22 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PH SOLUTION s.r.o. IČO 50313037 | Konateľ | 10. 6. 2016 až 19. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH SOLUTION s.r.o. IČO 50313037 | Konateľ | 10. 6. 2016 až 29. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HORNOSTAV s.r.o. IČO 46200649, zaniknutý 6. 6. 2020 | Konateľ | 16. 12. 2015 až 15. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HORNOSTAV s.r.o. IČO 46200649, zaniknutý 6. 6. 2020 | Konateľ | 16. 12. 2015 až 21. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lesné služby s.r.o. IČO 48326836 | Konateľ | 1. 12. 2015 až 2. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lesné služby s.r.o. IČO 48326836 | Konateľ | 1. 12. 2015 až 12. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOYTA s.r.o. IČO 44998244 | Konateľ | 11. 8. 2015 až 16. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOYTA s.r.o. IČO 44998244 | Konateľ | 11. 8. 2015 až 8. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLOVFEL s.r.o. IČO 31678548, zaniknutý 23. 11. 2019 | Konateľ | 5. 5. 2015 až 27. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLOVFEL s.r.o. IČO 31678548, zaniknutý 23. 11. 2019 | Konateľ | 5. 5. 2015 až 2. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ConCal, s.r.o. IČO 36214493, zaniknutý 23. 5. 2017 | Konateľ | 10. 12. 2014 až 23. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ConCal, s.r.o. IČO 36214493, zaniknutý 23. 5. 2017 | Konateľ | 10. 12. 2014 až 10. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIZON ECG s.r.o. IČO 47708263 | Konateľ | 7. 3. 2014 až 18. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIZON ECG s.r.o. IČO 47708263 | Konateľ | 7. 3. 2014 až 3. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VEGO, s.r.o. IČO 47690461, zaniknutý 22. 3. 2023 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 19. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VEGO, s.r.o. IČO 47690461, zaniknutý 22. 3. 2023 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 21. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBS TRANAS s.r.o. IČO 47692537, zaniknutý 17. 4. 2021 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 28. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBS TRANAS s.r.o. IČO 47692537, zaniknutý 17. 4. 2021 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 14. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4V GROUP s.r.o. IČO 47643153 | Konateľ | 25. 1. 2014 až 30. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4V GROUP s.r.o. IČO 47643153 | Konateľ | 25. 1. 2014 až 13. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBS TRANS, s.r.o. IČO 47456507 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 28. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBS TRANS, s.r.o. IČO 47456507 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 26. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.