37 zápisov v štatutárnych orgánoch19 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SPING, s.r.o. IČO 47692561 | Konateľ | 10. 1. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| E&A trade, s.r.o. IČO 51205742 | Konateľ | 11. 11. 2017 až 4. 9. 2018 | dodávateľ 5 435 € (4 zmluvy) |
| E&A trade, s.r.o. IČO 51205742 | Konateľ | 11. 11. 2017 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 5 435 € (4 zmluvy) |
| Koni EU, s.r.o. IČO 51644584 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Koni EU, s.r.o. IČO 51644584 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 4. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DESIRMONT s. r. o. IČO 51431513 | Konateľ | 24. 2. 2018 až 6. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DESIRMONT s. r. o. IČO 51431513 | Konateľ | 24. 2. 2018 až 16. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAGOA s.r.o. IČO 51161982, zaniknutý 4. 10. 2022 | Konateľ | 7. 12. 2017 až 27. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAGOA s.r.o. IČO 51161982, zaniknutý 4. 10. 2022 | Konateľ | 7. 12. 2017 až 20. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIRTEX s.r.o. IČO 51224003 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 1. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FIRTEX s.r.o. IČO 51224003 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 31. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balango s.r.o. IČO 51224143 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 26. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balango s.r.o. IČO 51224143 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UPON s.r.o. IČO 51224232 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 20. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UPON s.r.o. IČO 51224232 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 4. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CSImpex s.r.o. IČO 51210037 | Konateľ | 17. 11. 2017 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CSImpex s.r.o. IČO 51210037 | Konateľ | 17. 11. 2017 až 3. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMBERPRINT s.r.o. IČO 51191270, zaniknutý 14. 12. 2022 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 26. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMBERPRINT s.r.o. IČO 51191270, zaniknutý 14. 12. 2022 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 9. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MilkyWay s. r. o. IČO 50136259 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 6. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MilkyWay s. r. o. IČO 50136259 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 21. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aqualira s.r.o. IČO 51162334, zaniknutý 16. 11. 2023 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 26. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aqualira s.r.o. IČO 51162334, zaniknutý 16. 11. 2023 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 6. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Impex Europe s.r.o. IČO 51176742, zaniknutý 9. 2. 2023 | Konateľ | 26. 10. 2017 až 5. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Impex Europe s.r.o. IČO 51176742, zaniknutý 9. 2. 2023 | Konateľ | 26. 10. 2017 až 15. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIM&TIM, s.r.o. IČO 50334514 | Konateľ | 25. 10. 2017 až 20. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIM&TIM, s.r.o. IČO 50334514 | Konateľ | 25. 10. 2017 až 27. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia In s.r.o. IČO 51164035 | Konateľ | 20. 10. 2017 až 5. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia In s.r.o. IČO 51164035 | Konateľ | 20. 10. 2017 až 8. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tea Products s.r.o. IČO 48170461, zaniknutý 2. 12. 2022 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 7. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tea Products s.r.o. IČO 48170461, zaniknutý 2. 12. 2022 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 21. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia Fruit s.r.o. IČO 51120623, zaniknutý 11. 1. 2024 | Konateľ | 28. 9. 2017 až 25. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia Fruit s.r.o. IČO 51120623, zaniknutý 11. 1. 2024 | Konateľ | 28. 9. 2017 až 19. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Toni&Co s.r.o. IČO 51111578 | Konateľ | 22. 9. 2017 až 21. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Toni&Co s.r.o. IČO 51111578 | Konateľ | 22. 9. 2017 až 12. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AV Health Consulting s.r.o. IČO 50949446, zaniknutý 11. 10. 2023 | Konateľ | 4. 9. 2017 až 23. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AV Health Consulting s.r.o. IČO 50949446, zaniknutý 11. 10. 2023 | Konateľ | 4. 9. 2017 až 7. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SPING, s.r.o. IČO 47692561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.