42 zápisov v štatutárnych orgánoch32 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| euroFIRM GROUP s. r. o. IČO 54595185 | Konateľ | 3. 9. 2024 až dodnes | dodávateľ 2 200 € (7 zmlúv) |
| Edlis s.r.o. IČO 52760090 | Konateľ | 19. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lost order s. r. o. IČO 51633817 | Konateľ | 13. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KASTILO group s. r. o. IČO 53684567 | Konateľ | 27. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BURROW Property s. r. o. IČO 53681461 | Konateľ | 22. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KINIGL Group s. r. o. IČO 53681436 | Konateľ | 20. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solares services, s. r. o. IČO 53683927 | Konateľ | 15. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAPINE PLUS s. r. o. IČO 53495756 | Konateľ | 19. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIRK CONSULTING s. r. o. IČO 53498500 | Konateľ | 2. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RABBIT PROPERTY s. r. o. IČO 53382013 | Konateľ | 21. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAMAREX FINANCE, s. r. o. IČO 52346587 | Konateľ | 18. 4. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROCON SLOVAKIA s.r.o. IČO 48204595 | Konateľ | 23. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRALIK & PARTNERS s.r.o. IČO 50061151 | Konateľ | 5. 12. 2015 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LIUTEM SK s. r. o. IČO 53659791 | Konateľ | 5. 4. 2022 až 25. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIUTEM SK s. r. o. IČO 53659791 | Konateľ | 5. 4. 2022 až 16. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TopHome Slovakia s. r. o. IČO 53971477, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 14. 8. 2021 až 20. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TopHome Bratislava s. r. o. IČO 53972635, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 5. 8. 2021 až 20. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AC SUPPORT s.r.o. IČO 52400620, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 1. 6. 2021 až 14. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CONEJO Services s. r. o. IČO 53684371, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 20. 4. 2021 až 20. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARZET s.r.o. IČO 53681908 | Konateľ | 17. 4. 2021 až 17. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARZET s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 17. 4. 2021 až 5. 4. 2022 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Ismael management, s. r. o. IČO 53681860, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 14. 4. 2021 až 20. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Palacios control s. r. o. IČO 53681495 | Konateľ | 13. 4. 2021 až 7. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Palacios control s. r. o. IČO 53681495 | Konateľ | 13. 4. 2021 až 5. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAVEJ PROPERTY & CLEANING s. r. o. IČO 53495276 | Konateľ | 18. 2. 2021 až 2. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAVEJ PROPERTY & CLEANING s. r. o. IČO 53495276 | Konateľ | 18. 2. 2021 až 20. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FFE & 9TC VIENNA OPERNGASSE, s. r. o. IČO 52356370 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 24. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FFE & 9TC VIENNA OPERNGASSE, s. r. o. IČO 52356370 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 1. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOŠTOP, v. o. s. IČO 52346412 | Konateľ | 15. 5. 2019 až 12. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| El-roy, spol. s r. o. IČO 52348164, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 18. 4. 2019 až 14. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FFE AG MANAGEMENT s. r. o. IČO 52106462 | Konateľ | 4. 1. 2019 až 4. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FFE AG MANAGEMENT s. r. o. IČO 52106462 | Konateľ | 4. 1. 2019 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAPITAL FINANCE s. r. o. IČO 47985798 | Konateľ | 15. 3. 2018 až 30. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAPITAL FINANCE s. r. o. IČO 47985798 | Konateľ | 15. 3. 2018 až 28. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACXC poradenstvo s.r.o. IČO 51220121, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 6. 3. 2018 až 15. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACXC poradenstvo s.r.o. IČO 51220121, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 6. 3. 2018 až 30. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMOR plus s. r. o. IČO 51187167, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 19. 12. 2017 až 14. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STOBER CONSULT s. r. o. IČO 50036190 | Konateľ | 17. 10. 2017 až 1. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STOBER CONSULT s. r. o. IČO 50036190 | Konateľ | 17. 10. 2017 až 12. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATECOL solutions s. r. o. IČO 51107708, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 17. 10. 2017 až 4. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATECOL solutions s. r. o. IČO 51107708, zaniknutý 21. 9. 2023 | Konateľ | 17. 10. 2017 až 30. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TECHART s. r. o. IČO 35942291, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2017 až 14. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (12).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| KRALIK & PARTNERS s.r.o. IČO 50061151 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Lost order s. r. o. IČO 51633817 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 1. 2025 |
| RABBIT PROPERTY s. r. o. IČO 53382013 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 11. 2020 |
| Edlis s.r.o. IČO 52760090 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 29. 1. 2026 |
| PROCON SLOVAKIA s.r.o. IČO 48204595 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 5. 2022 |
| TAMAREX FINANCE, s. r. o. IČO 52346587 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 5. 2022 |
| euroFIRM GROUP s. r. o. IČO 54595185 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 9. 2024 |
| PM Dunajská Streda s. r. o. IČO 45279101 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 590 € | 31,8 % | 10. 8. 2022 |
| BURROW Property s. r. o. IČO 53681461 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 22. 4. 2021 |
| KASTILO group s. r. o. IČO 53684567 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 27. 4. 2021 |
| KINIGL Group s. r. o. IČO 53681436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 20. 4. 2021 |
| Solares services, s. r. o. IČO 53683927 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 15. 4. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.