11 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SaleA Develop s.r.o. IČO 51829789 | Konateľ | 8. 8. 2018 až dodnes | objednávateľ 1 427 € (1 zmluva) |
| SaleA s.r.o. IČO 46771409 | Konateľ | 25. 7. 2012 až dodnes | objednávateľ 96 € (1 zmluva) |
| UNIQ SOCIAL MEDIA s. r. o. IČO 53676157 | Konateľ | 8. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 92 € (6 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SaleA SK s. r. o. IČO 54814561 | Konateľ | 11. 8. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SaleA Žilina s. r. o. IČO 54809231 | Konateľ | 10. 8. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SaleA plus s. r. o. IČO 54711878 | Konateľ | 28. 6. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDM develop s. r. o. IČO 54610346 | Konateľ | 19. 5. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FAIR INVEST s.r.o. IČO 46337679 | Konateľ | 28. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FAIR REALITY, s. r. o. IČO 52762076 | Konateľ | 28. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNIQ TEAM s. r. o. IČO 53866096 | Konateľ | 16. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Develop & Partners s.r.o. IČO 50241222 | Konateľ | 30. 11. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (11).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Develop & Partners s.r.o. IČO 50241222 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 12. 2016 |
| SaleA SK s. r. o. IČO 54814561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 11. 8. 2022 |
| SaleA plus s. r. o. IČO 54711878 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 28. 6. 2022 |
| SaleA Žilina s. r. o. IČO 54809231 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 10. 8. 2022 |
| FAIR INVEST s.r.o. IČO 46337679 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 9. 2022 |
| FAIR REALITY, s. r. o. IČO 52762076 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 9. 2022 |
| SaleA s.r.o. IČO 46771409 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 8. 2022 |
| UNIQ SOCIAL MEDIA s. r. o. IČO 53676157 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 4. 2021 |
| UNIQ TEAM s. r. o. IČO 53866096 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 6. 2021 |
| IDM develop s. r. o. IČO 54610346 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 19. 5. 2022 |
| SaleA Develop s.r.o. IČO 51829789 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 18. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.