88 zápisov v štatutárnych orgánoch46 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BBC tax s. r. o. IČO 53014979 | Konateľ | 17. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HANO CONSULTING, s. r. o. IČO 53042247 | Konateľ | 17. 4. 2020 až 27. 7. 2020 | dodávateľ 128 tis. € (2 zmluvy) |
| HANO CONSULTING, s. r. o. IČO 53042247 | Konateľ | 17. 4. 2020 až 6. 7. 2020 | dodávateľ 128 tis. € (2 zmluvy) |
| Color track, s. r. o. IČO 52654389 | Konateľ | 20. 9. 2019 až 22. 1. 2020 | dodávateľ 31 tis. € (3 zmluvy) |
| Color track, s. r. o. IČO 52654389 | Konateľ | 20. 9. 2019 až 5. 2. 2020 | dodávateľ 31 tis. € (3 zmluvy) |
| Zig Zag, s.r.o. IČO 50740229 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 1. 8. 2017 | dodávateľ 18 tis. € (4 zmluvy) |
| Zig Zag, s.r.o. IČO 50740229 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 5. 12. 2017 | dodávateľ 18 tis. € (4 zmluvy) |
| MY SOLUTION s. r. o. IČO 51889480 | Konateľ | 11. 8. 2018 až 12. 11. 2019 | objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| MY SOLUTION s. r. o. IČO 51889480 | Konateľ | 11. 8. 2018 až 1. 11. 2019 | objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| Fliesen Meister s. r. o. IČO 54414563 | Konateľ | 10. 2. 2022 až 6. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fliesen Meister s. r. o. IČO 54414563 | Konateľ | 10. 2. 2022 až 25. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALE construction s. r. o. IČO 54421578 | Konateľ | 9. 2. 2022 až 27. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALE construction s. r. o. IČO 54421578 | Konateľ | 9. 2. 2022 až 14. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| trezen s. r. o. IČO 53611802 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 17. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| trezen s. r. o. IČO 53611802 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 11. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lipamed, s. r. o. IČO 53611926 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 7. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lipamed, s. r. o. IČO 53611926 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 25. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBD CENTRAL EUROPE, s.r.o. IČO 53612019, zaniknutý 24. 12. 2024 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 10. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBD CENTRAL EUROPE, s.r.o. IČO 53612019, zaniknutý 24. 12. 2024 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 22. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AAAA Kapitan s. r. o. IČO 53612281 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 20. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AAAA Kapitan s. r. o. IČO 53612281 | Konateľ | 9. 3. 2021 až 29. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| taxie s. r. o. IČO 53425243 | Konateľ | 12. 11. 2020 až 1. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| taxie s. r. o. IČO 53425243 | Konateľ | 12. 11. 2020 až 17. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YORUBA s. r. o. IČO 53425863 | Konateľ | 12. 11. 2020 až 8. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YORUBA s. r. o. IČO 53425863 | Konateľ | 12. 11. 2020 až 30. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HADO REAL ESTATE, s. r. o. IČO 53426169 | Konateľ | 12. 11. 2020 až 15. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HADO REAL ESTATE, s. r. o. IČO 53426169 | Konateľ | 12. 11. 2020 až 28. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agro Trans Stavby & Trade Slovakia s. r. o. IČO 53422392 | Konateľ | 11. 11. 2020 až 9. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agro Trans Stavby & Trade Slovakia s. r. o. IČO 53422392 | Konateľ | 11. 11. 2020 až 15. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| wellan s. r. o. IČO 53141091 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 18. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| wellan s. r. o. IČO 53141091 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 2. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SysTex s. r. o. IČO 53141393, zaniknutý 6. 11. 2024 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 22. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SysTex s. r. o. IČO 53141393, zaniknutý 6. 11. 2024 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 6. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| pagaza s. r. o. IČO 53143876 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 16. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| pagaza s. r. o. IČO 53143876 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 7. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOPRAX s. r. o. IČO 53145518 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 30. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOPRAX s. r. o. IČO 53145518 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 30. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| zerodo s. r. o. IČO 53042140 | Konateľ | 17. 4. 2020 až 5. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| zerodo s. r. o. IČO 53042140 | Konateľ | 17. 4. 2020 až 14. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bellary s. r. o. IČO 53042191 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 5. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bellary s. r. o. IČO 53042191 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Selio s. r. o. IČO 53042590 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 5. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Selio s. r. o. IČO 53042590 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 18. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bella Bite s. r. o. IČO 53042620 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 13. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bella Bite s. r. o. IČO 53042620 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 4. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EU CONTRACTOR s. r. o. IČO 52933229, zaniknutý 30. 11. 2024 | Konateľ | 20. 2. 2020 až 29. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EU CONTRACTOR s. r. o. IČO 52933229, zaniknutý 30. 11. 2024 | Konateľ | 20. 2. 2020 až 16. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S-taxatio s. r. o. IČO 52933571 | Konateľ | 20. 2. 2020 až 5. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S-taxatio s. r. o. IČO 52933571 | Konateľ | 20. 2. 2020 až 2. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Heka trade s. r. o. IČO 52935876 | Konateľ | 20. 2. 2020 až 2. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Heka trade s. r. o. IČO 52935876 | Konateľ | 20. 2. 2020 až 3. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PFXcon s. r. o. IČO 52933202, zaniknutý 10. 5. 2024 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 3. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PFXcon s. r. o. IČO 52933202, zaniknutý 10. 5. 2024 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 28. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIMEL LOGISTICS s.r.o. IČO 52935591 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 5. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIMEL LOGISTICS s.r.o. IČO 52935591 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 2. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BBC control s. r. o. IČO 52841405 | Konateľ | 7. 1. 2020 až 7. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BBC personal s. r. o. IČO 52844471 | Konateľ | 7. 1. 2020 až 1. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BBC personal s. r. o. IČO 52844471 | Konateľ | 7. 1. 2020 až 7. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kafi Group s. r. o. IČO 52844536 | Konateľ | 3. 1. 2020 až 10. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kafi Group s. r. o. IČO 52844536 | Konateľ | 3. 1. 2020 až 21. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PERFORMEL s. r. o. IČO 52654133 | Konateľ | 21. 9. 2019 až 9. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PERFORMEL s. r. o. IČO 52654133 | Konateľ | 21. 9. 2019 až 23. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMAMETAL, s.r.o. IČO 52654311 | Konateľ | 21. 9. 2019 až 22. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMAMETAL, s.r.o. IČO 52654311 | Konateľ | 21. 9. 2019 až 4. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZILLOX s. r. o. IČO 52654729 | Konateľ | 20. 9. 2019 až 1. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZILLOX s. r. o. IČO 52654729 | Konateľ | 20. 9. 2019 až 30. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| homas s. r. o. IČO 52446387 | Konateľ | 11. 6. 2019 až 22. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| homas s. r. o. IČO 52446387 | Konateľ | 11. 6. 2019 až 4. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VLST, s. r. o. IČO 52444694 | Konateľ | 7. 6. 2019 až 9. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VLST, s. r. o. IČO 52444694 | Konateľ | 7. 6. 2019 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WETTEX s. r. o. IČO 52447677 | Konateľ | 6. 6. 2019 až 17. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WETTEX s. r. o. IČO 52447677 | Konateľ | 6. 6. 2019 až 9. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bianko s.r.o. IČO 52284026 | Konateľ | 26. 3. 2019 až 8. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bianko s.r.o. IČO 52284026 | Konateľ | 26. 3. 2019 až 23. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solar 717, s. r. o. IČO 52279766 | Konateľ | 23. 3. 2019 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solar 717, s. r. o. IČO 52279766 | Konateľ | 23. 3. 2019 až 12. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NORAMA s.r.o. IČO 52023699 | Konateľ | 30. 10. 2018 až 31. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Natura Trade s.r.o. v likvidácii IČO 51887509 | Konateľ | 21. 8. 2018 až 27. 11. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Natura Trade s.r.o. v likvidácii IČO 51887509 | Konateľ | 21. 8. 2018 až 3. 12. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PELT s.r.o. IČO 51715236 | Konateľ | 23. 5. 2018 až 10. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PELT s.r.o. IČO 51715236 | Konateľ | 23. 5. 2018 až 28. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FiberPoint s.r.o. IČO 51267543, zaniknutý 6. 8. 2020 | Konateľ | 21. 12. 2017 až 31. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FiberPoint s.r.o. IČO 51267543, zaniknutý 6. 8. 2020 | Konateľ | 21. 12. 2017 až 27. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agrobearings s.r.o. IČO 47032146 | Konateľ | 5. 12. 2017 až 14. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agrobearings s.r.o. IČO 47032146 | Konateľ | 5. 12. 2017 až 9. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ostwald s.r.o. v likvidácii IČO 50739298, zaniknutý 4. 4. 2023 | Konateľ | 1. 3. 2017 až 30. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ostwald s.r.o. v likvidácii IČO 50739298, zaniknutý 4. 4. 2023 | Konateľ | 1. 3. 2017 až 17. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BBC consulting, s.r.o. v konkurze IČO 46765905, zaniknutý 4. 1. 2023 | Konateľ | 26. 7. 2012 až 3. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BBC tax s. r. o. IČO 53014979 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 26.