13 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FIRST MOVE s. r. o. IČO 57907196 | Konateľ | 19. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IN TOWER s. r. o. IČO 55031315 | Konateľ | 20. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| M4L s. r. o. IČO 51783312 | Konateľ | 6. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Futbal Nitra a. s. IČO 36559679 | Člen predstavenstva | 5. 10. 2020 až 27. 11. 2020 | dodávateľ 1 424 € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Futbal Nitra a. s. IČO 36559679 | Člen predstavenstva | 5. 10. 2020 až 10. 11. 2020 | dodávateľ 1 424 € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Futbal Nitra a. s. IČO 36559679 | Predstavenstvo: predseda | 12. 8. 2020 až 5. 10. 2020 | dodávateľ 1 424 € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Futbal Nitra a. s. IČO 36559679 | Predstavenstvo: predseda | 12. 8. 2020 až 14. 10. 2020 | dodávateľ 1 424 € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SKap s. r. o. IČO 53826175 | Konateľ | 23. 9. 2021 až 4. 3. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SKap s. r. o. IČO 53826175 | Konateľ | 23. 9. 2021 až 26. 2. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Sweetbox s. r. o. IČO 51785251 | Konateľ | 7. 10. 2019 až 4. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sweetbox s. r. o. IČO 51785251 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 7. 10. 2019 až 26. 2. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| MERIDIS, s. r. o. IČO 46820507, zaniknutý 6. 2. 2019 | Konateľ | 9. 5. 2014 až 27. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MERIDIS, s. r. o. IČO 46820507, zaniknutý 6. 2. 2019 | Konateľ | 9. 5. 2014 až 23. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| FIRST MOVE s. r. o. IČO 57907196 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 9. 2026 |
| IN TOWER s. r. o. IČO 55031315 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 2. 2023 |
| M4L s. r. o. IČO 51783312 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.