66 zápisov v štatutárnych orgánoch32 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FRANCKOVA VILA s.r.o. IČO 52436152 | Konateľ | 1. 6. 2019 až dodnes | dodávateľ 6 600 € (1 zmluva) |
| ALGAM s.r.o. IČO 36596795 | Konateľ | 25. 4. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 1 700 € (1 zmluva) |
| EP DEVELOPING s.r.o. IČO 54946026 | Konateľ | 22. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEONE Košice s.r.o. IČO 52162681 | Konateľ | 28. 9. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pro DENTAL group s. r. o. IČO 52231984 | Konateľ | 22. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOVÁČSKA 49 s.r.o. IČO 46339493 | Konateľ | 9. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SUPPLIER.INTERNATIONAL s.r.o. IČO 52612708 | Konateľ | 13. 9. 2019 až 10. 1. 2020 | dodávateľ 145 tis. € (12 zmlúv) |
| SUPPLIER.INTERNATIONAL s.r.o. IČO 52612708 | Konateľ | 13. 9. 2019 až 2. 1. 2020 | dodávateľ 145 tis. € (12 zmlúv) |
| FRANCKOVA VILA s.r.o. IČO 52436152 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 3. 7. 2023 | dodávateľ 6 600 € (1 zmluva) |
| GERONIMO AU SC s.r.o. IČO 50338897 | Konateľ | 4. 6. 2016 až 26. 7. 2021 | dodávateľ 3 416 € (5 zmlúv) |
| GERONIMO AU SC s.r.o. IČO 50338897 | Konateľ | 4. 6. 2016 až 3. 8. 2021 | dodávateľ 3 416 € (5 zmlúv) |
| AULA promotion, s.r.o. IČO 47774142 | Konateľ | 3. 9. 2014 až 16. 1. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 1 740 € (1 zmluva) |
| AULA promotion, s.r.o. IČO 47774142 | Konateľ | 3. 9. 2014 až 13. 12. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| GASTROGROUP ONE 2 s.r.o. IČO 52142434 | Konateľ | 25. 1. 2019 až 27. 12. 2022 | objednávateľ 412 € (1 zmluva) |
| GASTROGROUP ONE 2 s.r.o. IČO 52142434 | Konateľ | 25. 1. 2019 až 20. 12. 2022 | objednávateľ 412 € (1 zmluva) |
| Piti piti Bratislava s.r.o. IČO 51268795 | Konateľ | 29. 12. 2017 až 7. 9. 2022 | dodávateľ 310 € (2 zmluvy) |
| Piti piti Bratislava s.r.o. IČO 51268795 | Konateľ | 29. 12. 2017 až 31. 8. 2022 | dodávateľ 310 € (2 zmluvy) |
| SURMITA Plus, s.r.o. v likvidácii IČO 36604518, zaniknutý 4. 7. 2024 | Likvidátor | 15. 12. 2023 až 3. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SURMITA Plus, s.r.o. v likvidácii IČO 36604518, zaniknutý 4. 7. 2024 | Likvidátor | 15. 12. 2023 až 4. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SURMITA Plus, s.r.o. v likvidácii IČO 36604518, zaniknutý 4. 7. 2024 | Konateľ | 25. 4. 2023 až 3. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| La Piovra s.r.o. IČO 54379831 | Konateľ | 29. 1. 2022 až 7. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| La Piovra s.r.o. IČO 54379831 | Konateľ | 29. 1. 2022 až 23. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRITTANY SK s.r.o. IČO 54379971 | Konateľ | 29. 1. 2022 až 29. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRITTANY SK s.r.o. IČO 54379971 | Konateľ | 29. 1. 2022 až 20. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WASABI s.r.o. IČO 54374154 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 24. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WASABI s.r.o. IČO 54374154 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 7. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| restaurant OC OPTIMA s. r. o. IČO 54374235 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 7. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| restaurant OC OPTIMA s. r. o. IČO 54374235 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 31. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| restaurant OC OPTIMA s. r. o. IČO 54374235 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 11. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FAAHREN s.r.o. IČO 52615553 | Konateľ | 3. 9. 2019 až 12. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FAAHREN s.r.o. IČO 52615553 | Konateľ | 3. 9. 2019 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cider Bio Farm s.r.o. IČO 52429571 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 22. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cider Bio Farm s.r.o. IČO 52429571 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 5. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BURGER & GRILL GERONIMO s.r.o. IČO 52436853 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 8. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BURGER & GRILL GERONIMO s.r.o. IČO 52436853 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 30. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK Group Europe s.r.o. IČO 52230805 | Konateľ | 26. 2. 2019 až 22. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK Group Europe s.r.o. IČO 52230805 | Konateľ | 26. 2. 2019 až 5. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pro DENTAL group s. r. o. IČO 52231984 | Konateľ | 22. 2. 2019 až 28. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEZINFEKCIA SVK s.r.o. IČO 52162656, zaniknutý 2. 4. 2026 | Konateľ | 19. 1. 2019 až 13. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEZINFEKCIA SVK s.r.o. IČO 52162656, zaniknutý 2. 4. 2026 | Konateľ | 19. 1. 2019 až 17. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEONE Košice s.r.o. IČO 52162681 | Konateľ | 19. 1. 2019 až 8. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEONE Košice s.r.o. IČO 52162681 | Konateľ | 19. 1. 2019 až 25. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BDC s. r. o. IČO 52082067 | Konateľ | 6. 12. 2018 až 1. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BDC s. r. o. IČO 52082067 | Konateľ | 6. 12. 2018 až 12. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BDC s. r. o. IČO 52082067 | Konateľ | 6. 12. 2018 až 26. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DANUBE saving solution s.r.o. IČO 51742110 | Konateľ | 9. 6. 2018 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DANUBE saving solution s.r.o. IČO 51742110 | Konateľ | 9. 6. 2018 až 7. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOROSTYÁN s.r.o. IČO 51268841 | Konateľ | 29. 12. 2017 až 28. 6. 2018 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BOROSTYÁN s.r.o. IČO 51268841 | Konateľ | 29. 12. 2017 až 25. 6. 2018 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PHAROT s.r.o. IČO 50739875 | Konateľ | 12. 6. 2017 až 19. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| PHAROT s.r.o. IČO 50739875 | Konateľ | 12. 6. 2017 až 28. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| KOVÁČSKA 49 s.r.o. IČO 46339493 | Konateľ | 9. 5. 2017 až 8. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GDG plus s.r.o. IČO 46392181 | Konateľ | 30. 11. 2015 až 14. 6. 2023 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| GDG plus s.r.o. IČO 46392181 | Konateľ | 30. 11. 2015 až 18. 5. 2023 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| Sky Lounge s.r.o. IČO 48303429 | Konateľ | 8. 9. 2015 až 15. 6. 2022 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| Sky Lounge s.r.o. IČO 48303429 | Konateľ | 8. 9. 2015 až 7. 6. 2022 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| LOBBING & PR s.r.o. IČO 46956603, zaniknutý 19. 8. 2025 | Konateľ | 11. 6. 2015 až 3. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOBBING & PR s.r.o. IČO 46956603, zaniknutý 19. 8. 2025 | Konateľ | 11. 6. 2015 až 13. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POPRADSKA development s.r.o. IČO 48115649, zaniknutý 25. 10. 2017 | Konateľ | 2. 4. 2015 až 5. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POPRADSKA development s.r.o. IČO 48115649, zaniknutý 25. 10. 2017 | Konateľ | 2. 4. 2015 až 13. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Volt + s.r.o. IČO 46429166 | Konateľ | 3. 2. 2015 až 18. 12. 2019 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| Volt + s.r.o. IČO 46429166 | Konateľ | 3. 2. 2015 až 29. 11. 2019 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| SBD Šaca, a.s. IČO 47820403 | predseda predstavenstva | 26. 6. 2014 až 19. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBD Šaca, a.s. IČO 47820403 | predseda predstavenstva | 26. 6. 2014 až 31. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BASILDON, s.r.o. IČO 44890109, zaniknutý 20. 12. 2022 | Konateľ | 1. 8. 2009 až 11. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BASILDON, s.r.o. IČO 44890109, zaniknutý 20. 12. 2022 | Konateľ | 1. 8. 2009 až 27. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| KOVÁČSKA 49 s.r.o. IČO 46339493 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 70 000 € | 100 % | 9. 11. 2023 |
| ALGAM s.r.o. IČO 36596795 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 26 640 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| FRANCKOVA VILA s.r.o. IČO 52436152 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 399 000 € | 99,75 % | 4. 7. 2023 |
| Pro DENTAL group s. r. o. IČO 52231984 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 29 700 € | 90 % | 29. 1. 2025 |
| EP DEVELOPING s.r.o. IČO 54946026 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 7. 11. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 15.