17 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HB Cleaning SK s.r.o. IČO 50832778 | Konateľ | 3. 6. 2017 až dodnes | dodávateľ 14 tis. € (2 zmluvy) |
| Trenčín upratovanie, s. r. o. IČO 56604751 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NDCA upratovanie, s. r. o. IČO 56605714 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vchody upratovanie, s. r. o. IČO 56605897 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čistenie TN, s. r. o. IČO 56605137 | Konateľ | 5. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čistenie Trenčín, s. r. o. IČO 56605234 | Konateľ | 5. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Upratovanie DCA, s. r. o. IČO 56605366 | Konateľ | 5. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trenčín čistenie, s. r. o. IČO 56605510 | Konateľ | 5. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IL upratovanie, s. r. o. IČO 56605668 | Konateľ | 5. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Upratovanie Trenčín, s. r. o. IČO 56604220 | Konateľ | 1. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Upratovanie vchodov, s. r. o. IČO 56604459 | Konateľ | 1. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dubnica upratovanie, s. r. o. IČO 56604530 | Konateľ | 1. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vchody čistenie, s. r. o. IČO 56604581 | Konateľ | 1. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TN upratovanie, s. r. o. IČO 56604637 | Konateľ | 1. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DeLu Group s.r.o. IČO 51632811 | Konateľ | 5. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean HB, s. r. o. IČO 51401991 | Konateľ | 9. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HB Cleaning, s.r.o. IČO 50266764 | Konateľ | 19. 4. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (17).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| HB Cleaning SK s.r.o. IČO 50832778 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| HB Cleaning, s.r.o. IČO 50266764 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| Clean HB, s. r. o. IČO 51401991 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| DeLu Group s.r.o. IČO 51632811 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2022 |
| Dubnica upratovanie, s. r. o. IČO 56604530 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 1. 11. 2024 |
| IL upratovanie, s. r. o. IČO 56605668 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 5. 11. 2024 |
| NDCA upratovanie, s. r. o. IČO 56605714 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 6. 11. 2024 |
| TN upratovanie, s. r. o. IČO 56604637 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 1. 11. 2024 |
| Trenčín upratovanie, s. r. o. IČO 56604751 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 6. 11. 2024 |
| Trenčín čistenie, s. r. o. IČO 56605510 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 5. 11. 2024 |
| Upratovanie DCA, s. r. o. IČO 56605366 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 5. 11. 2024 |
| Upratovanie Trenčín, s. r. o. IČO 56604220 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 1. 11. 2024 |
| Upratovanie vchodov, s. r. o. IČO 56604459 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 1. 11. 2024 |
| Vchody upratovanie, s. r. o. IČO 56605897 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 6. 11. 2024 |
| Vchody čistenie, s. r. o. IČO 56604581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 1. 11. 2024 |
| Čistenie TN, s. r. o. IČO 56605137 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 5. 11. 2024 |
| Čistenie Trenčín, s. r. o. IČO 56605234 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 5. 11. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).