105 zápisov v štatutárnych orgánoch57 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CLC advokátska kancelária s.r.o. IČO 36707856 | Konateľ | 10. 7. 2008 až dodnes | dodávateľ 9 896 € (5 zmlúv) |
| FOLSSON s. r. o. IČO 57894388 | Konateľ | 22. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KELSSON s. r. o. v likvidácii IČO 45389721 | Likvidátor | 7. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MELSSON s. r. o. IČO 57040940 | Konateľ | 26. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARSSON s.r.o. IČO 52804917 | Konateľ | 25. 1. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLC Services s. r. o. IČO 44167059 | Konateľ | 13. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KELSSON s. r. o. v likvidácii IČO 45389721 | Konateľ | 2. 2. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLC Správcovia v. o. s. IČO 47231378 | Spoločník | 7. 12. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clifton, s.r.o. IČO 35917547 | Konateľ | 21. 1. 2005 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JM Nová scéna s. r. o. IČO 50108832 | Konateľ | 15. 1. 2016 až 8. 4. 2016 | dodávateľ 39 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| JM Nová scéna s. r. o. IČO 50108832 | Konateľ | 15. 1. 2016 až 23. 2. 2016 | dodávateľ 39 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BHM Dunajská Streda s. r. o. IČO 50773747 | Konateľ | 14. 3. 2017 až 4. 1. 2018 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 2 910 € (1 zmluva) |
| BHM Dunajská Streda s. r. o. IČO 50773747 | Konateľ | 14. 3. 2017 až 28. 9. 2017 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 2 910 € (1 zmluva) |
| LENSSON s. r. o. IČO 35955562 | Konateľ | 7. 4. 2014 až 11. 10. 2023 | dodávateľ 22 tis. € (1 zmluva) |
| LENSSON s. r. o. IČO 35955562 | Konateľ | 7. 4. 2014 až 12. 9. 2023 | dodávateľ 22 tis. € (1 zmluva) |
| ATI DELICATES SK s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 17. 4. 2018 až 5. 10. 2018 |
dodávateľ 12 tis. € (2 zmluvy) |
| ATI DELICATES SK s.r.o. IČO 51662183 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 22. 8. 2018 | dodávateľ 12 tis. € (2 zmluvy) |
| ZDR Logistic Prešov s.r.o. IČO 53140311 | Konateľ | 16. 7. 2020 až 1. 3. 2021 | dodávateľ 12 tis. € (3 zmluvy) |
| ZDR Logistic Prešov s.r.o. IČO 53140311 | Konateľ | 16. 7. 2020 až 14. 12. 2020 | dodávateľ 12 tis. € (3 zmluvy) |
| Fellner Family Invest s. r. o. IČO 56585179 | Konateľ | 30. 10. 2024 až 10. 11. 2025 | objednávateľ 2 627 € (1 zmluva) |
| FANSSON s.r.o. IČO 54710871 | Konateľ | 12. 7. 2022 až 7. 11. 2022 | dodávateľ 594 € (2 zmluvy) |
| FANSSON s.r.o. IČO 54710871 | Konateľ | 12. 7. 2022 až 14. 9. 2022 | dodávateľ 594 € (2 zmluvy) |
| ZDR Retail Šamorín s.r.o. IČO 53140036 | Konateľ | 2. 7. 2020 až 25. 4. 2022 | dodávateľ 176 € (1 zmluva) |
| ZDR Retail Šamorín s.r.o. IČO 53140036 | Konateľ | 2. 7. 2020 až 5. 4. 2022 | dodávateľ 176 € (1 zmluva) |
| ZDR Retail Topoľčany s. r. o. IČO 54967911 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 8. 12. 2022 | dodávateľ 1 € (1 zmluva) |
| ZDR Retail Topoľčany s. r. o. IČO 54967911 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 15. 11. 2022 | dodávateľ 1 € (1 zmluva) |
| STAR in SKY – Aviation s.r.o. IČO 55516840 | Konateľ | 14. 3. 2024 až 15. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAR in SKY – Aviation s.r.o. IČO 55516840 | Konateľ | 14. 3. 2024 až 19. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Atrios Properties 3 s. r. o. IČO 55514227 | Konateľ | 16. 6. 2023 až 23. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Atrios Properties 3 s. r. o. IČO 55514227 | Konateľ | 16. 6. 2023 až 25. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATRIOS Logistic Holding s.r.o. IČO 55465927 | Konateľ | 15. 6. 2023 až 2. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATRIOS Logistic Holding s.r.o. IČO 55465927 | Konateľ | 15. 6. 2023 až 8. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMAJKA s.r.o. IČO 55468781 | Konateľ | 6. 6. 2023 až 14. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMAJKA s.r.o. IČO 55468781 | Konateľ | 6. 6. 2023 až 29. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THE TEAM s. r. o. IČO 55205585 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 4. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THE TEAM s. r. o. IČO 55205585 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 23. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zaber s.r.o. IČO 55206671 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 23. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zaber s.r.o. IČO 55206671 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 16. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATRIOS Development s.r.o. IČO 55207031 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATRIOS Development s.r.o. IČO 55207031 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 13. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Atrios Properties 2 s.r.o. IČO 55020143 | Konateľ | 26. 11. 2022 až 19. 10. 2023 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Atrios Properties 2 s.r.o. IČO 55020143 | Konateľ | 26. 11. 2022 až 29. 9. 2023 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| SK Leasing 1 s.r.o. IČO 54968500 | Konateľ | 12. 11. 2022 až 10. 3. 2023 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SK Leasing 1 s.r.o. IČO 54968500 | Konateľ | 12. 11. 2022 až 1. 2. 2023 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Krummen Slovakia s.r.o. IČO 54838282 | Konateľ | 27. 9. 2022 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Krummen Slovakia s.r.o. IČO 54838282 | Konateľ | 27. 9. 2022 až 28. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DCVT s.r.o. IČO 54840937 | Konateľ | 14. 9. 2022 až 28. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DCVT s.r.o. IČO 54840937 | Konateľ | 14. 9. 2022 až 22. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novat Reality s.r.o. IČO 54710201 | Konateľ | 7. 7. 2022 až 19. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novat Reality s.r.o. IČO 54710201 | Konateľ | 7. 7. 2022 až 24. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marggraf Slovakia s.r.o. IČO 54531161 | Konateľ | 29. 4. 2022 až 21. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marggraf Slovakia s.r.o. IČO 54531161 | Konateľ | 29. 4. 2022 až 23. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIFSSON s.r.o. IČO 54527643 | Konateľ | 15. 4. 2022 až 14. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIFSSON s.r.o. IČO 54527643 | Konateľ | 15. 4. 2022 až 7. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Squarebizz Nitra s. r. o. IČO 54065003 | Konateľ | 21. 9. 2021 až 28. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Squarebizz Nitra s. r. o. IČO 54065003 | Konateľ | 21. 9. 2021 až 13. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Limitless Cars s. r. o. IČO 54063400 | Konateľ | 18. 9. 2021 až 17. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Limitless Cars s. r. o. IČO 54063400 | Konateľ | 18. 9. 2021 až 15. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TERSSON s.r.o. IČO 53382358 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 4. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TERSSON s.r.o. IČO 53382358 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 3. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANSSON s.r.o. IČO 53387015 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 10. 3. 2021 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| PANSSON s.r.o. IČO 53387015 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 8. 4. 2021 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| New Car 24 s.r.o. IČO 53240235 | Konateľ | 6. 10. 2020 až 1. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| New Car 24 s.r.o. IČO 53240235 | Konateľ | 6. 10. 2020 až 23. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDR Holdco Senec s.r.o. IČO 53240758, zaniknutý 15. 12. 2022 | Konateľ | 6. 10. 2020 až 29. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDR Holdco Senec s.r.o. IČO 53240758, zaniknutý 15. 12. 2022 | Konateľ | 6. 10. 2020 až 14. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Re-est Services SK, s. r. o. IČO 53086708 | Konateľ | 22. 7. 2020 až 1. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Re-est Services SK, s. r. o. IČO 53086708 | Konateľ | 22. 7. 2020 až 14. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDR Holdco Senec II s.r.o. IČO 53140109, zaniknutý 15. 12. 2022 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 21. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDR Holdco Senec II s.r.o. IČO 53140109, zaniknutý 15. 12. 2022 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 16. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEBRASSON s.r.o. IČO 53086643 | Konateľ | 11. 6. 2020 až 22. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEBRASSON s.r.o. IČO 53086643 | Konateľ | 11. 6. 2020 až 20. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bistro Soho NR, s. r. o. IČO 52804763 | Konateľ | 12. 5. 2020 až 9. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bistro Soho NR, s. r. o. IČO 52804763 | Konateľ | 12. 5. 2020 až 22. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATIANSSON s. r. o. IČO 52654052 | Konateľ | 28. 11. 2019 až 10. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATIANSSON s. r. o. IČO 52654052 | Konateľ | 28. 11. 2019 až 27. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Traxial Senec I s. r. o. IČO 52653005 | Konateľ | 6. 11. 2019 až 20. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Traxial Senec I s. r. o. IČO 52653005 | Konateľ | 6. 11. 2019 až 6. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 12 mesiačikov, s.r.o. IČO 52354041 | Konateľ | 21. 5. 2019 až 28. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 12 mesiačikov, s.r.o. IČO 52354041 | Konateľ | 21. 5. 2019 až 7. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FF Office s. r. o. IČO 52385809 | Konateľ | 14. 5. 2019 až 3. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FF Office s. r. o. IČO 52385809 | Konateľ | 14. 5. 2019 až 14. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Miss Gelato Aupark s. r. o. IČO 51333503 | Konateľ | 4. 7. 2018 až 8. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Miss Gelato Aupark s. r. o. IČO 51333503 | Konateľ | 4. 7. 2018 až 22. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEOMED DENTAL s. r. o. IČO 51662019 | Konateľ | 21. 4. 2018 až 9. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEOMED DENTAL s. r. o. IČO 51662019 | Konateľ | 21. 4. 2018 až 17. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEPSSON s.r.o. IČO 51664216 | Konateľ | 18. 4. 2018 až 11. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEPSSON s.r.o. IČO 51664216 | Konateľ | 18. 4. 2018 až 4. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GO ASSET s.r.o. IČO 51195437 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 23. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GO ASSET s.r.o. IČO 51195437 | Konateľ | 29. 11. 2017 až 2. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.C.C., s.r.o. IČO 51195011 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 11. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.C.C., s.r.o. IČO 51195011 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 13. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pergo-SK s.r.o. IČO 51179067 | Konateľ | 26. 10. 2017 až 22. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pergo-SK s.r.o. IČO 51179067 | Konateľ | 26. 10. 2017 až 24. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMESSON s. r. o. IČO 50505564 | Konateľ | 23. 9. 2016 až 26. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMESSON s. r. o. IČO 50505564 | Konateľ | 23. 9. 2016 až 24. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pergo Slovakia s.r.o. IČO 50451391 | Konateľ | 23. 8. 2016 až 12. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pergo Slovakia s.r.o. IČO 50451391 | Konateľ | 23. 8. 2016 až 1. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Magnezit s.r.o. IČO 50299573 | Konateľ | 30. 4. 2016 až 3. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Magnezit s.r.o. IČO 50299573 | Konateľ | 30. 4. 2016 až 12. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ClinDisc s.r.o. IČO 50220292 | Konateľ | 15. 3. 2016 až 15. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ClinDisc s.r.o. IČO 50220292 | Konateľ | 15. 3. 2016 až 31. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pergo Bratislava s. r. o. IČO 50092944 | Konateľ | 24. 12. 2015 až 17. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pergo Bratislava s. r. o. IČO 50092944 | Konateľ | 24. 12. 2015 až 13. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BONSSON s.r.o. IČO 50017187, zaniknutý 5. 11. 2021 | Konateľ | 24. 10. 2015 až 4. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CLC Services s. r. o. IČO 44167059 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 996 € | 10 % | 24. 8. 2022 |
| CLC Správcovia v. o. s. IČO 47231378 · Verejná obchodná spoločnosť | – | – | 7. 10. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.