41 zápisov v štatutárnych orgánoch23 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FAIRSQUARE advokátska kancelária s. r. o. IČO 47232544 | Konateľ | 1. 1. 2013 až dodnes | dodávateľ 976 tis. € (8 zmlúv) |
| INDUSTRIAL TV s. r. o. IČO 56193238 | Konateľ | 5. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| E K O R E G, s.r.o. IČO 34100351 | Konateľ | 30. 6. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| F&P Management, s. r. o. IČO 54651999 | Konateľ | 4. 6. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thermo services, s. r. o. IČO 54506174 | Konateľ | 19. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TWinery a. s. IČO 53144449 | Člen predstavenstva | 21. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH RENT 2, s. r. o. IČO 53058402 | Konateľ | 14. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH RENT 2, s. r. o. IČO 53058402 | Konateľ | 14. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH RENT s.r.o. IČO 51055520 | Konateľ | 1. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH RENT s.r.o. IČO 51055520 | Konateľ | 1. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kepta, s.r.o. IČO 35888750 | Konateľ | 18. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RC Service, s. r. o. IČO 47336617 | Konateľ | 21. 8. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INFRASTAV IČO 45731870 | Iný štatutárny orgán | 23. 8. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean office s.r.o. IČO 36278190 | Konateľ | 21. 12. 2005 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| K+M Invest s.r.o. IČO 48138827 | Konateľ | 30. 6. 2015 až 12. 7. 2016 | dodávateľ 7 248 € (2 zmluvy) |
| K+M Invest s.r.o. IČO 48138827 | Konateľ | 30. 6. 2015 až 30. 6. 2016 | dodávateľ 7 248 € (2 zmluvy) |
| Pearson and co. s.r.o. IČO 47137452, zaniknutý 24. 12. 2025 | Konateľ | 21. 6. 2023 až 23. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Black Alpaca, s. r. o. IČO 53560027 | Konateľ | 5. 2. 2021 až 30. 10. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Black Alpaca, s. r. o. IČO 53560027 | Konateľ | 5. 2. 2021 až 27. 10. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| DOUČOVATELIA, s. r. o. IČO 51054396 | Konateľ | 26. 8. 2017 až 20. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOUČOVATELIA, s. r. o. IČO 51054396 | Konateľ | 26. 8. 2017 až 10. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AWA tax s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 7. 3. 2015 až 13. 3. 2017 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| AWA tax s.r.o. IČO 48047422 | Konateľ | 7. 3. 2015 až 6. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global, spol. s r.o. v likvidácii IČO 17638402, zaniknutý 15. 11. 2016 | Likvidátor | 5. 12. 2014 až 15. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Adamkova & Partners s.r.o. IČO 47336145 | Konateľ | 6. 8. 2013 až 21. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Adamkova & Partners s.r.o. IČO 47336145 | Konateľ | 6. 8. 2013 až 1. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Adamkova & Partners s.r.o. IČO 47336145 | Konateľ | 6. 8. 2013 až 21. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Adamkova & Partners s.r.o. IČO 47336145 | Konateľ | 6. 8. 2013 až 1. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PE - Dent s.r.o. IČO 46676457 | Konateľ | 11. 12. 2012 až 1. 7. 2013 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| PE - Dent s.r.o. IČO 46676457 | Konateľ | 11. 12. 2012 až 22. 7. 2013 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Global, spol. s r.o. v likvidácii IČO 17638402, zaniknutý 15. 11. 2016 | Konateľ | 6. 6. 2008 až 14. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Still trans, s.r.o. IČO 44045379 | Konateľ | 2. 4. 2008 až 16. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Still trans, s.r.o. IČO 44045379 | Konateľ | 2. 4. 2008 až 29. 7. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean office s.r.o. IČO 36278190 | Konateľ | 21. 12. 2005 až 30. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean office s.r.o. IČO 36278190 | Konateľ | 21. 12. 2005 až 28. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean office s.r.o. IČO 36278190 | Konateľ | 21. 12. 2005 až 22. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Technomedexport a.s. Moskva, organizačná zložka IČO 36267287, zaniknutý 14. 6. 2014 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 30. 12. 2004 až 17. 5. 2006 |
| Technomedexport a.s. Moskva, organizačná zložka IČO 36267287, zaniknutý 14. 6. 2014 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 30. 12. 2004 až 10. 4. 2006 |
| TOLL s.r.o. IČO 31447619 | Konateľ | 15. 10. 1993 až 21. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOLL s.r.o. IČO 31447619 | Konateľ | 15. 10. 1993 až 26. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOLL s.r.o. IČO 31447619 | Konateľ | 15. 10. 1993 až 22. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Clean office s.r.o. IČO 36278190 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 5. 8. 2022 |
| FAIRSQUARE advokátska kancelária s. r. o. IČO 47232544 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 8. 2022 |
| PH RENT 2, s. r. o. IČO 53058402 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 8. 2022 |
| PH RENT 2, s. r. o. IČO 53058402 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 8. 2022 |
| PH RENT s.r.o. IČO 51055520 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 13. 8. 2022 |
| PH RENT s.r.o. IČO 51055520 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 13. 8. 2022 |
| RC Service, s. r. o. IČO 47336617 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 8. 2022 |
| F&P Management, s. r. o. IČO 54651999 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 750 € | 35 % | 20. 12. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 58.