12 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| StavStar s.r.o. IČO 47550571 | Konateľ | 15. 4. 2016 až dodnes | dodávateľ 11,0 mil. € (91 zmlúv) objednávateľ 33 tis. € (2 zmluvy) |
| Libeth s.r.o. IČO 50331116 | Konateľ | 31. 5. 2016 až dodnes | dodávateľ 156 tis. € (26 zmlúv) |
| VB Building s.r.o. IČO 51196310 | Konateľ | 3. 11. 2017 až dodnes | dodávateľ 43 tis. € (3 zmluvy) |
| Rezidencia BK s. r. o. IČO 53286791 | Konateľ | 17. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 4 500 € (1 zmluva) |
| MVEL Stays s. r. o. IČO 57864110 | Konateľ | 19. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| B&K Property s. r. o. IČO 57735263 | Konateľ | 14. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANADENT s.r.o. IČO 36610763 | Konateľ | 24. 6. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (23 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ELM Holding s. r. o. IČO 57142483 | Konateľ | 14. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zelené terasy Petrovany, s. r. o. IČO 57142718 | Konateľ | 13. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Scenpetur, s. r. o. IČO 57109231 | Konateľ | 26. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| StavStaRent Property s. r. o. IČO 55872476 | Konateľ | 11. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Healthcare Development, s. r. o. IČO 55873782 | Konateľ | 11. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (16).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Libeth s.r.o. IČO 50331116 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 30 000 € | 100 % | 24. 8. 2022 |
| ELM Holding s. r. o. IČO 57142483 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 8. 2025 |
| StavStar s.r.o. IČO 47550571 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 8. 2022 |
| VB Building s.r.o. IČO 51196310 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 8. 2022 |
| Rezidencia BK s. r. o. IČO 53286791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 8. 2022 |
| KaprikDent s. r. o. IČO 54524415 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 600 € | 36 % | 3. 3. 2026 |
| Scenpetur, s. r. o. IČO 57109231 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 26. 7. 2025 |
| VLADE s.r.o. IČO 36580678 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 926 € | 26,75 % | 8. 11. 2025 |
| MVEL Stays s. r. o. IČO 57864110 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 19. 9. 2026 |
| Malacky Dent s.r.o. IČO 56463162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 250 € | 17,5 % | 15. 8. 2026 |
| B&K Property s. r. o. IČO 57735263 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 14. 7. 2026 |
| StavStaRent Property s. r. o. IČO 55872476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 11. 11. 2023 |
| ZUB NO s.r.o. IČO 55795404 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 875 € | 11,5 % | 23. 5. 2026 |
| Dental Friends s.r.o. IČO 54684668 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 500 € | 10 % | 15. 9. 2026 |
| ÚSMEV ZUB s.r.o. IČO 55796079 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 500 € | 10 % | 1. 4. 2026 |
| Zvolen Dent s.r.o. IČO 56427859 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 374 € | 9,16 % | 6. 8. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 16.