39 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| generation building SE IČO 53544919 | Predseda predstavenstva | 6. 8. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 1 980 € (1 zmluva) |
| BIONELL s.r.o. v likvidácii IČO 53998880 | Konateľ | 13. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CORAZON18 s. r. o. IČO 53999118 | Konateľ | 13. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TeeMee s. r. o. IČO 53999771 | Konateľ | 13. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNAS s. r. o. v likvidácii IČO 54000211 | Konateľ | 13. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEAN CORPORATION s. r. o. v likvidácii IČO 54000297 | Konateľ | 13. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Palmea s. r. o. IČO 53883110 | Konateľ | 4. 7. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HB-In, s.r.o. v likvidácii IČO 51428814 | Konateľ | 27. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Petrowall SK s. r. o. v likvidácii IČO 53999282, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 13. 6. 2022 až 29. 9. 2025 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| Petrowall SK s. r. o. v likvidácii IČO 53999282, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 6. 2022 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| Petrowall SK s. r. o. v likvidácii IČO 53999282, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 20. 9. 2022 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| Trendstav s.r.o. IČO 47505117, zaniknutý 11. 5. 2023 | Konateľ | 1. 7. 2016 až 9. 2. 2022 | objednávateľ 2 556 € (2 zmluvy) |
| Trendstav s.r.o. IČO 47505117, zaniknutý 11. 5. 2023 | Konateľ | 1. 7. 2016 až 10. 1. 2022 | objednávateľ 2 556 € (2 zmluvy) |
| LEMIA s. r. o. v likvidácii IČO 53999827, zaniknutý 11. 2. 2026 | Konateľ | 13. 2. 2023 až 10. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROB Invest s. r. o. v likvidácii IČO 53999843, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 13. 2. 2023 až 8. 4. 2026 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBY-STAV s. r. o. IČO 54000262, zaniknutý 19. 3. 2026 | Konateľ | 13. 2. 2023 až 26. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBY-STAV s. r. o. IČO 54000262, zaniknutý 19. 3. 2026 | Konateľ | 13. 2. 2023 až 19. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVTECHNAs.r.o. IČO 52169456, zaniknutý 12. 2. 2026 | Konateľ | 12. 9. 2022 až 10. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVTECHNAs.r.o. IČO 52169456, zaniknutý 12. 2. 2026 | Konateľ | 12. 9. 2022 až 11. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Berenica s. r. o. v likvidácii IČO 53883179, zaniknutý 18. 9. 2025 | Konateľ | 4. 7. 2022 až 17. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Impaier s. r. o. v likvidácii IČO 53887344, zaniknutý 18. 9. 2025 | Konateľ | 4. 7. 2022 až 17. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UP-LYP s. r. o. IČO 53887395 | Konateľ | 4. 7. 2022 až 16. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UP-LYP s. r. o. IČO 53887395 | Konateľ | 4. 7. 2022 až 19. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIONELL s.r.o. v likvidácii IČO 53998880 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIONELL s.r.o. v likvidácii IČO 53998880 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CORAZON18 s. r. o. IČO 53999118 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CORAZON18 s. r. o. IČO 53999118 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TeeMee s. r. o. IČO 53999771 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TeeMee s. r. o. IČO 53999771 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEMIA s. r. o. v likvidácii IČO 53999827, zaniknutý 11. 2. 2026 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEMIA s. r. o. v likvidácii IČO 53999827, zaniknutý 11. 2. 2026 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROB Invest s. r. o. v likvidácii IČO 53999843, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROB Invest s. r. o. v likvidácii IČO 53999843, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNAS s. r. o. v likvidácii IČO 54000211 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNAS s. r. o. v likvidácii IČO 54000211 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBY-STAV s. r. o. IČO 54000262, zaniknutý 19. 3. 2026 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBY-STAV s. r. o. IČO 54000262, zaniknutý 19. 3. 2026 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEAN CORPORATION s. r. o. v likvidácii IČO 54000297 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 10. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEAN CORPORATION s. r. o. v likvidácii IČO 54000297 | Konateľ | 26. 8. 2021 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Palmea s. r. o. IČO 53883110 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 7. 2022 |
| BIONELL s.r.o. v likvidácii IČO 53998880 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 3. 2023 |
| CORAZON18 s. r. o. IČO 53999118 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 3. 2023 |
| DEAN CORPORATION s. r. o. v likvidácii IČO 54000297 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 3. 2023 |
| HB-In, s.r.o. v likvidácii IČO 51428814 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 1. 2023 |
| TeeMee s. r. o. IČO 53999771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 3. 2023 |
| WINNAS s. r. o. v likvidácii IČO 54000211 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 3. 2023 |
| generation building SE IČO 53544919 · Európska spoločnosť · Jediný akcionár | – | – | 15. 9. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.