26 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BATAVYA THREE, s. r. o. IČO 57395985 | Konateľ | 15. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA ALFA, s. r. o. IČO 53308069 | Konateľ | 19. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| BETA GAMA, s. r. o. IČO 52341631 | Konateľ | 9. 4. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Venom-CC, s.r.o. IČO 36822957 | Konateľ | 24. 8. 2007 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Nunaza s.r.o. IČO 36548634, zaniknutý 14. 4. 2026 | Konateľ | 16. 7. 2002 až 17. 8. 2020 | dodávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| Nunaza s.r.o. IČO 36548634, zaniknutý 14. 4. 2026 | Konateľ | 16. 7. 2002 až 12. 8. 2020 | dodávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| Colonav s. r. o. IČO 53246063 | Konateľ | 21. 1. 2025 až 5. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Colonav s. r. o. IČO 53246063 | Konateľ | 21. 1. 2025 až 14. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARTAV s. r. o. IČO 56026846 | Konateľ | 26. 1. 2024 až 21. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARTAV s. r. o. IČO 56026846 | Konateľ | 26. 1. 2024 až 10. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA PLUS, v.o.s. IČO 55171711, zaniknutý 20. 3. 2024 | Konateľ | 25. 1. 2023 až 26. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chepa s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 19. 9. 2020 až 11. 2. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Chepa s.r.o. IČO 53308654, zaniknutý 6. 6. 2025 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 6. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chorpi s.r.o. IČO 52331814, zaniknutý 13. 8. 2025 | Konateľ | 6. 4. 2019 až 3. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chorpi s.r.o. IČO 52331814, zaniknutý 13. 8. 2025 | Konateľ | 6. 4. 2019 až 20. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA TO, s.r.o. v likvidácii IČO 51931168 | Konateľ | 4. 9. 2018 až 10. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA TO, s.r.o. v likvidácii IČO 51931168 | Konateľ | 4. 9. 2018 až 5. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA Penzion, s.r.o. IČO 50276298, zaniknutý 18. 10. 2017 | Konateľ | 15. 4. 2016 až 17. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA BAR, s. r. o. v likvidácii IČO 50196499 | Konateľ | 27. 2. 2016 až 29. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA BAR, s. r. o. v likvidácii IČO 50196499 | Konateľ | 27. 2. 2016 až 7. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BATAVYA, s.r.o. IČO 50019317, zaniknutý 23. 2. 2017 | Konateľ | 31. 10. 2015 až 22. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFA SR, s.r.o. IČO 36548642, zaniknutý 23. 2. 2016 | Konateľ | 16. 7. 2002 až 22. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PADAVAN, s.r.o. IČO 36548405, zaniknutý 28. 9. 2017 | Konateľ | 2. 7. 2002 až 13. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PADAVAN, s.r.o. IČO 36548405, zaniknutý 28. 9. 2017 | Konateľ | 2. 7. 2002 až 10. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFA MAX, s.r.o. IČO 36548260, zaniknutý 6. 2. 2019 | Konateľ | 28. 6. 2002 až 24. 4. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFA MAX, s.r.o. IČO 36548260, zaniknutý 6. 2. 2019 | Konateľ | 28. 6. 2002 až 9. 5. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Venom-CC, s.r.o. IČO 36822957 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| BATAVYA THREE, s. r. o. IČO 57395985 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 1. 2026 |
| BATAVYA ALFA, s. r. o. IČO 53308069 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
| BETA GAMA, s. r. o. IČO 52341631 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).