52 zápisov v štatutárnych orgánoch34 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Kubalix s. r. o. IČO 57945748 | Konateľ | 21. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kordalix s. r. o. IČO 57946124 | Konateľ | 21. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kamisa s. r. o. IČO 57947252 | Konateľ | 14. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kemise s. r. o. IČO 57788197 | Konateľ | 31. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kemixa s. r. o. IČO 57788316 | Konateľ | 31. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Byzonix s. r. o. IČO 57735611 | Konateľ | 9. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spalis s. r. o. IČO 57734763 | Konateľ | 7. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Koblatix s. r. o. IČO 57701890 | Konateľ | 23. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kremixis s. r. o. IČO 57529540 | Konateľ | 24. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kyberis s. r. o. IČO 57530572 | Konateľ | 21. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pomelix s. r. o. IČO 57530131 | Konateľ | 19. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Komplexis s. r. o. IČO 57507384 | Konateľ | 11. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kapalis s. r. o. IČO 57440948 | Konateľ | 29. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dimexis s. r. o. IČO 57422192 | Konateľ | 24. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Karbonix s. r. o. IČO 57317119 | Konateľ | 15. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Estrellas s. r. o. IČO 54683581 | Konateľ | 16. 6. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Ulla s. r. o. IČO 57006121 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 11. 3. 2026 | dodávateľ 22 tis. € (1 zmluva) |
| Ulla s. r. o. IČO 57006121 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 25. 1. 2026 | dodávateľ 22 tis. € (1 zmluva) |
| REVIJU s. r. o. IČO 57315116 | Konateľ | 15. 11. 2025 až 16. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REVIJU s. r. o. IČO 57315116 | Konateľ | 15. 11. 2025 až 26. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Crystal Plus s. r. o. IČO 57226393 | Konateľ | 30. 9. 2025 až 11. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Crystal Plus s. r. o. IČO 57226393 | Konateľ | 30. 9. 2025 až 21. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GKG Holding s. r. o. IČO 57215383 | Konateľ | 26. 9. 2025 až 25. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GKG Holding s. r. o. IČO 57215383 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 26. 9. 2025 až 12. 2. 2026 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Evlenix s. r. o. IČO 57008922 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 13. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Evlenix s. r. o. IČO 57008922 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 30. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M KRAFT s. r. o. IČO 57190615 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 27. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M KRAFT s. r. o. IČO 57190615 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 25. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Green-Smart s. r. o. IČO 57216061 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 25. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Green-Smart s. r. o. IČO 57216061 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 17. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bralatix s. r. o. IČO 57191468 | Konateľ | 23. 9. 2025 až 3. 6. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bralatix s. r. o. IČO 57191468 | Konateľ | 23. 9. 2025 až 18. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BTB Slovakia s. r. o. IČO 56816430 | Konateľ | 22. 8. 2025 až 11. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BTB Slovakia s. r. o. IČO 56816430 | Konateľ | 22. 8. 2025 až 21. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Avograx s. r. o. IČO 56927134 | Konateľ | 22. 8. 2025 až 5. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Avograx s. r. o. IČO 56927134 | Konateľ | 22. 8. 2025 až 28. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XPUMP s.r.o. IČO 55863329 | Konateľ | 9. 12. 2023 až 11. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XPUMP s.r.o. IČO 55863329 | Konateľ | 9. 12. 2023 až 10. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GIANT fitness store s.r.o IČO 55864848 | Konateľ | 9. 12. 2023 až 24. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GIANT fitness store s.r.o IČO 55864848 | Konateľ | 9. 12. 2023 až 11. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIMAR STORY s.r.o. IČO 55345000 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 21. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIMAR STORY s.r.o. IČO 55345000 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 30. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPYX, s.r.o. IČO 55375553 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 28. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPYX, s.r.o. IČO 55375553 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 26. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAIT s.r.o. IČO 55302530 | Konateľ | 17. 3. 2023 až 12. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAIT s.r.o. IČO 55302530 | Konateľ | 17. 3. 2023 až 25. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOBIN Consulting PRO s.r.o. IČO 55299644 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 19. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOBIN Consulting PRO s.r.o. IČO 55299644 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Budúcnosť s.r.o. v likvidácii IČO 54825261 | Konateľ | 23. 2. 2023 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Budúcnosť s.r.o. v likvidácii IČO 54825261 | Konateľ | 23. 2. 2023 až 31. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARL s.r.o. IČO 54860911 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 28. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARL s.r.o. IČO 54860911 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 13. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Estrellas s. r. o. IČO 54683581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 6. 2022 |
| Kamisa s. r. o. IČO 57947252 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 10. 2026 |
| Kemise s. r. o. IČO 57788197 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 10. 2026 |
| Kemixa s. r. o. IČO 57788316 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 10. 2026 |
| Kordalix s. r. o. IČO 57946124 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 10. 2026 |
| Kubalix s. r. o. IČO 57945748 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 10. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).