48 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MOLD - TRADE GROUP s.r.o. IČO 45281262 | Konateľ | 22. 4. 2021 až 27. 2. 2023 | dodávateľ 714 tis. € (13 zmlúv) |
| MOLD - TRADE GROUP s.r.o. IČO 45281262 | Konateľ | 22. 4. 2021 až 16. 2. 2023 | dodávateľ 714 tis. € (13 zmlúv) |
| AGRO-VALALIKY a.s. IČO 36191922 | Člen predstavenstva | 21. 4. 2021 až 23. 9. 2024 | dodávateľ 704 tis. € (37 zmlúv) objednávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| AGRO-VALALIKY a.s. IČO 36191922 | Člen predstavenstva | 21. 4. 2021 až 10. 9. 2024 | dodávateľ 704 tis. € (37 zmlúv) objednávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| AGRO - VALALIKY GROUP s.r.o. IČO 45281891 | Konateľ | 22. 4. 2021 až 28. 2. 2023 | dodávateľ 692 tis. € (13 zmlúv) |
| AGRO - VALALIKY GROUP s.r.o. IČO 45281891 | Konateľ | 22. 4. 2021 až 16. 2. 2023 | dodávateľ 692 tis. € (13 zmlúv) |
| MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31730337 | Konateľ | 21. 4. 2021 až 10. 9. 2024 | dodávateľ 658 tis. € (31 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31730337 | Konateľ | 21. 4. 2021 až 23. 9. 2024 | dodávateľ 658 tis. € (31 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Mold Trade MF, s. r. o. IČO 50279891 | Konateľ | 22. 4. 2021 až 16. 2. 2023 | dodávateľ 234 tis. € (14 zmlúv) |
| Mold Trade MF, s. r. o. IČO 50279891 | Konateľ | 22. 4. 2021 až 28. 2. 2023 | dodávateľ 234 tis. € (14 zmlúv) |
| Farma Oborín, s. r. o. IČO 46441476 | Konateľ | 27. 11. 2020 až 16. 2. 2023 | dodávateľ 145 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 8 395 € (16 zmlúv) |
| Farma Oborín, s. r. o. IČO 46441476 | Konateľ | 27. 11. 2020 až 17. 3. 2023 | dodávateľ 145 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 8 395 € (16 zmlúv) |
| Biofarma Oborín, s. r. o. IČO 46370331 | Konateľ | 27. 11. 2020 až 10. 1. 2023 | dodávateľ 25 tis. € (7 zmlúv) |
| Biofarma Oborín, s. r. o. IČO 46370331 | Konateľ | 27. 11. 2020 až 24. 1. 2023 | dodávateľ 25 tis. € (7 zmlúv) |
| DiusAi a. s. IČO 56115954 | Člen predstavenstva | 12. 3. 2024 až 22. 10. 2024 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| DiusAi a. s. IČO 56115954 | Člen predstavenstva | 12. 3. 2024 až 28. 10. 2024 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| ASTOM s. r. o. IČO 44750048 | Konateľ | 10. 5. 2021 až 1. 2. 2023 | dodávateľ 9 000 € (3 zmluvy) |
| ASTOM s. r. o. IČO 44750048 | Konateľ | 10. 5. 2021 až 12. 12. 2022 | dodávateľ 9 000 € (3 zmluvy) |
| GESTUS Investments, s.r.o. IČO 36683451 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 23. 11. 2022 | dodávateľ 8 814 € (2 zmluvy) |
| GESTUS Investments, s.r.o. IČO 36683451 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | dodávateľ 8 814 € (2 zmluvy) |
| Naše Farmy, a. s. IČO 36787302 | Člen predstavenstva | 23. 9. 2020 až 27. 8. 2024 | dodávateľ 2 410 € (1 zmluva) objednávateľ 1 040 € (2 zmluvy) |
| Naše Farmy, a. s. IČO 36787302 | Člen predstavenstva | 23. 9. 2020 až 16. 9. 2024 | dodávateľ 2 410 € (1 zmluva) objednávateľ 1 040 € (2 zmluvy) |
| Culinary Arts s.r.o. IČO 54455081 | Konateľ | 5. 3. 2022 až 30. 10. 2024 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Culinary Arts s.r.o. IČO 54455081 | Konateľ | 5. 3. 2022 až 22. 10. 2024 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Wine First, s.r.o. IČO 54311551 | Konateľ | 4. 1. 2022 až 28. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wine First, s.r.o. IČO 54311551 | Konateľ | 4. 1. 2022 až 22. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Regionálna energetika a.s. IČO 36350796 | Člen predstavenstva | 9. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Regionálna energetika a.s. IČO 36350796 | Člen predstavenstva | 9. 4. 2021 až 7. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FSRB, a.s. IČO 50326732 | Člen predstavenstva | 9. 4. 2021 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FSRB, a.s. IČO 50326732 | Člen predstavenstva | 9. 4. 2021 až 23. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AQUIRA s. r. o. IČO 36863289 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AQUIRA s. r. o. IČO 36863289 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 9. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioagris, s. r. o. IČO 44697112 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 7. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioagris, s. r. o. IČO 44697112 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fotovoltaická elektráreň Bátka, s. r. o. /skratka FEB, s. r. o./ IČO 45571414 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fotovoltaická elektráreň Bátka, s. r. o. /skratka FEB, s. r. o./ IČO 45571414 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 5. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FVE Senec, s.r.o. IČO 45723885 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FVE Senec, s.r.o. IČO 45723885 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 5. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioagris 1, s. r. o. IČO 45724008 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioagris 1, s. r. o. IČO 45724008 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 25. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioagris 2, s. r. o. IČO 45724113 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 26. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bioagris 2, s. r. o. IČO 45724113 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 18. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASTOM ND, s. r. o. IČO 35978147 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 10. 1. 2023 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| ASTOM ND, s. r. o. IČO 35978147 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 30. 1. 2023 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| ASTOM BPS s. r. o. IČO 36329304 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 10. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASTOM BPS s. r. o. IČO 36329304 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 30. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASTOM V, s. r. o. IČO 36689033 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 10. 1. 2023 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| ASTOM V, s. r. o. IČO 36689033 | Konateľ | 25. 11. 2020 až 15. 2. 2023 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.