9 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CHITA INVESTMENT s.r.o. IČO 46221174 | Konateľ | 9. 6. 2011 až dodnes | dodávateľ 1 000 € (2 zmluvy) objednávateľ 2 153 € (5 zmlúv) |
| YSSEL STEEL SK s.r.o. IČO 35945516 | Konateľ | 5. 8. 2005 až dodnes | dodávateľ 1 000 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (12 zmlúv) |
| ENKI-PTAH RESPECT, s.r.o. IČO 36681253 | Konateľ | 10. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| YSSEL MACHINES s.r.o. IČO 36681555 | Konateľ | 30. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIRA s.r.o. IČO 50677349 | Konateľ | 6. 8. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| YSSEL WIRE s.r.o. IČO 48242471 | Konateľ | 26. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| YSSEL WOOD s.r.o. IČO 50172476 | Konateľ | 13. 2. 2016 až dodnes | objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| YSSEL HOLCON s.r.o. IČO 47893753 | Konateľ | 9. 9. 2014 až dodnes | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| YSSEL LOGISTICS, s.r.o. IČO 36357235 | Konateľ | 4. 5. 2006 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (10).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ENKI-PTAH RESPECT, s.r.o. IČO 36681253 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 000 € | 100 % | 21. 3. 2026 |
| YSSEL MACHINES s.r.o. IČO 36681555 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 150 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| CHITA INVESTMENT s.r.o. IČO 46221174 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 100 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| SIRA s.r.o. IČO 50677349 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 2. 10. 2021 |
| TEBE s.r.o. IČO 50290592 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 3. 2. 2023 |
| YSSEL HOLCON s.r.o. IČO 47893753 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 28. 1. 2023 |
| YSSEL WIRE s.r.o. IČO 48242471 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 31. 1. 2023 |
| YSSEL WOOD s.r.o. IČO 50172476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 3. 2. 2023 |
| YSSEL LOGISTICS, s.r.o. IČO 36357235 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 797 € | 6 % | 27. 1. 2023 |
| YSSEL STEEL SK s.r.o. IČO 35945516 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 4,02 % | 23. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.