14 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TECH MEDIA GROUP s. r. o. IČO 50865111 | Konateľ | 11. 5. 2017 až 2. 8. 2017 | dodávateľ 455 tis. € (13 zmlúv) |
| TECH MEDIA GROUP s. r. o. IČO 50865111 | Konateľ | 11. 5. 2017 až 21. 8. 2017 | dodávateľ 455 tis. € (13 zmlúv) |
| Okno – MP, s. r. o. IČO 48325031 | Konateľ | 28. 10. 2015 až 11. 3. 2016 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| Okno – MP, s. r. o. IČO 48325031 | Konateľ | 28. 10. 2015 až 17. 2. 2016 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| Corlonez accounting s.r.o. IČO 48323381 | Konateľ | 28. 10. 2015 až 20. 10. 2016 | dodávateľ 10 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 4 650 € (1 zmluva) |
| Corlonez accounting s.r.o. IČO 48323381 | Konateľ | 28. 10. 2015 až 13. 10. 2016 | dodávateľ 10 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 4 650 € (1 zmluva) |
| NALE TABAK s. r. o. IČO 50864963 | Konateľ | 16. 5. 2017 až 27. 9. 2017 | dodávateľ 493 € (3 zmluvy) objednávateľ 4 645 € (10 zmlúv) |
| NALE TABAK s. r. o. IČO 50864963 | Konateľ | 16. 5. 2017 až 6. 9. 2017 | dodávateľ 493 € (3 zmluvy) objednávateľ 4 645 € (10 zmlúv) |
| Smart Business Factory s.r.o IČO 50337840 | Konateľ | 27. 5. 2016 až 30. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Business Factory s.r.o IČO 50337840 | Konateľ | 27. 5. 2016 až 4. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sulamita s.r.o. IČO 50336291 | Konateľ | 26. 5. 2016 až 17. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sulamita s.r.o. IČO 50336291 | Konateľ | 26. 5. 2016 až 20. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLX SLOVAKIA s.r.o. IČO 48325040, zaniknutý 23. 3. 2017 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 25. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLX SLOVAKIA s.r.o. IČO 48325040, zaniknutý 23. 3. 2017 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 23. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.