8 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ATeam, s.r.o. IČO 46154795 | Konateľ | 3. 2. 2026 až dodnes | dodávateľ 37 tis. € (2 zmluvy) |
| KALDOREAL 1, s.r.o. IČO 46339981 | Konateľ | 2. 2. 2026 až dodnes | dodávateľ 16 tis. € (7 zmlúv) |
| SkairS s. r. o. IČO 54460689 | Konateľ | 28. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 619 € (1 zmluva) |
| AGROTARS s.r.o. IČO 36629138 | Konateľ | 6. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Androcars, s. r. o. IČO 54593131 | Konateľ | 31. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TomOnd s.r.o. IČO 53564499 | Konateľ | 2. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKor SK s. r. o. IČO 36774758 | Konateľ | 12. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skairis group s. r. o. IČO 36844730 | Konateľ | 30. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (11).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SKor SK s. r. o. IČO 36774758 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 40 000 € | 100 % | 3. 2. 2026 |
| Skairis group s. r. o. IČO 36844730 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 9. 1. 2026 |
| SkairS s. r. o. IČO 54460689 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 2. 2026 |
| ATeam, s.r.o. IČO 46154795 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 15. 8. 2026 |
| 4FF TRADES, s. r. o. IČO 47075431 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 31. 3. 2026 |
| Androcars, s. r. o. IČO 54593131 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 4. 2026 |
| KALDOREAL 1, s.r.o. IČO 46339981 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 7. 2026 |
| RBV Company s. r. o. IČO 56898231 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 8. 2026 |
| SIEDME NEBO s.r.o. IČO 50337271 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 2. 9. 2026 |
| TomOnd s.r.o. IČO 53564499 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 7. 2026 |
| AGROTARS s.r.o. IČO 36629138 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 319 € | 49,99 % | 6. 8. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).