42 zápisov v štatutárnych orgánoch21 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MiMi group s. r. o. IČO 53203071 | Konateľ | 31. 7. 2020 až 17. 10. 2020 | dodávateľ 3 406 € (5 zmlúv) |
| MiMi group s. r. o. IČO 53203071 | Konateľ | 31. 7. 2020 až 10. 9. 2020 | dodávateľ 3 406 € (5 zmlúv) |
| Bubloš s.r.o. IČO 36366285 | Konateľ | 28. 5. 2019 až 5. 8. 2020 | dodávateľ 752 € (4 zmluvy) |
| Bubloš s.r.o. IČO 36366285 | Konateľ | 28. 5. 2019 až 14. 7. 2020 | dodávateľ 752 € (4 zmluvy) |
| Lab Company s. r. o. IČO 53467558, zaniknutý 22. 5. 2025 | Konateľ | 9. 12. 2020 až 8. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lab Company s. r. o. IČO 53467558, zaniknutý 22. 5. 2025 | Konateľ | 9. 12. 2020 až 4. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APPEXPAND s. r. o. IČO 53468279 | Konateľ | 8. 12. 2020 až 21. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APPEXPAND s. r. o. IČO 53468279 | Konateľ | 8. 12. 2020 až 9. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GreenDirect s. r. o. IČO 53407687 | Konateľ | 11. 11. 2020 až 18. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GreenDirect s. r. o. IČO 53407687 | Konateľ | 11. 11. 2020 až 8. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NA Biomedical s. r. o. IČO 53220285 | Konateľ | 16. 10. 2020 až 10. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NA Biomedical s. r. o. IČO 53220285 | Konateľ | 16. 10. 2020 až 20. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ŽivaStav s. r. o. IČO 53222890 | Konateľ | 16. 10. 2020 až 27. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ŽivaStav s. r. o. IČO 53222890 | Konateľ | 16. 10. 2020 až 18. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIMA5 s. r. o. IČO 53220293 | Konateľ | 15. 10. 2020 až 25. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIMA5 s. r. o. IČO 53220293 | Konateľ | 15. 10. 2020 až 4. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROselect s. r. o. IČO 53221753 | Konateľ | 14. 10. 2020 až 19. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROselect s. r. o. IČO 53221753 | Konateľ | 14. 10. 2020 až 29. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loan Security s. r. o. IČO 53220731 | Konateľ | 23. 9. 2020 až 14. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loan Security s. r. o. IČO 53220731 | Konateľ | 23. 9. 2020 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nutri Sports s. r. o. IČO 53219589 | Konateľ | 8. 8. 2020 až 8. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nutri Sports s. r. o. IČO 53219589 | Konateľ | 8. 8. 2020 až 30. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Panel Air s. r. o. IČO 52834191 | Konateľ | 6. 5. 2020 až 1. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Panel Air s. r. o. IČO 52834191 | Konateľ | 6. 5. 2020 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AustriGOLD s. r. o. IČO 52833674 | Konateľ | 11. 2. 2020 až 11. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AustriGOLD s. r. o. IČO 52833674 | Konateľ | 11. 2. 2020 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZARCO GROUP s. r. o. IČO 52766373, zaniknutý 21. 1. 2026 | Konateľ | 16. 1. 2020 až 29. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZARCO GROUP s. r. o. IČO 52766373, zaniknutý 21. 1. 2026 | Konateľ | 16. 1. 2020 až 15. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VK Rent Building s.r.o. IČO 52766101 | Konateľ | 12. 12. 2019 až 24. 6. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VK Rent Building s.r.o. IČO 52766101 | Konateľ | 12. 12. 2019 až 10. 1. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BUSINESS KT s. r. o. IČO 52708063 | Konateľ | 19. 11. 2019 až 10. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUSINESS KT s. r. o. IČO 52708063 | Konateľ | 19. 11. 2019 až 13. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-KORS s. r. o. IČO 52564550 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 20. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-KORS s. r. o. IČO 52564550 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 13. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMI International s. r. o. IČO 52564622 | Konateľ | 15. 8. 2019 až 5. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMI International s. r. o. IČO 52564622 | Konateľ | 15. 8. 2019 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W-Group, s. r. o. IČO 52395677 | Konateľ | 31. 5. 2019 až 5. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W-Group, s. r. o. IČO 52395677 | Konateľ | 31. 5. 2019 až 17. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Distribution4 Companys s. r. o. IČO 47511389 | Konateľ | 15. 4. 2019 až 15. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Distribution4 Companys s. r. o. IČO 47511389 | Konateľ | 15. 4. 2019 až 27. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHRIBY s. r. o. IČO 50392689 | Konateľ | 15. 4. 2019 až 8. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHRIBY s. r. o. IČO 50392689 | Konateľ | 15. 4. 2019 až 21. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.