAT GARDEN, s.r.o. IČO 36803944 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 23. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAMAT GARDEN, s.r.o. IČO 36803944 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 9. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAMAT TRADE, s. r. o. IČO 45962359 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 16. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAMAT TRADE, s. r. o. IČO 45962359 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 9. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIXEN lighting, s.r.o. IČO 50430106 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 22. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIXEN lighting, s.r.o. IČO 50430106 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 28. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Schnierer trade s.r.o. IČO 52338932 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 1. 5. 2019 až 12. 6. 2022 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Schnierer trade s.r.o. IČO 52338932 | Konateľ | 1. 5. 2019 až 13. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vianoce LED s.r.o. IČO 51974509 | Konateľ | 9. 10. 2018 až 28. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vianoce LED s.r.o. IČO 51974509 | Konateľ | 9. 10. 2018 až 24. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LED vianoce s.r.o. "v likvidácii" IČO 51114488 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 17. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LED vianoce s.r.o. "v likvidácii" IČO 51114488 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 2. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALJAZI s.r.o. IČO 51076845, zaniknutý 28. 8. 2025 | Konateľ | 9. 9. 2017 až 8. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALJAZI s.r.o. IČO 51076845, zaniknutý 28. 8. 2025 | Konateľ | 9. 9. 2017 až 18. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pracujeme s.r.o. IČO 50394274 | Konateľ | 15. 7. 2016 až 15. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pracujeme s.r.o. IČO 50394274 | Konateľ | 15. 7. 2016 až 10. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| trade star, s.r.o. IČO 48167193, zaniknutý 7. 4. 2023 | Konateľ | 26. 5. 2015 až 20. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| trade star, s.r.o. IČO 48167193, zaniknutý 7. 4. 2023 | Konateľ | 26. 5. 2015 až 4. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| shoozers, s.r.o. IČO 48171786, zaniknutý 9. 3. 2017 | Konateľ | 26. 5. 2015 až 8. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JM TRUST s.r.o. IČO 47486210, zaniknutý 14. 12. 2016 | Konateľ | 27. 3. 2015 až 5. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JM TRUST s.r.o. IČO 47486210, zaniknutý 14. 12. 2016 | Konateľ | 27. 3. 2015 až 18. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OREO DI MARE s.r.o. IČO 47812893, zaniknutý 14. 12. 2016 | Konateľ | 7. 8. 2014 až 9. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OREO DI MARE s.r.o. IČO 47812893, zaniknutý 14. 12. 2016 | Konateľ | 7. 8. 2014 až 28. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JM TRUST s.r.o. IČO 47486210, zaniknutý 14. 12. 2016 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 16. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JM TRUST s.r.o. IČO 47486210, zaniknutý 14. 12. 2016 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 13. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matej Schnierer IČO 44856199, zaniknutý 22. 8. 2013 | Podnikateľ | 25. 6. 2009 až 22. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Tasty & Wine club s.r.o. IČO 52544826 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 2. 2021 |
| továreň zážitkov s.r.o. IČO 53633342 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 3. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).