11 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KAISAR, s.r.o. IČO 35721171 | Konateľ | 11. 12. 2019 až dodnes | dodávateľ 7,1 mil. € (18 zmlúv) objednávateľ 1 124 € (2 zmluvy) |
| ASIR, spol. s r.o. IČO 35693657 | Konateľ | 24. 9. 2019 až dodnes | dodávateľ 163 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| MEDICÍNSKE ZARIADENIE MLYNSKÁ DOLINA, s. r. o. IČO 47236311 | Konateľ | 24. 9. 2019 až dodnes | dodávateľ 17 tis. € (94 zmlúv) objednávateľ 4 € (3 zmluvy) |
| Faylaq, s. r. o. IČO 57618887 | Konateľ | 5. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Badr s.r.o. IČO 55374972 | Konateľ | 27. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SARAJA, s. r. o. IČO 54028485 | Konateľ | 22. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klinika MDR, s.r.o. IČO 53582233 | Konateľ | 4. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TRY-ENOUGH s.r.o. IČO 55026699 | Konateľ | 19. 11. 2022 až 21. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRY-ENOUGH s.r.o. IČO 55026699 | Konateľ | 19. 11. 2022 až 20. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klinika krásy s. r. o. IČO 54787874 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 29. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klinika krásy s. r. o. IČO 54787874 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 19. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Faylaq, s. r. o. IČO 57618887 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 15 000 € | 100 % | 5. 6. 2026 |
| SARAJA, s. r. o. IČO 54028485 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 9. 2021 |
| Badr s.r.o. IČO 55374972 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 8. 11. 2023 |
| MEDICÍNSKE ZARIADENIE MLYNSKÁ DOLINA, s. r. o. IČO 47236311 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 24. 5. 2022 |
| Klinika MDR, s.r.o. IČO 53582233 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 4. 2. 2021 |
| ASIR, spol. s r.o. IČO 35693657 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 0,6 % | 24. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).