26 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Chevery s.r.o. IČO 55210279 | Konateľ | 1. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NeuMarkt s.r.o. IČO 54222672 | Konateľ | 16. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Python s.r.o. IČO 55178383 | Konateľ | 21. 1. 2023 až 30. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Python s.r.o. IČO 55178383 | Konateľ | 21. 1. 2023 až 1. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skive EU s.r.o. IČO 54699151 | Konateľ | 28. 6. 2022 až 28. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skive EU s.r.o. IČO 54699151 | Konateľ | 28. 6. 2022 až 12. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fradley s.r.o. IČO 54697255 | Konateľ | 17. 6. 2022 až 8. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fradley s.r.o. IČO 54697255 | Konateľ | 17. 6. 2022 až 27. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Dubnica Hliny 1 s.r.o. IČO 54700311 | Konateľ | 17. 6. 2022 až 12. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Dubnica Hliny 1 s.r.o. IČO 54700311 | Konateľ | 17. 6. 2022 až 8. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AEROstav s.r.o. IČO 54693888 | Konateľ | 16. 6. 2022 až 10. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AEROstav s.r.o. IČO 54693888 | Konateľ | 16. 6. 2022 až 19. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AdaLogistc, s. r. o. IČO 54557593 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 28. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AdaLogistc, s. r. o. IČO 54557593 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 22. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LB biz s.r.o. IČO 54376874 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 7. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LB biz s.r.o. IČO 54376874 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 8. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cross Inn s.r.o. IČO 54337178 | Konateľ | 22. 1. 2022 až 11. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cross Inn s.r.o. IČO 54337178 | Konateľ | 22. 1. 2022 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bangor s.r.o. IČO 54339979, zaniknutý 3. 10. 2024 | Konateľ | 22. 1. 2022 až 17. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bangor s.r.o. IČO 54339979, zaniknutý 3. 10. 2024 | Konateľ | 22. 1. 2022 až 15. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| METZ s.r.o. IČO 54287391, zaniknutý 11. 10. 2024 | Konateľ | 4. 1. 2022 až 2. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| METZ s.r.o. IČO 54287391, zaniknutý 11. 10. 2024 | Konateľ | 4. 1. 2022 až 15. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farso s.r.o. IČO 54223661 | Konateľ | 16. 12. 2021 až 14. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farso s.r.o. IČO 54223661 | Konateľ | 16. 12. 2021 až 4. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skive s.r.o. IČO 54223628 | Konateľ | 20. 11. 2021 až 23. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skive s.r.o. IČO 54223628 | Konateľ | 20. 11. 2021 až 27. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| NeuMarkt s.r.o. IČO 54222672 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 11. 2021 |
| Chevery s.r.o. IČO 55210279 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 1. 3. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).