417 zápisov v štatutárnych orgánoch220 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AGRO-AGENTÚRA s.r.o. IČO 50692551 | Konateľ | 3. 2. 2017 až dodnes | dodávateľ 30 tis. € (2 zmluvy) |
| Gregun s. r. o. IČO 57944351 | Konateľ | 14. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sanova s. r. o. IČO 57944431 | Konateľ | 14. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zairan s. r. o. IČO 57944555 | Konateľ | 14. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fuliar s. r. o. IČO 57944628 | Konateľ | 14. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zinar s. r. o. IČO 57944695 | Konateľ | 14. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amoneta s. r. o. IČO 57933707 | Konateľ | 9. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Briava s. r. o. IČO 57935955 | Konateľ | 9. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Celiste s. r. o. IČO 57936196 | Konateľ | 9. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Famour s. r. o. IČO 57936579 | Konateľ | 9. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elioro s. r. o. IČO 57936625 | Konateľ | 9. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velionis s. r. o. IČO 57683468 | Konateľ | 9. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zajano s. r. o. IČO 57683891 | Konateľ | 9. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Norevio s. r. o. IČO 57683913 | Konateľ | 9. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Milasan s. r. o. IČO 57683930 | Konateľ | 9. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lumiras s. r. o. IČO 57579440 | Konateľ | 28. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marisan s. r. o. IČO 57531927 | Konateľ | 31. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Asalan s. r. o. IČO 57462178 | Konateľ | 11. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sonol s. r. o. IČO 57420661 | Konateľ | 29. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jalar s. r. o. IČO 57356467 | Konateľ | 1. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CerEko s. r. o. IČO 57315990 | Konateľ | 18. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-AGENTÚRA s.r.o. IČO 46713131 | Konateľ | 23. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Sklad 7, s. r. o. IČO 52607267 | Konateľ | 7. 9. 2019 až 13. 5. 2020 | dodávateľ 710 € (2 zmluvy) objednávateľ 32 tis. € (3 zmluvy) |
| Sklad 7, s. r. o. IČO 52607267 | Konateľ | 7. 9. 2019 až 27. 5. 2020 | dodávateľ 710 € (2 zmluvy) objednávateľ 32 tis. € (3 zmluvy) |
| Riverside Investment, s. r. o. IČO 54624266 | Konateľ | 12. 7. 2022 až 19. 9. 2022 | objednávateľ 24 tis. € (2 zmluvy) |
| Riverside Investment, s. r. o. IČO 54624266 | Konateľ | 12. 7. 2022 až 5. 10. 2022 | objednávateľ 24 tis. € (2 zmluvy) |
| SANNEA s.r.o. IČO 52860701 | Konateľ | 9. 4. 2020 až 31. 12. 2021 | dodávateľ 8 760 € (5 zmlúv) |
| SANNEA s.r.o. IČO 52860701 | Konateľ | 9. 4. 2020 až 26. 1. 2022 | dodávateľ 8 760 € (5 zmlúv) |
| Shareo s. r. o. IČO 53786149 | Konateľ | 25. 9. 2021 až 10. 12. 2021 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
objednávateľ 2 400 € (1 zmluva) |
| Shareo s. r. o. IČO 53786149 | Konateľ | 25. 9. 2021 až 16. 12. 2021 | objednávateľ 2 400 € (1 zmluva) |
| DRESSO s.r.o. IČO 50346181 | Konateľ | 30. 6. 2016 až 8. 1. 2017 | dodávateľ 0 € (8 zmlúv) objednávateľ 1 288 € (2 zmluvy) |
| DRESSO s.r.o. IČO 50346181 | Konateľ | 30. 6. 2016 až 27. 4. 2017 | dodávateľ 0 € (8 zmlúv) objednávateľ 1 288 € (2 zmluvy) |
| AGRO MICHAL s.r.o. IČO 56110235 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 15. 10. 2024 | objednávateľ 1 € (1 zmluva) |
| AGRO MICHAL s.r.o. IČO 56110235 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 29. 10. 2024 | objednávateľ 1 € (1 zmluva) |
| PA REAL s. r. o. IČO 54377340 | Konateľ | 14. 5. 2022 až 15. 8. 2022 | dodávateľ 1 € (13 zmlúv) |
| PA REAL s. r. o. IČO 54377340 | Konateľ | 14. 5. 2022 až 8. 8. 2022 | dodávateľ 1 € (13 zmlúv) |
| RohImpex s. r. o. IČO 57461872 | Konateľ | 11. 2. 2026 až 31. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RohImpex s. r. o. IČO 57461872 | Konateľ | 11. 2. 2026 až 24. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Darin s. r. o. IČO 57420416 | Konateľ | 29. 1. 2026 až 12. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Darin s. r. o. IČO 57420416 | Konateľ | 29. 1. 2026 až 4. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Golden Circle s. r. o. IČO 57420556 | Konateľ | 28. 1. 2026 až 17. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Golden Circle s. r. o. IČO 57420556 | Konateľ | 28. 1. 2026 až 11. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rennman Slovakia s. r. o. IČO 57410879 | Konateľ | 21. 1. 2026 až 8. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rennman Slovakia s. r. o. IČO 57410879 | Konateľ | 21. 1. 2026 až 2. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAUSIO s. r. o. IČO 57411450 | Konateľ | 21. 1. 2026 až 9. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAUSIO s. r. o. IČO 57411450 | Konateľ | 21. 1. 2026 až 16. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maxano s. r. o. IČO 57411557 | Konateľ | 21. 1. 2026 až 31. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maxano s. r. o. IČO 57411557 | Konateľ | 21. 1. 2026 až 1. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amalar s. r. o. IČO 57350698 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 13. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amalar s. r. o. IČO 57350698 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 21. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Navor s. r. o. IČO 57357021 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 13. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Navor s. r. o. IČO 57357021 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 22. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Famor s. r. o. IČO 57359733 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 25. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Famor s. r. o. IČO 57359733 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 19. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dorane s. r. o. IČO 57338329 | Konateľ | 10. 12. 2025 až 1. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dorane s. r. o. IČO 57338329 | Konateľ | 10. 12. 2025 až 2. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maranas s. r. o. IČO 57338001 | Konateľ | 5. 12. 2025 až 29. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maranas s. r. o. IČO 57338001 | Konateľ | 5. 12. 2025 až 5. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Daroma s. r. o. IČO 57340943 | Konateľ | 5. 12. 2025 až 11. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Daroma s. r. o. IČO 57340943 | Konateľ | 5. 12. 2025 až 4. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cravo s. r. o. IČO 57341311 | Konateľ | 4. 12. 2025 až 1. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cravo s. r. o. IČO 57341311 | Konateľ | 4. 12. 2025 až 25. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Emou s. r. o. IČO 57316392 | Konateľ | 21. 11. 2025 až 18. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Emou s. r. o. IČO 57316392 | Konateľ | 21. 11. 2025 až 12. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Bros s. r. o. IČO 57316635 | Konateľ | 21. 11. 2025 až 19. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Bros s. r. o. IČO 57316635 | Konateľ | 21. 11. 2025 až 15. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TMS Pilates Slovakia s. r. o. IČO 57282617 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 10. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TMS Pilates Slovakia s. r. o. IČO 57282617 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 18. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Saunaworld Slovakia s. r. o. IČO 57282935 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 26. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Saunaworld Slovakia s. r. o. IČO 57282935 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amalfi Select s. r. o. IČO 57291934 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 18. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amalfi Select s. r. o. IČO 57291934 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Razvan s. r. o. IČO 57292353 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 10. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Razvan s. r. o. IČO 57292353 | Konateľ | 5. 11. 2025 až 5. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Universal Travel Network s. r. o. IČO 57282692 | Konateľ | 4. 11. 2025 až 9. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Universal Travel Network s. r. o. IČO 57282692 | Konateľ | 4. 11. 2025 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vitalcore s. r. o. IČO 57293287 | Konateľ | 4. 11. 2025 až 3. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vitalcore s. r. o. IČO 57293287 | Konateľ | 4. 11. 2025 až 6. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-Elite s. r. o. IČO 57165823 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 14. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-Elite s. r. o. IČO 57165823 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 29. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aeterno Vita s. r. o. IČO 57165432 | Konateľ | 17. 9. 2025 až 13. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aeterno Vita s. r. o. IČO 57165432 | Konateľ | 17. 9. 2025 až 4. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.N.M.W Team s. r. o. IČO 57149291 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 4. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.N.M.W Team s. r. o. IČO 57149291 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 20. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business Development Group Dina Scheve s. r. o. IČO 57149631 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 18. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business Development Group Dina Scheve s. r. o. IČO 57149631 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 3. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HeldaK s. r. o. IČO 57165726 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 17. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HeldaK s. r. o. IČO 57165726 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 27. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Goldex Global, s. r. o. IČO 57165653 | Konateľ | 11. 9. 2025 až 6. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Goldex Global, s. r. o. IČO 57165653 | Konateľ | 11. 9. 2025 až 17. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G80 Industries s. r. o. IČO 57149925 | Konateľ | 4. 9. 2025 až 21. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G80 Industries s. r. o. IČO 57149925 | Konateľ | 4. 9. 2025 až 23. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Forst Service Dubovec s. r. o. IČO 57035881 | Konateľ | 22. 7. 2025 až 11. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Forst Service Dubovec s. r. o. IČO 57035881 | Konateľ | 22. 7. 2025 až 16. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zarana s. r. o. IČO 57037833 | Konateľ | 22. 7. 2025 až 2. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zarana s. r. o. IČO 57037833 | Konateľ | 22. 7. 2025 až 21. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUNDARIO s. r. o. IČO 56917091 | Konateľ | 27. 5. 2025 až 25. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUNDARIO s. r. o. IČO 56917091 | Konateľ | 27. 5. 2025 až 4. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M+B+O Company s. r. o. IČO 56917210 | Konateľ | 27. 5. 2025 až 10. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M+B+O Company s. r. o. IČO 56917210 | Konateľ | 27. 5. 2025 až 11. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sunny Home SK s. r. o. IČO 56917139 | Konateľ | 23. 5. 2025 až 26. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sunny Home SK s. r. o. IČO 56917139 | Konateľ | 23. 5. 2025 až 6. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SE PRIVATE EQUITY s. r. o. IČO 56908351 | Konateľ | 16. 4. 2025 až 9. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SE PRIVATE EQUITY s. r. o. IČO 56908351 | Konateľ | 16. 4. 2025 až 18. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMIAR s. r. o. IČO 56890893 | Konateľ | 5. 4. 2025 až 19. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMIAR s. r. o. IČO 56890893 | Konateľ | 5. 4. 2025 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| French Caprice SK s. r. o. IČO 56889071 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 16. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| French Caprice SK s. r. o. IČO 56889071 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 19. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAR Cars s. r. o. IČO 56889534 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 10. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAR Cars s. r. o. IČO 56889534 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 11. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MTM Kanalizačný servis s. r. o. IČO 56810881 | Konateľ | 2. 4. 2025 až 5. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MTM Kanalizačný servis s. r. o. IČO 56810881 | Konateľ | 2. 4. 2025 až 11. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PETRI HOME s. r. o. IČO 56811195 | Konateľ | 27. 3. 2025 až 27. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PETRI HOME s. r. o. IČO 56811195 | Konateľ | 27. 3. 2025 až 17. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bridge of Medicine Surgical, s. r. o. IČO 56811543 | Konateľ | 25. 3. 2025 až 1. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bridge of Medicine Surgical, s. r. o. IČO 56811543 | Konateľ | 25. 3. 2025 až 17. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRAMOS s. r. o. IČO 56766688 | Konateľ | 26. 2. 2025 až 28. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRAMOS s. r. o. IČO 56766688 | Konateľ | 26. 2. 2025 až 17. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMAROS s. r. o. IČO 56725051 | Konateľ | 24. 1. 2025 až 26. 2. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| AMAROS s. r. o. IČO 56725051 | Konateľ | 24. 1. 2025 až 21. 3. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Vysoká Investment s. r. o. IČO 56682590 | Konateľ | 15. 1. 2025 až 17. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vysoká Investment s. r. o. IČO 56682590 | Konateľ | 15. 1. 2025 až 18. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| firma2 s. r. o. IČO 56114567 | Konateľ | 26. 3. 2024 až 3. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| firma2 s. r. o. IČO 56114567 | Konateľ | 26. 3. 2024 až 6. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Midi Logistik, s. r. o. IČO 56105843 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 23. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Midi Logistik, s. r. o. IČO 56105843 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 30. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FSF Group s.r.o. IČO 56109342 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 10. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FSF Group s.r.o. IČO 56109342 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 9. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LORASEN s.r.o. IČO 56114541 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 12. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LORASEN s.r.o. IČO 56114541 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 5. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMARO s.r.o. IČO 56111126 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 17. 1. 2025 | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) |
| LAMARO s.r.o. IČO 56111126 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 2. 12. 2024 | dodávateľ 0 € (18 zmlúv) |
| GOODJOB SK s. r. o. IČO 56111657 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 19. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOODJOB SK s. r. o. IČO 56111657 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 7. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEST Spedition, s.r.o. IČO 56112017 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 4. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEST Spedition, s.r.o. IČO 56112017 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 23. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KMS86, s.r.o. IČO 56112751 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 8. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KMS86, s.r.o. IČO 56112751 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 4. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STELARON s.r.o. IČO 56113692 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 22. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STELARON s.r.o. IČO 56113692 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 27. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP HOME SLOVAKIA s. r. o. IČO 56114397 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 28. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP HOME SLOVAKIA s. r. o. IČO 56114397 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 7. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASANAN s.r.o. IČO 56114524 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 9. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASANAN s.r.o. IČO 56114524 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 17. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VoltX s. r. o. IČO 56115661 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 4. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VoltX s. r. o. IČO 56115661 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 25. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inperfect s. r. o. IČO 56105894 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 8. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inperfect s. r. o. IČO 56105894 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 25. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DALORAN s. r. o. IČO 56106955 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 29. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DALORAN s. r. o. IČO 56106955 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 22. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIAGA s. r. o. IČO 56111169 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 7. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIAGA s. r. o. IČO 56111169 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HK-MEDIC s. r. o. IČO 56111461 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 23. 7. 2024 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| HK-MEDIC s. r. o. IČO 56111461 | Konateľ | 16. 3. 2024 až 7. 8. 2024 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| BUSINESS SECURITY CONSULTING s. r. o. IČO 56107714 | Konateľ | 15. 3. 2024 až 21. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUSINESS SECURITY CONSULTING s. r. o. IČO 56107714 | Konateľ | 15. 3. 2024 až 17. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OMARO s.r.o. IČO 56107803, zaniknutý 28. 11. 2024 | Konateľ | 15. 3. 2024 až 27. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRENOL s.r.o. IČO 56110987 | Konateľ | 15. 3. 2024 až 18. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRENOL s.r.o. IČO 56110987 | Konateľ | 15. 3. 2024 až 25. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LARISEN s.r.o. IČO 56109415 | Konateľ | 14. 3. 2024 až 28. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LARISEN s.r.o. IČO 56109415 | Konateľ | 14. 3. 2024 až 7. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Viram s. r. o. IČO 56110197 | Konateľ | 14. 3. 2024 až 11. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Viram s. r. o. IČO 56110197 | Konateľ | 14. 3. 2024 až 15. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAMARESO s.r.o. IČO 55279881 | Konateľ | 9. 1. 2024 až 26. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAMARESO s.r.o. IČO 55279881 | Konateľ | 9. 1. 2024 až 15. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERINE s.r.o. IČO 55944566 | Konateľ | 6. 1. 2024 až 30. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERINE s.r.o. IČO 55944566 | Konateľ | 6. 1. 2024 až 27. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cisarius Leasing s.r.o. IČO 55945627 | Konateľ | 5. 1. 2024 až 27. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cisarius Leasing s.r.o. IČO 55945627 | Konateľ | 5. 1. 2024 až 24. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOUKAL s.r.o. IČO 55279538 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 27. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOUKAL s.r.o. IČO 55279538 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 14. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TopLog Slovakia s. r. o. IČO 55945791 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 8. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TopLog Slovakia s. r. o. IČO 55945791 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 28. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Expert Quality Services s.r.o. IČO 55278531 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 9. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Expert Quality Services s.r.o. IČO 55278531 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 22. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 365bind s. r. o. IČO 55279198 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 16. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 365bind s. r. o. IČO 55279198 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 13. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COConsulting s. r. o. IČO 55279554 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 7. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COConsulting s. r. o. IČO 55279554 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 2. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLIVERE s. r. o. IČO 55279848 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 29. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLIVERE s. r. o. IČO 55279848 | Konateľ | 3. 1. 2024 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JEFIAS s. r. o. IČO 55946186 | Konateľ | 1. 1. 2024 až 24. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JEFIAS s. r. o. IČO 55946186 | Konateľ | 1. 1. 2024 až 9. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danimo s. r. o. IČO 55271677 | Konateľ | 23. 5. 2023 až 22. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danimo s. r. o. IČO 55271677 | Konateľ | 23. 5. 2023 až 11. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANORES s.r.o. IČO 55269141 | Konateľ | 17. 5. 2023 až 20. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANORES s.r.o. IČO 55269141 | Konateľ | 17. 5. 2023 až 10. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lasat s. r. o. IČO 55270514 | Konateľ | 12. 5. 2023 až 5. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lasat s. r. o. IČO 55270514 | Konateľ | 12. 5. 2023 až 10. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Catron tech-solutions s.r.o. IČO 55270077 | Konateľ | 10. 5. 2023 až 14. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Catron tech-solutions s.r.o. IČO 55270077 | Konateľ | 10. 5. 2023 až 22. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IVM Sanep s. r. o. IČO 55269605 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 11. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IVM Sanep s. r. o. IČO 55269605 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 5. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JMB stavby s. r. o. IČO 55271600 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 22. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JMB stavby s. r. o. IČO 55271600 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 30. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Perkina s. r. o. IČO 55272568 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 10. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Perkina s. r. o. IČO 55272568 | Konateľ | 6. 5. 2023 až 1. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REGAL PHARMACY, s. r. o. IČO 55269541 | Konateľ | 5. 5. 2023 až 26. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REGAL PHARMACY, s. r. o. IČO 55269541 | Konateľ | 5. 5. 2023 až 23. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLIENE s.r.o. IČO 55271481 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 29. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLIENE s.r.o. IČO 55271481 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 5. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RISE 15/11 s.r.o. IČO 55271766 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 26. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RISE 15/11 s.r.o. IČO 55271766 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 10. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SlovUniSport s. r. o. IČO 55243053 | Konateľ | 23. 3. 2023 až 22. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SlovUniSport s. r. o. IČO 55243053 | Konateľ | 23. 3. 2023 až 14. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global Tech Trade s.r.o. IČO 55243207 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 27. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global Tech Trade s.r.o. IČO 55243207 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 14. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renesans-Stav s.r.o. IČO 55245803 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 13. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renesans-Stav s.r.o. IČO 55245803 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 27. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIERA s.r.o. IČO 55238599 | Konateľ | 11. 3. 2023 až 2. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIERA s.r.o. IČO 55238599 | Konateľ | 11. 3. 2023 až 25. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dalpera s. r. o. IČO 55239161 | Konateľ | 10. 3. 2023 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dalpera s. r. o. IČO 55239161 | Konateľ | 10. 3. 2023 až 26. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XANTE s.r.o. IČO 55243011 | Konateľ | 10. 3. 2023 až 19. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XANTE s.r.o. IČO 55243011 | Konateľ | 10. 3. 2023 až 31. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK SPECIAL GOODS TRADING, s. r. o. IČO 55245641 | Konateľ | 10. 3. 2023 až 29. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK SPECIAL GOODS TRADING, s. r. o. IČO 55245641 | Konateľ | 10. 3. 2023 až 17. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEKA-S s.r.o. IČO 55238980 | Konateľ | 9. 3. 2023 až 6. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEKA-S s.r.o. IČO 55238980 | Konateľ | 9. 3. 2023 až 24. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARIAMA s.r.o. IČO 55238777 | Konateľ | 2. 3. 2023 až 24. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARIAMA s.r.o. IČO 55238777 | Konateľ | 2. 3. 2023 až 4. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAJANA s. r. o. IČO 54766974 | Konateľ | 10. 12. 2022 až 15. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAJANA s. r. o. IČO 54766974 | Konateľ | 10. 12. 2022 až 15. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LS.Damajka s. r. o. IČO 55005021 | Konateľ | 10. 12. 2022 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LS.Damajka s. r. o. IČO 55005021 | Konateľ | 10. 12. 2022 až 28. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SELIANA s. r. o. IČO 55005985 | Konateľ | 10. 12. 2022 až 3. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SELIANA s. r. o. IČO 55005985 | Konateľ | 10. 12. 2022 až 15. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLARINA s.r.o. IČO 54767075 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 12. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLARINA s.r.o. IČO 54767075 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 26. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAMARAS s.r.o. IČO 54767598 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 10. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAMARAS s.r.o. IČO 54767598 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 27. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Konštrukcia Electrolab s.r.o. IČO 55004971 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 4. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Konštrukcia Electrolab s.r.o. IČO 55004971 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 22. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DIARANA s.r.o. IČO 55005926 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 2. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DIARANA s.r.o. IČO 55005926 | Konateľ | 7. 12. 2022 až 15. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LORIKAM s. r. o. IČO 54767601 | Konateľ | 3. 12. 2022 až 26. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LORIKAM s. r. o. IČO 54767601 | Konateľ | 3. 12. 2022 až 21. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDRONIK s. r. o. IČO 54767610 | Konateľ | 3. 12. 2022 až 11. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDRONIK s. r. o. IČO 54767610 | Konateľ | 3. 12. 2022 až 28. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MERKANTIL GROUP s. r. o. IČO 54767636 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 21. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MERKANTIL GROUP s. r. o. IČO 54767636 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 14. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Real Trans Slovakia s. r. o. IČO 54943752 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 5. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Real Trans Slovakia s. r. o. IČO 54943752 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 26. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LANIAS s. r. o. IČO 55005713 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 29. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LANIAS s. r. o. IČO 55005713 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 18. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAX Group s. r. o. IČO 54943345 | Konateľ | 29. 11. 2022 až 16. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAX Group s. r. o. IČO 54943345 | Konateľ | 29. 11. 2022 až 22. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLM-Facility s. r. o. IČO 54946379 | Konateľ | 29. 11. 2022 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLM-Facility s. r. o. IČO 54946379 | Konateľ | 29. 11. 2022 až 5. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KJKC s.r.o. IČO 54944023 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 5. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KJKC s.r.o. IČO 54944023 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 26. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AL-ED AUTOMOTIVE s. r. o. IČO 54947324 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 3. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AL-ED AUTOMOTIVE s. r. o. IČO 54947324 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 26. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BINYAPI, s. r. o. IČO 54942624 | Konateľ | 24. 11. 2022 až 9. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BINYAPI, s. r. o. IČO 54942624 | Konateľ | 24. 11. 2022 až 27. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMPERIAL TOURS s.r.o. IČO 54723175 | Konateľ | 22. 7. 2022 až 26. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMPERIAL TOURS s.r.o. IČO 54723175 | Konateľ | 22. 7. 2022 až 30. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMASA s.r.o. IČO 54721971 | Konateľ | 21. 7. 2022 až 11. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMASA s.r.o. IČO 54721971 | Konateľ | 21. 7. 2022 až 8. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMASE s.r.o. IČO 54720541 | Konateľ | 20. 7. 2022 až 13. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMASE s.r.o. IČO 54720541 | Konateľ | 20. 7. 2022 až 20. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Active Business Company s.r.o. IČO 54722128 | Konateľ | 9. 7. 2022 až 11. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Active Business Company s.r.o. IČO 54722128 | Konateľ | 9. 7. 2022 až 24. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLAS s.r.o. IČO 54720281 | Konateľ | 8. 7. 2022 až 27. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLAS s.r.o. IČO 54720281 | Konateľ | 8. 7. 2022 až 2. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GREECECARGO, s. r. o. IČO 54622972 | Konateľ | 1. 7. 2022 až 29. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GREECECARGO, s. r. o. IČO 54622972 | Konateľ | 1. 7. 2022 až 14. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SISALA s.r.o. IČO 54308640 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 23. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SISALA s.r.o. IČO 54308640 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 25. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIERA s.r.o. IČO 54622727 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIERA s.r.o. IČO 54622727 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 15. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIES s.r.o. IČO 54622808 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 30. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIES s.r.o. IČO 54622808 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 8. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R76 Trade, s. r. o. IČO 54622778 | Konateľ | 29. 6. 2022 až 18. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R76 Trade, s. r. o. IČO 54622778 | Konateľ | 29. 6. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dalora s.r.o. IČO 54623979 | Konateľ | 23. 6. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dalora s.r.o. IČO 54623979 | Konateľ | 23. 6. 2022 až 24. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G-R Depo Service, s. r. o. IČO 54624452 | Konateľ | 23. 6. 2022 až 31. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G-R Depo Service, s. r. o. IČO 54624452 | Konateľ | 23. 6. 2022 až 10. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATEO IN, s. r. o. IČO 54293219 | Konateľ | 4. 5. 2022 až 24. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATEO IN, s. r. o. IČO 54293219 | Konateľ | 4. 5. 2022 až 28. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SULOM s.r.o. IČO 54377676 | Konateľ | 4. 5. 2022 až 21. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SULOM s.r.o. IČO 54377676 | Konateľ | 4. 5. 2022 až 28. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDI-TRANS SK s.r.o. IČO 54530555 | Konateľ | 30. 4. 2022 až 13. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDI-TRANS SK s.r.o. IČO 54530555 | Konateľ | 30. 4. 2022 až 4. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Biomass commodity s. r. o. IČO 54377561 | Konateľ | 26. 3. 2022 až 17. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Biomass commodity s. r. o. IČO 54377561 | Konateľ | 26. 3. 2022 až 27. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMIA s.r.o. IČO 54299578 | Konateľ | 4. 3. 2022 až 27. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMIA s.r.o. IČO 54299578 | Konateľ | 4. 3. 2022 až 21. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Freed s. r. o. IČO 54299594 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 24. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Freed s. r. o. IČO 54299594 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 3. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANEL s.r.o. IČO 54303842 | Konateľ | 15. 2. 2022 až 22. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANEL s.r.o. IČO 54303842 | Konateľ | 15. 2. 2022 až 13. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Equine Real Estates s. r. o. IČO 54293090 | Konateľ | 22. 1. 2022 až 16. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Equine Real Estates s. r. o. IČO 54293090 | Konateľ | 22. 1. 2022 až 23. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIESA s.r.o. IČO 54310555 | Konateľ | 19. 1. 2022 až 3. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIESA s.r.o. IČO 54310555 | Konateľ | 19. 1. 2022 až 11. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEAM group s.r.o. IČO 54307503 | Konateľ | 18. 1. 2022 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEAM group s.r.o. IČO 54307503 | Konateľ | 18. 1. 2022 až 3. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Csillag s. r. o. IČO 54307228 | Konateľ | 15. 1. 2022 až 14. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Csillag s. r. o. IČO 54307228 | Konateľ | 15. 1. 2022 až 4. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NASIA s.r.o. IČO 54292395 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 10. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NASIA s.r.o. IČO 54292395 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 16. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TALISAN s.r.o. IČO 54293634 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 3. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TALISAN s.r.o. IČO 54293634 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 11. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIALA s.r.o. IČO 54297222 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 1. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIALA s.r.o. IČO 54297222 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 9. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Heisenberg Eram s. r. o. IČO 54293481 | Konateľ | 24. 12. 2021 až 22. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Heisenberg Eram s. r. o. IČO 54293481 | Konateľ | 24. 12. 2021 až 17. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMONA s.r.o. IČO 54296811 | Konateľ | 22. 12. 2021 až 7. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMONA s.r.o. IČO 54296811 | Konateľ | 22. 12. 2021 až 22. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektro & Montage Support s. r. o. IČO 54293456 | Konateľ | 21. 12. 2021 až 4. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektro & Montage Support s. r. o. IČO 54293456 | Konateľ | 21. 12. 2021 až 21. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALIAMA s.r.o. IČO 53786734 | Konateľ | 13. 11. 2021 až 2. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALIAMA s.r.o. IČO 53786734 | Konateľ | 13. 11. 2021 až 27. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ŠPED-INVEST s.r.o. IČO 54111374 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 30. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ŠPED-INVEST s.r.o. IČO 54111374 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 15. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DELTA stone plus s.r.o. IČO 53787153 | Konateľ | 30. 9. 2021 až 12. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DELTA stone plus s.r.o. IČO 53787153 | Konateľ | 30. 9. 2021 až 8. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SMARDA s.r.o. IČO 53796071 | Konateľ | 18. 9. 2021 až 20. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SMARDA s.r.o. IČO 53796071 | Konateľ | 18. 9. 2021 až 10. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SELESIS s.r.o. IČO 53790359 | Konateľ | 15. 9. 2021 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SELESIS s.r.o. IČO 53790359 | Konateľ | 15. 9. 2021 až 8. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SC s.r.o. IČO 53558812 | Konateľ | 1. 4. 2021 až 28. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SC s.r.o. IČO 53558812 | Konateľ | 1. 4. 2021 až 24. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LLA Tech s. r. o. IČO 53584155 | Konateľ | 31. 3. 2021 až 1. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LLA Tech s. r. o. IČO 53584155 | Konateľ | 31. 3. 2021 až 18. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAMIAR s.r.o. IČO 53588380 | Konateľ | 6. 3. 2021 až 13. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAMIAR s.r.o. IČO 53588380 | Konateľ | 6. 3. 2021 až 17. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZEONOVA s. r. o. IČO 53586026 | Konateľ | 2. 3. 2021 až 11. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZEONOVA s. r. o. IČO 53586026 | Konateľ | 2. 3. 2021 až 15. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZORANA s.r.o. IČO 53588410 | Konateľ | 27. 2. 2021 až 18. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZORANA s.r.o. IČO 53588410 | Konateľ | 27. 2. 2021 až 6. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTOVEX s. r. o. IČO 53558871 | Konateľ | 6. 2. 2021 až 7. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTOVEX s. r. o. IČO 53558871 | Konateľ | 6. 2. 2021 až 12. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROCEPTUAL s. r. o. IČO 53437578 | Konateľ | 29. 1. 2021 až 30. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROCEPTUAL s. r. o. IČO 53437578 | Konateľ | 29. 1. 2021 až 24. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRANSITRA s. r. o. IČO 53438752 | Konateľ | 23. 1. 2021 až 13. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRANSITRA s. r. o. IČO 53438752 | Konateľ | 23. 1. 2021 až 6. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONDESO LOGISTICS s. r. o. IČO 53439139 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 6. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONDESO LOGISTICS s. r. o. IČO 53439139 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 20. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMIRE s.r.o. IČO 53442032 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 4. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMIRE s.r.o. IČO 53442032 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 27. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDRONE s.r.o. IČO 53440897 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 22. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDRONE s.r.o. IČO 53440897 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 12. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUNRAYS s. r. o. IČO 53436776 | Konateľ | 9. 1. 2021 až 12. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUNRAYS s. r. o. IČO 53436776 | Konateľ | 9. 1. 2021 až 28. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMALES s.r.o. IČO 53057449 | Konateľ | 16. 6. 2020 až 2. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMALES s.r.o. IČO 53057449 | Konateľ | 16. 6. 2020 až 9. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| sg partners s.r.o. IČO 53059191 | Konateľ | 12. 6. 2020 až 30. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| sg partners s.r.o. IČO 53059191 | Konateľ | 12. 6. 2020 až 13. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMALS s.r.o. IČO 53057627 | Konateľ | 11. 6. 2020 až 14. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMALS s.r.o. IČO 53057627 | Konateľ | 11. 6. 2020 až 8. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CURE POINT s.r.o. IČO 53057732 | Konateľ | 10. 6. 2020 až 31. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CURE POINT s.r.o. IČO 53057732 | Konateľ | 10. 6. 2020 až 17. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASIENA s.r.o. IČO 52850773 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 14. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASIENA s.r.o. IČO 52850773 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 22. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K.D.L. s. r. o. IČO 52850978 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 24. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K.D.L. s. r. o. IČO 52850978 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 22. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EVER - TRANS s.r.o. IČO 52850757, zaniknutý 28. 1. 2025 | Konateľ | 21. 1. 2020 až 10. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EVER - TRANS s.r.o. IČO 52850757, zaniknutý 28. 1. 2025 | Konateľ | 21. 1. 2020 až 13. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P.S.R. consulting s. r. o. IČO 52609740 | Konateľ | 7. 9. 2019 až 19. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P.S.R. consulting s. r. o. IČO 52609740 | Konateľ | 7. 9. 2019 až 6. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOAMI SK s.r.o. IČO 52531651 | Konateľ | 28. 8. 2019 až 16. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOAMI SK s.r.o. IČO 52531651 | Konateľ | 28. 8. 2019 až 2. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAHARY Konstrukce s. r. o. IČO 52522431 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 6. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAHARY Konstrukce s. r. o. IČO 52522431 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 14. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALLO & CO s.r.o. IČO 52522491 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 24. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALLO & CO s.r.o. IČO 52522491 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 16. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALEVON s.r.o. IČO 52534685, zaniknutý 28. 5. 2025 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 29. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALEVON s.r.o. IČO 52534685, zaniknutý 28. 5. 2025 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 16. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BauInvest s. r. o. v likvidácii IČO 52111768, zaniknutý 19. 11. 2025 | Konateľ | 28. 2. 2019 až 12. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BauInvest s. r. o. v likvidácii IČO 52111768, zaniknutý 19. 11. 2025 | Konateľ | 28. 2. 2019 až 8. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TTA stav s. r. o. IČO 52107400 | Konateľ | 9. 2. 2019 až 25. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TTA stav s. r. o. IČO 52107400 | Konateľ | 9. 2. 2019 až 5. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALESAN s.r.o. IČO 52109933 | Konateľ | 9. 2. 2019 až 25. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALESAN s.r.o. IČO 52109933 | Konateľ | 9. 2. 2019 až 23. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADEMARK s. r. o. IČO 52106705 | Konateľ | 8. 2. 2019 až 12. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADEMARK s. r. o. IČO 52106705 | Konateľ | 8. 2. 2019 až 25. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOR TRADE & LOGISTICS s. r. o. IČO 51422875 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 17. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOR TRADE & LOGISTICS s. r. o. IČO 51422875 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 28. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Personal SK s.r.o. IČO 51413396 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 12. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Personal SK s.r.o. IČO 51413396 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 28. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PR agency SK s.r.o. IČO 51413779 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 28. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PR agency SK s.r.o. IČO 51413779 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 14. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABAMA SK s.r.o. IČO 51415178 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 2. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABAMA SK s.r.o. IČO 51415178 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 23. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABISON s.r.o. IČO 51413949 | Konateľ | 10. 2. 2018 až 27. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABISON s.r.o. IČO 51413949 | Konateľ | 10. 2. 2018 až 24. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABIAMA s.r.o. IČO 51408694, zaniknutý 29. 7. 2025 | Konateľ | 9. 2. 2018 až 26. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABIAMA s.r.o. IČO 51408694, zaniknutý 29. 7. 2025 | Konateľ | 9. 2. 2018 až 16. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGOPOL s.r.o. IČO 50941682 | Konateľ | 25. 7. 2017 až 1. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGOPOL s.r.o. IČO 50941682 | Konateľ | 25. 7. 2017 až 8. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POLNOAGRI s.r.o. IČO 50938525 | Konateľ | 22. 7. 2017 až 3. 10. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| POLNOAGRI s.r.o. IČO 50938525 | Konateľ | 22. 7. 2017 až 11. 10. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| AGIPOL s.r.o. IČO 50939157 | Konateľ | 22. 7. 2017 až 1. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGIPOL s.r.o. IČO 50939157 | Konateľ | 22. 7. 2017 až 20. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kasi - x SK s.r.o. IČO 50940431 | Konateľ | 21. 7. 2017 až 8. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kasi - x SK s.r.o. IČO 50940431 | Konateľ | 21. 7. 2017 až 4. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DROMO s.r.o. IČO 50247638, zaniknutý 5. 12. 2017 | Konateľ | 6. 4. 2016 až 13. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DROMO s.r.o. IČO 50247638, zaniknutý 5. 12. 2017 | Konateľ | 6. 4. 2016 až 3. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIMO Slovakia s.r.o. IČO 50246160, zaniknutý 17. 11. 2017 | Konateľ | 5. 4. 2016 až 27. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIMO Slovakia s.r.o. IČO 50246160, zaniknutý 17. 11. 2017 | Konateľ | 5. 4. 2016 až 9. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DRAVO s.r.o. IČO 48192392 | Konateľ | 16. 7. 2015 až 27. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DRAVO s.r.o. IČO 48192392 | Konateľ | 16. 7. 2015 až 12. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DREMON s.r.o. IČO 48189731 | Konateľ | 19. 6. 2015 až 18. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DREMON s.r.o. IČO 48189731 | Konateľ | 19. 6. 2015 až 17. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DRAVIA s.r.o. v likvidácii IČO 48155292, zaniknutý 1. 4. 2021 | Konateľ | 29. 5. 2015 až 11. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DRAVIA s.r.o. v likvidácii IČO 48155292, zaniknutý 1. 4. 2021 | Konateľ | 29. 5. 2015 až 15. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Simple Call s.r.o. IČO 48139220, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 12. 5. 2015 až 20. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Simple Call s.r.o. IČO 48139220, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 12. 5. 2015 až 15. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUTOMOX s.r.o. IČO 47824042 | Konateľ | 26. 7. 2014 až 10. 2. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| AUTOMOX s.r.o. IČO 47824042 | Konateľ | 26. 7. 2014 až 24. 3. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Realstok s.r.o. IČO 47519266, zaniknutý 22. 1. 2021 | Konateľ | 20. 11. 2013 až 29. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Realstok s.r.o. IČO 47519266, zaniknutý 22. 1. 2021 | Konateľ | 20. 11. 2013 až 23. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOSOX s.r.o. IČO 47397438 | Konateľ | 11. 9. 2013 až 21. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOSOX s.r.o. IČO 47397438 | Konateľ | 11. 9. 2013 až 18. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| AGRO-AGENTÚRA s.r.o. IČO 50692551 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| EURO-AGENTÚRA s.r.o. IČO 46713131 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 1. 3. 2025 |
| CerEko s. r. o. IČO 57315990 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 11. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).