17 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| tullyroe s. r. o. IČO 57733317 | Konateľ | 11. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Femme Fitale, s. r. o. IČO 54761085 | Konateľ | 30. 9. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mgr. Marek Hanic, advokát s. r. o. IČO 56964986 | Konateľ | 8. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MRM TT, s.r.o. IČO 54889197 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 25. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MRM TT, s.r.o. IČO 54889197 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 18. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| First LK Service Bratislava, s.r.o. IČO 54889359 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 11. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| First LK Service Bratislava, s.r.o. IČO 54889359 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 4. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Serrano soft, s.r.o. IČO 54889634 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 7. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Serrano soft, s.r.o. IČO 54889634 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 11. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RSBA Service, s.r.o. v likvidácii IČO 54889723, zaniknutý 11. 2. 2026 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 22. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RSBA Service, s.r.o. v likvidácii IČO 54889723, zaniknutý 11. 2. 2026 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 18. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tangreto solutions, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 11. 11. 2022 až 23. 2. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Tangreto solutions, s.r.o. IČO 54889839 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 10. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MFBA, s.r.o. IČO 54889995 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 15. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MFBA, s.r.o. IČO 54889995 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 18. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Evanda, s. r. o. IČO 46054651 | Konateľ | 15. 7. 2016 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Evanda, s. r. o. IČO 46054651 | Konateľ | 15. 7. 2016 až 31. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Mgr. Marek Hanic, advokát s. r. o. IČO 56964986 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 5. 2025 |
| tullyroe s. r. o. IČO 57733317 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 7. 2026 |
| Evanda, s. r. o. IČO 46054651 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 10. 2022 |
| MERCY, s.r.o. IČO 35877162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 900 € | 13,55 % | 6. 10. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.