13 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bystrický Rubín s.r.o. IČO 54446589 | Konateľ | 19. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HANES Consulting s. r. o. IČO 47445491 | Konateľ | 26. 7. 2018 až 3. 3. 2026 | dodávateľ 7 605 € (13 zmlúv) |
| HANES Consulting s. r. o. IČO 47445491 | Konateľ | 26. 7. 2018 až 20. 2. 2026 | dodávateľ 7 605 € (13 zmlúv) |
| SCONS s.r.o. IČO 47861321 | Konateľ | 20. 8. 2014 až 22. 3. 2016 | dodávateľ 5 180 € (7 zmlúv) |
| SCONS s.r.o. IČO 47861321 | Konateľ | 20. 8. 2014 až 30. 3. 2016 | dodávateľ 5 180 € (7 zmlúv) |
| BB COPY s.r.o. - v likvidácii IČO 36642118, zaniknutý 9. 1. 2020 | Likvidátor | 28. 12. 2015 až 9. 1. 2020 | dodávateľ 594 € (2 zmluvy) |
| BB COPY s.r.o. - v likvidácii IČO 36642118, zaniknutý 9. 1. 2020 | Konateľ | 4. 3. 2011 až 8. 1. 2020 | dodávateľ 594 € (2 zmluvy) |
| Effort Fitness s.r.o. IČO 50363271 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 5. 2. 2020 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Effort Fitness s.r.o. IČO 50363271 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 15. 1. 2020 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| L.T.M. EURO INVEST, s.r.o. IČO 47093463 | Konateľ | 26. 3. 2014 až 15. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L.T.M. EURO INVEST, s.r.o. IČO 47093463 | Konateľ | 26. 3. 2014 až 13. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E-ADVERTISES, s.r.o. IČO 46845151, zaniknutý 26. 1. 2026 | Konateľ | 29. 9. 2012 až 11. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E-ADVERTISES, s.r.o. IČO 46845151, zaniknutý 26. 1. 2026 | Konateľ | 29. 9. 2012 až 8. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Bystrický Rubín s.r.o. IČO 54446589 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 2. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.