16 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NOVA PLUS, s. r. o. IČO 52177734 | Konateľ | 30. 1. 2020 až dodnes | dodávateľ 133 tis. € (2 zmluvy) |
| Nova CS, s.r.o. IČO 44523424 | Konateľ | 17. 9. 2015 až dodnes | dodávateľ 782 € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Cofield s.r.o. IČO 51826763 | Konateľ | 15. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velpharm s. r. o. IČO 50396951 | Konateľ | 15. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FgasTrade s. r. o. IČO 53293266 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 1. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FgasTrade s. r. o. IČO 53293266 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 23. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fin Investment, s. r. o. IČO 52177271, zaniknutý 22. 8. 2024 | Konateľ | 5. 3. 2019 až 16. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fin Investment, s. r. o. IČO 52177271, zaniknutý 22. 8. 2024 | Konateľ | 5. 3. 2019 až 10. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BANDY GROUP, s. r. o. IČO 45264244 | Konateľ | 23. 5. 2011 až 1. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BANDY GROUP, s. r. o. IČO 45264244 | Konateľ | 23. 5. 2011 až 21. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NORGO, s.r.o. IČO 36643025, zaniknutý 29. 10. 2014 | Konateľ | 26. 11. 2008 až 21. 5. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NORGO, s.r.o. IČO 36643025, zaniknutý 29. 10. 2014 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 26. 11. 2008 až 24. 4. 2009 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| STEP1 s.r.o. IČO 43963021, zaniknutý 1. 6. 2012 | Konateľ | 27. 2. 2008 až 20. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEP1 s.r.o. IČO 43963021, zaniknutý 1. 6. 2012 | Konateľ | 27. 2. 2008 až 26. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PD BB 01 s.r.o. IČO 36838853, zaniknutý 13. 5. 2014 | Konateľ | 19. 12. 2007 až 9. 6. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PD BB 01 s.r.o. IČO 36838853, zaniknutý 13. 5. 2014 | Konateľ | 19. 12. 2007 až 9. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Velpharm s. r. o. IČO 50396951 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 670 € | 53,4 % | 25. 5. 2022 |
| Nova CS, s.r.o. IČO 44523424 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 275 000 € | 50 % | 8. 10. 2021 |
| Cofield s.r.o. IČO 51826763 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 252 500 € | 50 % | 6. 2. 2021 |
| NOVA PLUS, s. r. o. IČO 52177734 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 10. 2021 |
| ZOL, s.r.o. IČO 44941641 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 890 € | 17 % | 3. 2. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).