20 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| alveare s.r.o. IČO 51483254 | Konateľ | 10. 3. 2018 až dodnes | dodávateľ 8 000 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RED40 s. r. o. IČO 50917048 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 21. 2. 2018 | dodávateľ 1 685 € (4 zmluvy) |
| RED40 s. r. o. IČO 50917048 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 12. 2. 2018 | dodávateľ 1 685 € (4 zmluvy) |
| TouTou s. r. o. IČO 47586575 | Konateľ | 23. 10. 2018 až 18. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TouTou s. r. o. IČO 47586575 | Konateľ | 23. 10. 2018 až 10. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RED39 s.r.o. IČO 50917498 | Konateľ | 1. 6. 2017 až 17. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RED39 s.r.o. IČO 50917498 | Konateľ | 1. 6. 2017 až 12. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RED35 s. r. o. IČO 50917366 | Konateľ | 31. 5. 2017 až 20. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RED35 s. r. o. IČO 50917366 | Konateľ | 31. 5. 2017 až 2. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| “LA VIE“ beauty institute s. r. o. IČO 50917242 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 6. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| “LA VIE“ beauty institute s. r. o. IČO 50917242 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 25. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESVJ, s.r.o. v konkurze IČO 50917358 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 7. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESVJ, s.r.o. v konkurze IČO 50917358 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 26. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PA RENT SK s.r.o. IČO 50917676 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 7. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PA RENT SK s.r.o. IČO 50917676 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 15. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RT Corporation s.r.o. IČO 50917137 | Konateľ | 27. 5. 2017 až 25. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RT Corporation s.r.o. IČO 50917137 | Konateľ | 27. 5. 2017 až 17. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ozneto s. r. o. IČO 50875396, zaniknutý 10. 5. 2024 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 31. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ozneto s. r. o. IČO 50875396, zaniknutý 10. 5. 2024 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 15. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| dp legal s. r. o. IČO 47318228 | Konateľ | 2. 2. 2017 až 28. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| alveare s.r.o. IČO 51483254 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 20.