27 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ACTION AGENCY s. r. o. IČO 50297295 | Konateľ | 29. 4. 2016 až dodnes | dodávateľ 943 tis. € (3 zmluvy) |
| Adrenaline Services s.r.o. IČO 51639831 | Konateľ | 12. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTION Services s. r. o. IČO 51159295 | Konateľ | 19. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| WireData s.r.o. IČO 53581369 | Konateľ | 1. 7. 2021 až 23. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WireData s.r.o. IČO 53581369 | Konateľ | 1. 7. 2021 až 8. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Creative Point s.r.o. IČO 45266794 | Konateľ | 14. 6. 2021 až 19. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Creative Point s.r.o. IČO 45266794 | Konateľ | 14. 6. 2021 až 28. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| sk-investire s.r.o. IČO 51639271 | Konateľ | 12. 4. 2018 až 24. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| sk-investire s.r.o. IČO 51639271 | Konateľ | 12. 4. 2018 až 13. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reality Press s. r. o. IČO 51331021 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 13. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reality Press s. r. o. IČO 51331021 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 18. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INDUSTRIE MANAGEMENT s. r. o. IČO 50748319 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 3. 3. 2017 až 12. 4. 2018 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| INDUSTRIE MANAGEMENT s. r. o. IČO 50748319 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 12. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOYDAK Europe s.r.o. v likvidácii IČO 50748564, zaniknutý 25. 11. 2023 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 22. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOYDAK Europe s.r.o. v likvidácii IČO 50748564, zaniknutý 25. 11. 2023 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 31. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Local Trade s.r.o. IČO 50748793 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 28. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Local Trade s.r.o. IČO 50748793 | Konateľ | 3. 3. 2017 až 24. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Doples & Co. s.r.o. IČO 50481142, zaniknutý 5. 3. 2019 | Konateľ | 3. 9. 2016 až 21. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Doples & Co. s.r.o. IČO 50481142, zaniknutý 5. 3. 2019 | Konateľ | 3. 9. 2016 až 20. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOA Investment s.r.o. IČO 50407724 | Konateľ | 12. 7. 2016 až 17. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOA Investment s.r.o. IČO 50407724 | Konateľ | 12. 7. 2016 až 18. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| West Business Solutions s.r.o. IČO 50407741 | Konateľ | 12. 7. 2016 až 13. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| West Business Solutions s.r.o. IČO 50407741 | Konateľ | 12. 7. 2016 až 4. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haser Consult s.r.o. IČO 48306614 | Konateľ | 14. 10. 2015 až 26. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haser Consult s.r.o. IČO 48306614 | Konateľ | 14. 10. 2015 až 22. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ferckel & Co one s. r. o. IČO 48306282 | Konateľ | 7. 10. 2015 až 20. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ferckel & Co one s. r. o. IČO 48306282 | Konateľ | 7. 10. 2015 až 16. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ACTION AGENCY s. r. o. IČO 50297295 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| ACTION Services s. r. o. IČO 51159295 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Adrenaline Services s.r.o. IČO 51639831 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.