19 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MmpP SystemS, s.r.o. IČO 36776327 | Konateľ | 14. 3. 2008 až dodnes | objednávateľ 297 tis. € (1 zmluva) |
| Baťove rezidencie, s. r. o. IČO 53544927 | Konateľ | 19. 8. 2022 až dodnes | dodávateľ 234 tis. € (1 zmluva) |
| ESIN construction, a. s. v konkurze IČO 44318596 | Člen predstavenstva | 27. 4. 2013 až dodnes | dodávateľ 135 tis. € (8 zmlúv) |
| supp4tech, s. r. o. IČO 46920404 | Konateľ | 11. 12. 2012 až dodnes | dodávateľ 10 tis. € (6 zmlúv) |
| ZAZA park s. r. o. IČO 55624448 | Konateľ | 5. 8. 2023 až dodnes | objednávateľ 3 400 € (2 zmluvy) |
| Šaca Residence, s. r. o. IČO 56067810 | Konateľ | 4. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAZA Retail 1, s. r. o. IČO 55684017 | Konateľ | 29. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAMI PROFIT LM, s.r.o. IČO 52851869 | Konateľ | 15. 8. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAZA energy s. r. o. IČO 53864433 | Konateľ | 10. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INSTAL, s.r.o. IČO 31631631 | Konateľ | 21. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESIN energy, s. r. o. IČO 45916705 | Konateľ | 4. 11. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ESIN construction, a. s. v konkurze IČO 44318596 | Predstavenstvo: člen | 27. 4. 2013 až 3. 12. 2021 | dodávateľ 135 tis. € (8 zmlúv) |
| T-FISK s. r. o. IČO 36747670 | Konateľ | 30. 4. 2008 až 8. 12. 2010 | dodávateľ 17 tis. € (4 zmluvy) |
| T-FISK s. r. o. IČO 36747670 | Konateľ | 30. 4. 2008 až 1. 12. 2010 | dodávateľ 17 tis. € (4 zmluvy) |
| QC Slovakia s.r.o. IČO 46326031 | Konateľ | 30. 3. 2012 až 20. 3. 2017 | dodávateľ 5 478 € (1 zmluva) |
| QC Slovakia s.r.o. IČO 46326031 | Konateľ | 30. 3. 2012 až 22. 6. 2017 | dodávateľ 5 478 € (1 zmluva) |
| ESIN energy, s. r. o. IČO 45916705 | Konateľ | 4. 11. 2010 až 20. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Allocation company, s. r. o. "v likvidácii" IČO 43794157, zaniknutý 8. 4. 2022 | Konateľ | 7. 2. 2008 až 22. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Allocation company, s. r. o. "v likvidácii" IČO 43794157, zaniknutý 8. 4. 2022 |
| Konateľ |
| 7. 2. 2008 až 11. 6. 2009 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MmpP SystemS, s.r.o. IČO 36776327 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| INSTAL, s.r.o. IČO 31631631 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 299 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
| supp4tech, s. r. o. IČO 46920404 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 29. 1. 2022 |
| ZAZA energy s. r. o. IČO 53864433 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 7. 2021 |
| Baťove rezidencie, s. r. o. IČO 53544927 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 450 € | 49 % | 8. 9. 2022 |
| Šaca Residence, s. r. o. IČO 56067810 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 161 000 € | 20 % | 20. 12. 2024 |
| ZAZA park s. r. o. IČO 55624448 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 5. 8. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).