21 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AUKČNÉ CENTRUM s. r. o. IČO 44951621 | Konateľ | 30. 9. 2010 až dodnes | dodávateľ 75 tis. € (10 zmlúv) |
| DAREX CAR, s. r. o. IČO 56214855 | Konateľ | 21. 7. 2025 až dodnes | dodávateľ 13 tis. € (1 zmluva) |
| DOLMEX s. r. o. IČO 57704589 | Konateľ | 25. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MENTAK s. r. o. IČO 57703469 | Konateľ | 24. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lavrium s. r. o. IČO 56724250 | Konateľ | 23. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAMCONSULT s. r. o. IČO 57338418 | Konateľ | 10. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VXMTRADE s. r. o. IČO 57340374 | Konateľ | 10. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HIL.WOOD s.r.o. IČO 51226898 | Konateľ | 3. 12. 2017 až 19. 10. 2018 | dodávateľ 188 tis. € (15 zmlúv) |
| HIL.WOOD s.r.o. IČO 51226898 | Konateľ | 3. 12. 2017 až 14. 11. 2018 | dodávateľ 188 tis. € (15 zmlúv) |
| FRITSCH development, s. r. o. IČO 35803401 | Konateľ | 22. 11. 2018 až 11. 8. 2025 | dodávateľ 7 603 € (5 zmlúv) |
| FRITSCH development, s. r. o. IČO 35803401 | Konateľ | 22. 11. 2018 až 14. 7. 2025 | dodávateľ 7 603 € (5 zmlúv) |
| AC SUPPORT s.r.o. IČO 52400620, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 28. 5. 2019 až 17. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AC SUPPORT s.r.o. IČO 52400620, zaniknutý 15. 1. 2022 | Konateľ | 28. 5. 2019 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLAMAK BUILDING, s. r. o. IČO 52402088, zaniknutý 26. 4. 2024 | Konateľ | 18. 5. 2019 až 20. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| PLAMAK BUILDING, s. r. o. IČO 52402088, zaniknutý 26. 4. 2024 |
| Konateľ |
| 18. 5. 2019 až 7. 11. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| JAVLOT, s.r.o. IČO 50427377 | Konateľ | 10. 9. 2016 až 15. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAVLOT, s.r.o. IČO 50427377 | Konateľ | 10. 9. 2016 až 7. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNSWN INVEST, s.r.o. IČO 50041223 | Konateľ | 19. 12. 2015 až 1. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNSWN INVEST, s.r.o. IČO 50041223 | Konateľ | 19. 12. 2015 až 20. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STOBER CONSULT s. r. o. IČO 50036190 | Konateľ | 27. 11. 2015 až 17. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STOBER CONSULT s. r. o. IČO 50036190 | Konateľ | 27. 11. 2015 až 22. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| DAMCONSULT s. r. o. IČO 57338418 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 1. 2026 |
| DAREX CAR, s. r. o. IČO 56214855 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 7. 2025 |
| DOLMEX s. r. o. IČO 57704589 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 6. 2026 |
| LOTWIN s. r. o. IČO 57686696 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 6. 2026 |
| Lavrium s. r. o. IČO 56724250 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 2. 2026 |
| MENTAK s. r. o. IČO 57703469 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 6. 2026 |
| VXMTRADE s. r. o. IČO 57340374 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 1. 2026 |
| AUKČNÉ CENTRUM s. r. o. IČO 44951621 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 670 € | 33,33 % | 29. 7. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.