81 zápisov v štatutárnych orgánoch45 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Old twelve, s. r. o. IČO 57960305 | Konateľ | 22. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IČO 56136463 IČO 56136463, zaniknutý 15. 7. 2026 | Likvidátor | 1. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MG&JS store s. r. o. IČO 57345287 | Konateľ | 1. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| alt eleven, s. r. o. IČO 57170231 | Konateľ | 27. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKONMAR, s. r. o. IČO 47087650 | Konateľ | 28. 3. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MG Ekon, s. r. o. IČO 36040282 | Konateľ | 4. 3. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Elazax s.r.o. IČO 55537341 | Konateľ | 15. 6. 2023 až 20. 3. 2024 | dodávateľ 107 tis. € (6 zmlúv) |
| Elazax s.r.o. IČO 55537341 | Konateľ | 15. 6. 2023 až 15. 3. 2024 | dodávateľ 107 tis. € (6 zmlúv) |
| GUNAREX s.r.o. IČO 50576216 | Konateľ | 5. 11. 2016 až 22. 5. 2017 | dodávateľ 47 tis. € (7 zmlúv) |
| GUNAREX s.r.o. IČO 50576216 | Konateľ | 5. 11. 2016 až 23. 5. 2017 | dodávateľ 47 tis. € (7 zmlúv) |
| Good Rental v.o.s. IČO 52691829, zaniknutý 23. 9. 2022 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 23. 10. 2019 | objednávateľ 39 tis. € (1 zmluva) |
| Good Rental v.o.s. IČO 52691829, zaniknutý 23. 9. 2022 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 21. 10. 2019 | objednávateľ 39 tis. € (1 zmluva) |
| 232A, s. r. o. IČO 53064682 | Konateľ | 16. 5. 2020 až 19. 8. 2020 | dodávateľ 38 tis. € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 232A, s. r. o. IČO 53064682 | Konateľ | 16. 5. 2020 až 17. 8. 2020 | dodávateľ 38 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Barlex, s. r. o. IČO 56788240 | Konateľ | 8. 2. 2025 až 15. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barlex, s. r. o. IČO 56788240 | Konateľ | 8. 2. 2025 až 23. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rent BB service, s. r. o. IČO 55537391 | Konateľ | 15. 6. 2023 až 1. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rent BB service, s. r. o. IČO 55537391 | Konateľ | 15. 6. 2023 až 5. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP-LAK s. r. o. IČO 47507578 | Konateľ | 13. 6. 2023 až 4. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP-LAK s. r. o. IČO 47507578 | Konateľ | 13. 6. 2023 až 28. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIT ELEKTRO, s.r.o. IČO 55395678 | Konateľ | 26. 4. 2023 až 12. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIT ELEKTRO, s.r.o. IČO 55395678 | Konateľ | 26. 4. 2023 až 14. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| klíma-corp s.r.o. IČO 55395724 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 1. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| klíma-corp s.r.o. IČO 55395724 | Konateľ | 20. 4. 2023 až 30. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Creo Reditus, s.r.o. IČO 55364985 | Konateľ | 4. 4. 2023 až 21. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Creo Reditus, s.r.o. IČO 55364985 | Konateľ | 4. 4. 2023 až 19. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROKOMERC v.o.s. IČO 31573401, zaniknutý 11. 8. 2023 | Konateľ | 31. 8. 2022 až 3. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROKOMERC v.o.s. IČO 31573401, zaniknutý 11. 8. 2023 | Konateľ | 31. 8. 2022 až 19. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Layette s.r.o. IČO 54811619 | Konateľ | 11. 8. 2022 až 29. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Layette s.r.o. IČO 54811619 | Konateľ | 11. 8. 2022 až 3. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Family ZOO, s.r.o. IČO 54380821 | Konateľ | 26. 1. 2022 až 23. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Family ZOO, s.r.o. IČO 54380821 | Konateľ | 26. 1. 2022 až 18. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| F stav invest, s.r.o. IČO 54380863 | Konateľ | 25. 1. 2022 až 25. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| F stav invest, s.r.o. IČO 54380863 | Konateľ | 25. 1. 2022 až 8. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOMI PLUS, s.r.o. IČO 54185343 | Konateľ | 27. 10. 2021 až 20. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOMI PLUS, s.r.o. IČO 54185343 | Konateľ | 27. 10. 2021 až 24. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB rental SK v.o.s. IČO 54185271, zaniknutý 24. 9. 2022 | Konateľ | 26. 10. 2021 až 21. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB rental SK v.o.s. IČO 54185271, zaniknutý 24. 9. 2022 | Konateľ | 26. 10. 2021 až 19. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMA TRADE, s. r. o. IČO 53882849 | Konateľ | 30. 6. 2021 až 29. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMA TRADE, s. r. o. IČO 53882849 | Konateľ | 30. 6. 2021 až 4. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALN - Construct, s.r.o. IČO 53882938 | Konateľ | 25. 6. 2021 až 22. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALN - Construct, s.r.o. IČO 53882938 | Konateľ | 25. 6. 2021 až 29. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVA STA s.r.o. IČO 53323611 | Konateľ | 25. 9. 2020 až 1. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVA STA s.r.o. IČO 53323611 | Konateľ | 25. 9. 2020 až 25. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FISCHER Construction, s. r. o. IČO 53323670 | Konateľ | 25. 9. 2020 až 12. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FISCHER Construction, s. r. o. IČO 53323670 | Konateľ | 25. 9. 2020 až 16. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB trade&servis, s. r. o. IČO 53259424 | Konateľ | 29. 8. 2020 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB trade&servis, s. r. o. IČO 53259424 | Konateľ | 29. 8. 2020 až 30. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ITALY trade, s. r. o. IČO 53259149, zaniknutý 5. 8. 2023 | Konateľ | 27. 8. 2020 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ITALY trade, s. r. o. IČO 53259149, zaniknutý 5. 8. 2023 | Konateľ | 27. 8. 2020 až 30. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELÍN cafe, s. r. o. IČO 53064623 | Konateľ | 7. 5. 2020 až 25. 8. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VELÍN cafe, s. r. o. IČO 53064623 | Konateľ | 7. 5. 2020 až 2. 9. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RAMMAR, s.r.o. IČO 48007846 | Konateľ | 4. 2. 2020 až 20. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAMMAR, s.r.o. IČO 48007846 | Konateľ | 4. 2. 2020 až 17. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Uni Creative old, v.o.s. IČO 52691691, zaniknutý 14. 8. 2021 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 16. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Uni Creative old, v.o.s. IČO 52691691, zaniknutý 14. 8. 2021 | Konateľ | 3. 10. 2019 až 9. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tiniti s.r.o. IČO 52279642 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 16. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tiniti s.r.o. IČO 52279642 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 17. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Good Account s.r.o. v likvidácii IČO 52279782 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 23. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Good Account s.r.o. v likvidácii IČO 52279782 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 25. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBBY Slovakia, v.o.s. IČO 51669064, zaniknutý 5. 10. 2021 | Konateľ | 20. 4. 2018 až 20. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOBBY Slovakia, v.o.s. IČO 51669064, zaniknutý 5. 10. 2021 | Konateľ | 20. 4. 2018 až 18. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNIWIRE s.r.o. IČO 51669099 | Konateľ | 19. 4. 2018 až 23. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNIWIRE s.r.o. IČO 51669099 | Konateľ | 19. 4. 2018 až 22. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KCS Real Estate s.r.o. IČO 51108810 | Konateľ | 15. 9. 2017 až 21. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KCS Real Estate s.r.o. IČO 51108810 | Konateľ | 15. 9. 2017 až 29. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Accout Center s.r.o. IČO 50928996 | Konateľ | 3. 6. 2017 až 15. 2. 2018 | dodávateľ 0 € (26 zmlúv) |
| Accout Center s.r.o. IČO 50928996 | Konateľ | 3. 6. 2017 až 19. 2. 2018 | dodávateľ 0 € (26 zmlúv) |
| SVET Realít s.r.o. IČO 50916181 | Konateľ | 27. 5. 2017 až 5. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BASALT STONE s.r.o. IČO 50576321 | Konateľ | 5. 11. 2016 až 19. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Raj pre papagáje, v.o.s. IČO 50405551, zaniknutý 10. 1. 2023 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 7. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Raj pre papagáje, v.o.s. IČO 50405551, zaniknutý 10. 1. 2023 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 10. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SG accounting s.r.o. IČO 50405519 | Konateľ | 1. 7. 2016 až 12. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SG accounting s.r.o. IČO 50405519 | Konateľ | 1. 7. 2016 až 12. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REDFALL plus s.r.o. IČO 50403109 | Konateľ | 30. 6. 2016 až 26. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PR Business s.r.o. IČO 50397338, zaniknutý 16. 8. 2019 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 26. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PR Business s.r.o. IČO 50397338, zaniknutý 16. 8. 2019 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 19. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KL company s.r.o. IČO 50322249, zaniknutý 9. 7. 2021 | Konateľ | 10. 5. 2016 až 15. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KL company s.r.o. IČO 50322249, zaniknutý 9. 7. 2021 | Konateľ | 10. 5. 2016 až 27. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANNONIA BCI, s. r. o. IČO 48200557 | Konateľ | 23. 6. 2015 až 15. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANNONIA BCI, s. r. o. IČO 48200557 | Konateľ | 23. 6. 2015 až 22. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MG Ekon, s. r. o. IČO 36040282 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 30. 1. 2021 |
| EKONMAR, s. r. o. IČO 47087650 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 9. 2021 |
| Old twelve, s. r. o. IČO 57960305 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2026 |
| alt eleven, s. r. o. IČO 57170231 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 27. 8. 2025 |
| MG&JS store s. r. o. IČO 57345287 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 1. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 36.