34 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Farma Hybe s. r. o. IČO 57536287 | Konateľ | 4. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dexur s. r. o. IČO 56852452 | Konateľ | 30. 4. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MB Reinigungsservice s. r. o. IČO 55314848 | Konateľ | 1. 3. 2024 až 13. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Reinigungsservice s. r. o. IČO 55314848 | Konateľ | 1. 3. 2024 až 3. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poraid s. r. o. IČO 55971482 | Konateľ | 24. 1. 2024 až 19. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poraid s. r. o. IČO 55971482 | Konateľ | 24. 1. 2024 až 11. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DORIAMA s. r. o. IČO 50593943 | Konateľ | 17. 2. 2023 až 5. 4. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| DORIAMA s. r. o. IČO 50593943 | Konateľ | 17. 2. 2023 až 7. 3. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PAMI COMPANY s. r. o. IČO 54250625 | Konateľ | 19. 1. 2023 až 26. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAMI COMPANY s. r. o. IČO 54250625 | Konateľ | 19. 1. 2023 až 15. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tabeta s. r. o. IČO 55069533 | Konateľ | 30. 11. 2022 až 6. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tabeta s. r. o. IČO 55069533 | Konateľ | 30. 11. 2022 až 16. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tulaty s. r. o. IČO 54397103 | Konateľ | 22. 11. 2022 až 10. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tulaty s. r. o. IČO 54397103 | Konateľ | 22. 11. 2022 až 22. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prazeo s.r.o. IČO 54237327 | Konateľ | 20. 12. 2021 až 29. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prazeo s.r.o. IČO 54237327 | Konateľ | 20. 12. 2021 až 15. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ECHOLA s. r. o. IČO 54042861 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 26. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ECHOLA s. r. o. IČO 54042861 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 27. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO group s. r. o. IČO 54043514 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 26. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO group s. r. o. IČO 54043514 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 10. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prekluzia s. r. o. IČO 53600860 | Konateľ | 26. 2. 2021 až 4. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prekluzia s. r. o. IČO 53600860 | Konateľ | 26. 2. 2021 až 27. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LilacBridge s. r. o. IČO 53601700 | Konateľ | 25. 2. 2021 až 5. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LilacBridge s. r. o. IČO 53601700 | Konateľ | 25. 2. 2021 až 16. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kupako s.r.o. IČO 53557018 | Konateľ | 3. 2. 2021 až 5. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kupako s.r.o. IČO 53557018 | Konateľ | 3. 2. 2021 až 15. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAW GROUP s.r.o. IČO 47189835 | Konateľ | 19. 1. 2021 až 31. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAW GROUP s.r.o. IČO 47189835 | Konateľ | 19. 1. 2021 až 10. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eshoper s. r. o. IČO 52756530 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 10. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eshoper s. r. o. IČO 52756530 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 30. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MoriaKinda s.r.o. IČO 52767060, zaniknutý 19. 3. 2021 | Konateľ | 22. 11. 2019 až 10. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MoriaKinda s.r.o. IČO 52767060, zaniknutý 19. 3. 2021 | Konateľ | 22. 11. 2019 až 8. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| O.W.C. s.r.o. IČO 50997131 | Konateľ | 26. 7. 2017 až 28. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| O.W.C. s.r.o. IČO 50997131 | Konateľ | 26. 7. 2017 až 9. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| DORIAMA s. r. o. IČO 50593943 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 3. 2023 |
| Dexur s. r. o. IČO 56852452 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 5. 2025 |
| Farma Hybe s. r. o. IČO 57536287 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 5. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.