30 zápisov v štatutárnych orgánoch27 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Kimberley s.r.o. IČO 47134372 | Konateľ | 23. 6. 2021 až dodnes | dodávateľ 387 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 14 tis. € (1 zmluva) |
| MAŠTINEC a. s. IČO 47958669 | predseda predstavenstva | 18. 7. 2019 až dodnes | dodávateľ 200 tis. € (1 zmluva) |
| Quintela Gastro s.r.o. IČO 52477801 | Konateľ | 18. 7. 2019 až dodnes | dodávateľ 1 240 € (2 zmluvy) objednávateľ 35 tis. € (4 zmluvy) |
| Dostupné bývanie s.r.o. IČO 50847465 | Konateľ | 5. 5. 2017 až dodnes | objednávateľ 6 354 € (2 zmluvy) |
| Dostupné bývanie Dunajská Streda s.r.o. IČO 51449994 | Konateľ | 15. 3. 2018 až dodnes | dodávateľ 591 € (1 zmluva) |
| QUINTELA, s. r. o. IČO 43966161 | Konateľ | 24. 7. 2009 až dodnes | dodávateľ 50 € (1 zmluva) |
| City Point s. r. o. IČO 56229593 | Konateľ | 10. 2. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BA Apartments s. r. o. IČO 53350901 | Konateľ | 19. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie Nitra III s.r.o. IČO 55906931 | Konateľ | 4. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie Nitra IV s.r.o. IČO 55906991 | Konateľ | 4. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| S1T, investičné družstvo IČO 55228038 | predseda družstva | 20. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie Nitra I s.r.o. IČO 55908527 | Konateľ | 5. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie Nitra II s.r.o. IČO 55906818 | Konateľ | 1. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUINTELA GROUP, SE IČO 55468373 | Predseda predstavenstva | 6. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Quintela Gastro 2 s. r. o. IČO 52706907 | Konateľ | 29. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| QGastro, s.r.o. IČO 52583732 | Konateľ | 17. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clarksville, s. r. o. IČO 52316289 | Konateľ | 26. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie 02 s.r.o. IČO 52274772 | Konateľ | 6. 4. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (24 zmlúv) |
| Dostupné bývanie 01 s.r.o. IČO 52274888 | Konateľ | 5. 4. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie 07 s. r. o. IČO 51892600 | Konateľ | 5. 9. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie 04 s. r. o. IČO 51682907 | Konateľ | 1. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie Nitra s.r.o. IČO 51450356 | Konateľ | 29. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Restart drink s.r.o. IČO 45582696 | Konateľ | 6. 8. 2012 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Qinos s.r.o. IČO 46550861 | Konateľ | 18. 7. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| QLING s.r.o. IČO 47217111, zaniknutý 29. 10. 2020 | Konateľ | 29. 6. 2013 až 1. 12. 2017 | objednávateľ 1,9 mil. € (1 zmluva) |
| QLING s.r.o. IČO 47217111, zaniknutý 29. 10. 2020 | Konateľ | 29. 6. 2013 až 6. 2. 2018 | objednávateľ 1,9 mil. € (1 zmluva) |
| Booneville, s. r. o. IČO 52316297 | Konateľ | 26. 7. 2019 až 23. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Booneville, s. r. o. IČO 52316297 | Konateľ | 26. 7. 2019 až 3. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie ŠAMORÍN s. r. o. IČO 46322264, zaniknutý 10. 6. 2020 | Konateľ | 14. 9. 2011 až 23. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dostupné bývanie ŠAMORÍN s. r. o. IČO 46322264, zaniknutý 10. 6. 2020 | Konateľ | 14. 9. 2011 až 1. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Kimberley s.r.o. IČO 47134372 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 10. 2022 |
| Quintela Gastro s.r.o. IČO 52477801 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 9. 2022 |
| ORL CONSULTING & SERVICES, s.r.o. IČO 36262421 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 7. 4. 2018 |
| BA Apartments s. r. o. IČO 53350901 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 15 % | 31. 12. 2024 |
| Clarksville, s. r. o. IČO 52316289 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 7. 9. 2019 |
| Qinos s.r.o. IČO 46550861 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 11. 1. 2018 |
| Quintela Gastro 2 s. r. o. IČO 52706907 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 12. 10. 2022 |
| MAŠTINEC a. s. IČO 47958669 · Akciová spoločnosť · Jediný akcionár | – | – | 7. 5. 2019 |
| QUINTELA GROUP, SE IČO 55468373 · Európska spoločnosť · Jediný akcionár | – | – | 30. 5. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 52.