14 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Vanguard, s.r.o. IČO 46601457 | Konateľ | 13. 4. 2012 až dodnes | objednávateľ 3 100 € (2 zmluvy) |
| RM VISTA s. r. o. IČO 51989158 | Konateľ | 24. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| H.M., s.r.o. IČO 31595111 | Konateľ | 29. 10. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SERVIS2B s.r.o. IČO 36668460 | Konateľ | 28. 8. 2006 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| M-INTERIOR, s.r.o. IČO 36398772 | Konateľ | 5. 6. 2013 až 23. 1. 2025 | dodávateľ 68 tis. € (4 zmluvy) |
| M-INTERIOR, s.r.o. IČO 36398772 | Konateľ | 5. 6. 2013 až 8. 1. 2025 | dodávateľ 68 tis. € (4 zmluvy) |
| RIKOS TRADE s. r. o. IČO 46283960 | Konateľ | 29. 7. 2011 až 7. 6. 2017 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 360 € (1 zmluva) |
| RIKOS TRADE s. r. o. IČO 46283960 | Konateľ | 29. 7. 2011 až 24. 4. 2017 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 360 € (1 zmluva) |
| RENT2B, s.r.o. IČO 44499817 | Konateľ | 27. 2. 2013 až 4. 12. 2017 | dodávateľ 3 333 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RENT2B, s.r.o. IČO 44499817 | Konateľ | 27. 2. 2013 až 21. 12. 2017 | dodávateľ 3 333 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FARMCHEM s. r. o. IČO 46366288 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 29. 10. 2024 až 18. 8. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| FARMCHEM s. r. o. IČO 46366288 | Konateľ | 29. 10. 2024 až 13. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RIGHT CONSTRUCTION s. r. o. IČO 46876910 | Konateľ | 3. 11. 2012 až 13. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RIGHT CONSTRUCTION s. r. o. IČO 46876910 | Konateľ | 3. 11. 2012 až 24. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Vanguard, s.r.o. IČO 46601457 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 5. 2022 |
| SERVIS2B s.r.o. IČO 36668460 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 229 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| RM VISTA s. r. o. IČO 51989158 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 50 % | 24. 12. 2025 |
| H.M., s.r.o. IČO 31595111 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 660 € | 25 % | 21. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).