49 zápisov v štatutárnych orgánoch42 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Tamešam s.r.o. IČO 36656101 | Konateľ | 31. 12. 2023 až dodnes | dodávateľ 40 tis. € (5 zmlúv) |
| IMPERIOL, s. r. o. v likvidácii IČO 46836047 | Konateľ | 1. 6. 2019 až dodnes | dodávateľ 24 tis. € (1 zmluva) |
| Copy Centrum, s.r.o. v likvidácii IČO 50481550 | Konateľ | 1. 10. 2019 až dodnes | dodávateľ 4 250 € (1 zmluva) |
| Gastro AB, s.r.o. v likvidácii IČO 50434551 | Konateľ | 1. 7. 2018 až dodnes | dodávateľ 867 € (2 zmluvy) |
| Gelatoleglongese s.r.o. IČO 53745591 | Konateľ | 5. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Max Bratislava SK s.r.o. v likvidácii IČO 35948361 | Konateľ | 19. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP GROUP SK, s.r.o. v likvidácii IČO 47581646 | Konateľ | 19. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| data mining, s. r. o. v likvidácii IČO 44193912 | Konateľ | 13. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAP TRADE s. r. o. v likvidácii IČO 46482644 | Konateľ | 1. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NetBrothers, s. r. o. v likvidácii IČO 50051172 | Konateľ | 25. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| C21 TATRY, s.r.o. v likvidácii IČO 48179329 | Konateľ | 21. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALG-SK s. r. o. v likvidácii IČO 48154580 | Konateľ | 18. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GDP Logistics s. r. o. v likvidácii IČO 50567578 | Konateľ | 1. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| H&K FUTURE investments s.r.o. v likvidácii IČO 45556539 | Konateľ | 31. 10. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Pannon Export s.r.o. v likvidácii IČO 45314241 | Konateľ | 30. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| V.M Tranzit s. r. o. v likvidácii IČO 50656708 | Konateľ | 1. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dolox s. r. o. v likvidácii IČO 46613251 | Konateľ | 1. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOLKTEX s. r. o. v likvidácii IČO 51157764 | Konateľ | 19. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAOS, s.r.o. v likvidácii IČO 36053210 | Konateľ | 1. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONOX s.r.o. v likvidácii IČO 48097284 | Konateľ | 1. 4. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fortissimo, s.r.o. v likvidácii IČO 36814300 | Konateľ | 1. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Digi Consult, s.r.o. v likvidácii IČO 47428708 | Konateľ | 31. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOLA TOURS SK, s.r.o. v likvidácii IČO 50098608 | Konateľ | 31. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KoFRUIT, s.r.o. v likvidácii IČO 36048127 | Konateľ | 1. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOREM International, s.r.o. v likvidácii IČO 44702213 | Konateľ | 1. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ONE Promotion s. r. o. v likvidácii IČO 46375503 | Konateľ | 1. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Esla, s.r.o. v likvidácii IČO 50444115 | Konateľ | 1. 8. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKER Trade s.r.o. v likvidácii IČO 47149825 | Konateľ | 1. 7. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tazab, s.r.o. v likvidácii IČO 48312002 | Konateľ | 1. 7. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Banjo s.r.o. IČO 51408317 | Konateľ | 22. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ENDOSERVICE - MAC, s.r.o. v likvidácii IČO 36550680, zaniknutý 16. 1. 2025 | Konateľ | 1. 7. 2018 až 15. 1. 2025 | dodávateľ 969 tis. € (29 zmlúv) |
| HW-SW-Tonery s. r. o IČO 46565213, zaniknutý 27. 5. 2020 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 23. 1. 2019 | dodávateľ 7 291 € (1 zmluva) |
| HW-SW-Tonery s. r. o IČO 46565213, zaniknutý 27. 5. 2020 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 30. 11. 2018 | dodávateľ 7 291 € (1 zmluva) |
| BCD – PLUS s.r.o. IČO 46931228, zaniknutý 6. 12. 2025 | Konateľ | 10. 6. 2020 až 26. 1. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 391 € (2 zmluvy) |
| BCD – PLUS s.r.o. IČO 46931228, zaniknutý 6. 12. 2025 | Konateľ | 10. 6. 2020 až 4. 6. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 391 € (2 zmluvy) |
| 3magines s.r.o. v likvidácii IČO 48215716, zaniknutý 23. 2. 2021 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 22. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CreaCorp, s.r.o. v likvidácii IČO 51263891, zaniknutý 28. 4. 2020 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 12. 6. 2019 až 27. 4. 2020 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ADVERTA s.r.o. v likvidácii IČO 35880520, zaniknutý 8. 11. 2020 | Konateľ | 15. 4. 2019 až 7. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&P DREVOX, spol. s r.o., Košice v likvidácii IČO 31677371, zaniknutý 9. 3. 2021 | Konateľ | 1. 10. 2018 až 8. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.A.G. real estate s. r. o. IČO 44998686, zaniknutý 1. 1. 2019 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 31. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.A.G. real estate s. r. o. IČO 44998686, zaniknutý 1. 1. 2019 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 30. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K.M.Z, s. r. o. IČO 36357987, zaniknutý 15. 10. 2019 | Konateľ | 9. 3. 2018 až 30. 1. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| K.M.Z, s. r. o. IČO 36357987, zaniknutý 15. 10. 2019 | Konateľ | 9. 3. 2018 až 17. 12. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| CVC SLOVENSKO, s.r.o. IČO 36780626 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 17. 7. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| CVC SLOVENSKO, s.r.o. IČO 36780626 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 6. 6. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Wallace Co., s. r. o., v likvidácii IČO 50751786 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 23. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wallace Co., s. r. o., v likvidácii IČO 50751786 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 9. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BASKY s.r.o. v lividácii IČO 50751824 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 23. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BASKY s.r.o. v lividácii IČO 50751824 | Konateľ | 8. 2. 2018 až 9. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (27).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Banjo s.r.o. IČO 51408317 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 3. 2018 |
| ALG-SK s. r. o. v likvidácii IČO 48154580 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 13 500 € | 90 % | 24. 1. 2020 |
| Gastro AB, s.r.o. v likvidácii IČO 50434551 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 48 000 € | 80 % | 12. 2. 2019 |
| Fortissimo, s.r.o. v likvidácii IČO 36814300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 32 000 € | 80 % | 11. 6. 2019 |
| V.M Tranzit s. r. o. v likvidácii IČO 50656708 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 12 000 € | 80 % | 11. 10. 2019 |
| Max Bratislava SK s.r.o. v likvidácii IČO 35948361 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 360 € | 80 % | 21. 3. 2020 |
| KoFRUIT, s.r.o. v likvidácii IČO 36048127 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 312 € | 80 % | 15. 1. 2019 |
| Qvirinius s.r.o. v likvidácii IČO 36512010 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 312 € | 80 % | 29. 11. 2019 |
| data mining, s. r. o. v likvidácii IČO 44193912 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 312 € | 80 % | 21. 2. 2020 |
| BP GROUP SK, s.r.o. v likvidácii IČO 47581646 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 7. 5. 2020 |
| C21 TATRY, s.r.o. v likvidácii IČO 48179329 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 18. 1. 2020 |
| Copy Centrum, s.r.o. v likvidácii IČO 50481550 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 23. 1. 2020 |
| DAOS, s.r.o. v likvidácii IČO 36053210 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 17. 7. 2019 |
| Digi Consult, s.r.o. v likvidácii IČO 47428708 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 14. 2. 2019 |
| Dolox s. r. o. v likvidácii IČO 46613251 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 5. 9. 2019 |
| EKER Trade s.r.o. v likvidácii IČO 47149825 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 7. 2. 2019 |
| Esla, s.r.o. v likvidácii IČO 50444115 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 28. 3. 2019 |
| FOLKTEX s. r. o. v likvidácii IČO 51157764 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 23. 8. 2019 |
| GDP Logistics s. r. o. v likvidácii IČO 50567578 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 25. 2. 2020 |
| IMPERIOL, s. r. o. v likvidácii IČO 46836047 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 23. 7. 2019 |
| LOREM International, s.r.o. v likvidácii IČO 44702213 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 13. 2. 2019 |
| MONOX s.r.o. v likvidácii IČO 48097284 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 24. 7. 2019 |
| NetBrothers, s. r. o. v likvidácii IČO 50051172 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 11. 3. 2020 |
| ONE Promotion s. r. o. v likvidácii IČO 46375503 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 13. 3. 2019 |
| Pannon Export s.r.o. v likvidácii IČO 45314241 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 21. 11. 2019 |
| Tazab, s.r.o. v likvidácii IČO 48312002 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 5. 4. 2019 |
| ZAP TRADE s. r. o. v likvidácii IČO 46482644 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 15. 1. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).