13 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Pit Box s.r.o. IČO 50830953 | Konateľ | 13. 4. 2017 až dodnes | dodávateľ 51 tis. € (5 zmlúv) |
| SV Gastro, s.r.o. IČO 47874881 | Konateľ | 22. 8. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BURDA PAPIER s.r.o. IČO 50196383 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 16. 6. 2025 | dodávateľ 200 tis. € (4 zmluvy) |
| BURDA PAPIER s.r.o. IČO 50196383 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 30. 4. 2025 | dodávateľ 200 tis. € (4 zmluvy) |
| EM-expert, s.r.o. IČO 47067055, zaniknutý 19. 4. 2024 | Konateľ | 15. 3. 2018 až 25. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EM-expert, s.r.o. IČO 47067055, zaniknutý 19. 4. 2024 | Konateľ | 15. 3. 2018 až 17. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SV Kvetinka 2016 s.r.o. IČO 50290401, zaniknutý 23. 10. 2020 | Konateľ | 6. 5. 2016 až 28. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SV Kvetinka 2016 s.r.o. IČO 50290401, zaniknutý 23. 10. 2020 | Konateľ | 6. 5. 2016 až 14. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SV Kvetinka, s.r.o. IČO 47872608 | Konateľ | 22. 8. 2014 až 14. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SV Kvetinka, s.r.o. IČO 47872608 | Konateľ | 22. 8. 2014 až 23. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BSV, s.r.o. IČO 36565504 | Konateľ | 4. 11. 2004 až 14. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BSV, s.r.o. IČO 36565504 | Konateľ | 4. 11. 2004 až 23. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BSV, s.r.o. IČO 36565504 | Konateľ | 4. 11. 2004 až 30. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Pit Box s.r.o. IČO 50830953 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| SV Gastro, s.r.o. IČO 47874881 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| OBALY LV s. r. o. IČO 53075447 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 28. 8. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).