38 zápisov v štatutárnych orgánoch19 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JONER PLUS s. r. o. IČO 44743343 | Konateľ | 15. 3. 2022 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JONER PLUS s. r. o. IČO 44743343 | Konateľ | 15. 3. 2022 až 6. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLEAN-BB spol. s r.o. IČO 54115833, zaniknutý 22. 7. 2025 | Konateľ | 30. 10. 2021 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLEAN-BB spol. s r.o. IČO 54115833, zaniknutý 22. 7. 2025 | Konateľ | 30. 10. 2021 až 29. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ascorp corporation s. r. o. IČO 36724335, zaniknutý 11. 11. 2025 | Konateľ | 2. 9. 2021 až 6. 7. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Ascorp corporation s. r. o. IČO 36724335, zaniknutý 11. 11. 2025 | Konateľ | 2. 9. 2021 až 20. 4. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Palako, s.r.o. IČO 36034452 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 21. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Palako, s.r.o. IČO 36034452 | Konateľ | 29. 5. 2020 až 15. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAPITAL INVESTMENT GROUP, s.r.o. IČO 36261190 | Konateľ | 1. 2. 2020 až 2. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAPITAL INVESTMENT GROUP, s.r.o. IČO 36261190 | Konateľ | 1. 2. 2020 až 25. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velamen, s. r. o. IČO 50843117, zaniknutý 15. 6. 2022 | Konateľ | 25. 5. 2019 až 22. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velamen, s. r. o. IČO 50843117, zaniknutý 15. 6. 2022 | Konateľ | 25. 5. 2019 až 11. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| black & red s.r.o. IČO 51170060 | Konateľ | 8. 8. 2018 až 16. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| black & red s.r.o. IČO 51170060 | Konateľ | 8. 8. 2018 až 26. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reri s.r.o. IČO 50221264 | Konateľ | 24. 11. 2017 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reri s.r.o. IČO 50221264 | Konateľ | 24. 11. 2017 až 12. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Firetek Corporation s.r.o. IČO 43974821, zaniknutý 5. 4. 2018 | Konateľ | 22. 12. 2015 až 19. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Firetek Corporation s.r.o. IČO 43974821, zaniknutý 5. 4. 2018 | Konateľ | 22. 12. 2015 až 10. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORELIA, s.r.o. IČO 46211756, zaniknutý 21. 6. 2018 | Konateľ | 6. 10. 2011 až 3. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORELIA, s.r.o. IČO 46211756, zaniknutý 21. 6. 2018 | Konateľ | 6. 10. 2011 až 4. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEOINVEST spol. s r.o. IČO 36058807, zaniknutý 6. 8. 2016 | Konateľ | 16. 5. 2011 až 11. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEOINVEST spol. s r.o. IČO 36058807, zaniknutý 6. 8. 2016 | Konateľ | 16. 5. 2011 až 29. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO PARTNER s.r.o. IČO 45668302, zaniknutý 20. 7. 2023 | Konateľ | 21. 8. 2010 až 2. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO PARTNER s.r.o. IČO 45668302, zaniknutý 20. 7. 2023 | Konateľ | 21. 8. 2010 až 8. 4. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RED ZONE s.r.o. IČO 45668701, zaniknutý 28. 5. 2021 | Konateľ | 21. 8. 2010 až 4. 4. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RED ZONE s.r.o. IČO 45668701, zaniknutý 28. 5. 2021 | Konateľ | 21. 8. 2010 až 2. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERBAL s.r.o. IČO 36802506, zaniknutý 15. 2. 2014 | Konateľ | 10. 7. 2007 až 20. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERBAL s.r.o. IČO 36802506, zaniknutý 15. 2. 2014 | Konateľ | 10. 7. 2007 až 2. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFESIONAL PARTNER s.r.o. IČO 36794678, zaniknutý 10. 5. 2012 | Konateľ | 21. 6. 2007 až 20. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFESIONAL PARTNER s.r.o. IČO 36794678, zaniknutý 10. 5. 2012 | Konateľ | 21. 6. 2007 až 5. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROKENNELS, s.r.o. IČO 36047953, zaniknutý 14. 5. 2014 | Konateľ | 15. 5. 2007 až 27. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROKENNELS, s.r.o. IČO 36047953, zaniknutý 14. 5. 2014 | Konateľ | 15. 5. 2007 až 18. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANDORRA, s.r.o. IČO 36626996, zaniknutý 1. 10. 2010 | Konateľ | 2. 5. 2007 až 18. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANDORRA, s.r.o. IČO 36626996, zaniknutý 1. 10. 2010 | Konateľ | 2. 5. 2007 až 29. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HEDRIX, s.r.o. IČO 35888270, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 27. 3. 2007 až 24. 5. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HEDRIX, s.r.o. IČO 35888270, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 27. 3. 2007 až 1. 6. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TULEX, spol. s r.o. "v likvidácii" IČO 31722423, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 21. 9. 2006 až 24. 5. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TULEX, spol. s r.o. "v likvidácii" IČO 31722423, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 21. 9. 2006 až 1. 6. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 71.