30 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CRDE s. r. o. IČO 51674190 | Konateľ | 24. 5. 2018 až dodnes | dodávateľ 1 035 € (2 zmluvy) |
| CRABSSON s.r.o. IČO 51674092 | Konateľ | 30. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FROME s.r.o. IČO 51674017 | Konateľ | 26. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ME FUND s.r.o. IČO 47073799 | Konateľ | 22. 3. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HHM REAL s. r. o. IČO 47073748, zaniknutý 29. 9. 2021 | Likvidátor | 3. 8. 2020 až 29. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HHM REAL s. r. o. IČO 47073748, zaniknutý 29. 9. 2021 | Likvidátor | 3. 8. 2020 až 28. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EMAM s.r.o. v likvidácii IČO 50642901, zaniknutý 29. 9. 2021 | Likvidátor | 3. 8. 2020 až 29. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EMAM s.r.o. v likvidácii IČO 50642901, zaniknutý 29. 9. 2021 | Likvidátor | 3. 8. 2020 až 28. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELAS s. r. o. IČO 47073713, zaniknutý 29. 9. 2021 | Likvidátor | 27. 5. 2020 až 28. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELAS s. r. o. IČO 47073713, zaniknutý 29. 9. 2021 | Likvidátor | 27. 5. 2020 až 29. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERAMAX PROPERTIES s. r. o. IČO 46460110 | Likvidátor | 25. 5. 2020 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Likvidátor |
| 25. 5. 2020 až 18. 1. 2021 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ISM SIETE s.r.o. IČO 52331741, zaniknutý 10. 12. 2022 | Konateľ | 30. 4. 2019 až 9. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKRUH M s.r.o. IČO 52331962 | Konateľ | 11. 4. 2019 až 7. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OKRUH M s.r.o. IČO 52331962 | Konateľ | 11. 4. 2019 až 9. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMH INVEST s.r.o. v likvidácii IČO 47073764, zaniknutý 13. 6. 2020 | Likvidátor | 10. 12. 2018 až 13. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| H INVEST, s. r. o. v likvidácii IČO 44040521 | Likvidátor | 5. 11. 2018 až 14. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| H INVEST DVA, s. r. o. v likvidácii IČO 44413416, zaniknutý 15. 10. 2020 | Likvidátor | 5. 11. 2018 až 15. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORBIT REAL s. r. o. IČO 47609796, zaniknutý 15. 11. 2019 | Likvidátor | 5. 11. 2018 až 15. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EM PROPERTIES s.r.o. v likvidácii IČO 50642936, zaniknutý 13. 11. 2019 | Likvidátor | 5. 11. 2018 až 13. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GDME s.r.o. IČO 50642871, zaniknutý 16. 3. 2023 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 15. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EM PROPERTIES s.r.o. v likvidácii IČO 50642936, zaniknutý 13. 11. 2019 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 12. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EMAM s.r.o. v likvidácii IČO 50642901, zaniknutý 29. 9. 2021 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 28. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARCH 1 s. r. o. v likvidácii IČO 47254190, zaniknutý 2. 6. 2026 | Konateľ | 12. 1. 2016 až 1. 6. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOOD & FOOD s.r.o. IČO 48329347, zaniknutý 18. 4. 2024 | Konateľ | 13. 11. 2015 až 22. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOOD & FOOD s.r.o. IČO 48329347, zaniknutý 18. 4. 2024 | Konateľ | 13. 11. 2015 až 19. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEALS FOR ALL s. r. o. v likvidácii IČO 48329312, zaniknutý 13. 12. 2022 | Konateľ | 20. 10. 2015 až 12. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRESSBURG COMPANIES s. r. o. IČO 48335215, zaniknutý 1. 12. 2017 | Konateľ | 14. 10. 2015 až 30. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DONAU BAU s.r.o. IČO 48319872, zaniknutý 13. 3. 2018 | Konateľ | 9. 10. 2015 až 12. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DONAU CONSTRUCTION s. r. o. IČO 48319856, zaniknutý 13. 3. 2018 | Konateľ | 30. 9. 2015 až 12. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CRABSSON s.r.o. IČO 51674092 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 17. 10. 2023 |
| General Development, s.r.o. IČO 35940913 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 648 € | 66,67 % | 24. 5. 2022 |
| GEFAMIN, s.r.o. IČO 35955856 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 6. 8. 2022 |
| FROME s.r.o. IČO 51674017 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 5. 2021 |
| ME FUND s.r.o. IČO 47073799 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 12. 2023 |
| CRDE s. r. o. IČO 51674190 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 667 € | 33,34 % | 21. 5. 2021 |
| General Land s.r.o. IČO 46733027 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 31. 5. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.